Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

ja jadę na 2. Na średnio-zaawansowany. Moja sunia zna komendy wszystkie te które są na tym poziomie wymagane. Niektóre wykonuje jednak baaaardzo powoli. Ale zrobi.

Jedź na początkujący. Będzie Wam łatwiej. A jeżeli by się okazało że dorównujecie tym z średnio-zaawansowanej grupy to się przeniesiecie. Musisz ustalić czy twój pies umie wszystkie wymagane komendy na poziomie śr.zaawans. A jeżeli nie - np. nie umie jednej czy 2 to możesz spróbować nauczyć. Jeszcze do OZP2 zostało 12 dni. Jeżeli dasz radę to jedź na śr. zaawans. Ja bym nie dała rady, nie z moim psem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Keja']Żelka111 - widzę, że nie tylko ja się wybieram z labkiem na OZP2 :multi: I to nawet w podobnym wieku (moja zaledwie 3 miesiące starsza :eviltong:). Hm... A ja nadal nie mam nikogo do domku :cool3: Też jadę pierwszy raz i muszę przyznać, że odrobinę się boję, o to czy sobie poradzimy, ale ja zawsze mam nieuzasadnione obawy :roll:
Kto przygarnie do domku czarnego laba z ADHD? xD

A co do karmy <zaskakująca szybkość reakcji> to my niestety możemy karmić się tylko jedną RC Sensitivity Control blue whiting & tapioca, bo moja to alergik. Dosłownie na wszystko, łącznie z pyłkami. Zapewne więc nie będzie mogła nawet spróbować tych parówek z Biedronki, a szkoda :-( Smaki też bierzemy tylko takie, które nie mogą jej zaszkodzić.

Edit: Moje to jak nic będzie spać tylko na łóżku ^^[/QUOTE]

Hej Keja, nie ma problemu, moja Luna też ma ADHd , więc możemy się umówić do domku :) będzie mi bardzo miło, bo też się boję :) damy radę, jak coś to pisz na priv albo na tel 695259079, bo aktualnie nie mam środków na koncie :D
Pozdrawiamy
Żelka i Lunka :)

Link to comment
Share on other sites

siad, waruj, chodzenie na smyczy, bez smyczy, do mnie, do nogi, aportowanie własnego przedmiotu, stój, stawanie do przeglądu -> te na śr. zaawans. A na początkującym można psa tego wszystkiego nauczyć.

My musimy sobie przypomnieć niektóre i doszlifować ale to nie jest problem.

Link to comment
Share on other sites

basza- aportowania nie musi. my byłyśmy na zaaw. w tamtym roku i aportowania nie bylo ; ) zobaczymy jak teraz będzie u p. Marka, ale aport już coraz lepiej nam idzie ; ) pies musi być posłuszny, w sensie reagowac na imię, przywołanie, podstawowe komendy typu siad, waruj, zostań do mnie umieć bez smyczy. ; ))

my jedziemy na zaawansowany czy jak to tam.

Paula- chodziło mi, że ludzie tez jadą na OZP nie przez dogo ;)) inaczej- są też ludzie na obozie niezapisani na naszej liscie, o! ; PP

Link to comment
Share on other sites

super że nie potrzebny aport bo to nam najsłabiej wychodzi - nawet na szkoleniu było baaardzo ciężko. I problemy ze stój są. A reszta dużo lepiej. Tylko pierwszego dnia będzie super. Basza dostanie fioła że tyle psów i będzie ciężko ją uspokoić. Następne dni będą lepsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basza95']super że nie potrzebny aport bo to nam najsłabiej wychodzi - nawet na szkoleniu było baaardzo ciężko. I problemy ze stój są. A reszta dużo lepiej. Tylko pierwszego dnia będzie super. Basza dostanie fioła że tyle psów i będzie ciężko ją uspokoić. Następne dni będą lepsze.[/QUOTE]
Moja Luna tez szaleje jak widzi psy, i właśnie po to w sumie jedziemy na ten obóz, z resztą nie mam większych problemów, ale pewnie przy innych nie bdzie nam wychodziło, i znowu będzie wiocha :)

Link to comment
Share on other sites

Moj pies nie staje na komenda.
Nie siada na mokrej trawie.
Ogolnie nie wykonuje żadnych poleceń na mokrej trawie w których zmoczyłaby wiecej niż łapy. :diabloti:

Na początkujący generalnie idą psy które nie potrafią nic.
Z resztą ciekawe jak będzie z podziałem ;)
W zeszłym roku grup nie było, a raczej indywidualne podejście do każdego.

My i tak jedziemy bardziej na agi, bo Kora posłuszeństwo uważa za zbędne i tylko się zniechęca.

Wciąż intensywnie myślę nad zabraniem obu dziewczyn.
Sara genialnie się nakręca i chętnie uczy.
Tyle ze jak się już ponakręca na zabawki i zarcie, to równie fajna jestem ja. Wskoczenie mi na plecy, szarpanie za ubranie itd... :shake:
Małpa z niej okropnie wredna, czyli pasuje do mnie jak ulał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja szukam też współlokatorki , tak się składa :)
do : :**
a ilo tam są osobowe te domki, bo KEJA tez chyba nie miała z kim być :)
nie zostawię jej tak samej, zwłaszcza że obie nikogo nie znamy. :P
To będzie jeszcze zależało od tego czy trzy suki się dogadają bo to różnie bywa :<
ale jak będzie wszystko <ok> to czemu nie, i tak nikogo nie znam :>
Pozdrawiamy :
Żelka i Lunka <3

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem z rozmowy telefonicznej sa pokoje czteroosobowe i mozna mieszkac w dwie osoby. Do żelki i baszy chętnie bym z wami zamieszkała. A w jakim wieku sa wasze pieski i jak reaguja na inne ? Moja Lena ma często kontakt z psami w rodzinie i u znajomych bardzo chętnie się z nimi bawi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam takie w psiej kostce niebieskie ;D Ale to bez różnicy. Haha, ja nie sprzatam, w tamtym roku sprzatałam, teraz nie wiem czemu. Ale chyba zaczne. W sumie czemu by nie ? : )) Brakuje mi 400 zł do ozp5. Jesli zarobie tyle do tego czasu (musze codziennie 5 dni w tygodniu roznosić ulotki po 4 godziny) co teoretycznie jest możliwe, jutro musze ustalic, to pojade!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...