Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

To dobrrze. Przynajmniej po odchodach nie będziemy musiały chodzic. Ja dziś zarezerwowałam sobie na wyjazd od 10 do 21 wachalam się przez jakis czas ale juz wybralam. Zostalo jeszcze wpłacenie pieniędzy na konto. ;) :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']hehe ja bym pewnie kupiła takie czarne woreczki;)ale w ogóle kupię te w kostce bo praktyczne, przyczepiasz do spodni i już!:D
Ja tam nie zbieram bo w lesie mieszkam:eviltong:
W tym roku nie jadę na OZP :placz::(:(:placz:[/QUOTE]

przyłączam się do bólu..:(

Link to comment
Share on other sites

hehe fakt czarne najlepsze xD

Nie będę mieć kasy a własciwie rodzice + jeszcze kasa na obóz i na potrzebne rzeczy kaganiec nowe szelki itd...
Ale w następnym roku na pewno będziemy!!!:D!!!! aa.. jak to jest z tym poziomem zaawansowania? bo Ty pewnie na zaawanasowany?

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem tak jakoś mówią że zaawansowany poczatkujący jest I stopnia (poczatkujący) II stopnia (zaawansowany) i jeszcze jest coś jak PT1 z egzaminem i psie przedszkole;)
to ja bym pewnie musiała na ten I stopnia [url]http://www.wandrus.com.pl/obozy-letnie/obozy-wyjatkowe/z-psem-na-wakacje-oboz-dla-dzieci-z-w%C5%82asnym-psem-poczatkujacy[/url]

jeśli chodzi o cene to wątpie...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':**']Z tego co wiem z rozmowy telefonicznej sa pokoje czteroosobowe i mozna mieszkac w dwie osoby. Do żelki i baszy chętnie bym z wami zamieszkała. A w jakim wieku sa wasze pieski i jak reaguja na inne ? Moja Lena ma często kontakt z psami w rodzinie i u znajomych bardzo chętnie się z nimi bawi. ;)[/QUOTE]
No to jak w dwie osoby ? :) Moja Luna właśnie bardzo się cieszy jak widzi psa, ale tak się cieszy że nie może się opanować :> Jeszcze Keja chciała jechać, ale mi nie odpisuje narazie, myślę że wyszysko okaże się na mscu, bo niewiadomo jak pieski na sb zareagują :>:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

3 lata ma Basza. Pierwszego dnia będzie szaleństwo, będzie strasznie podekscytowana że ma aż tyle psów wokół siebie, potem będzie dużo lepiej. Musi się po prostu przyzwyczaić. Ale ogólnie jak już [B]Żelka111[/B] pisała to zobaczymy wszystko na obozie bo nigdy nie wiadomo. Może któremuś z czworonogów się coś poprzewraca w główce i stwierdzi że on nie chce żyć z takim psem pod jednym dachem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basza95']3 lata ma Basza. Pierwszego dnia będzie szaleństwo, będzie strasznie podekscytowana że ma aż tyle psów wokół siebie, potem będzie dużo lepiej. Musi się po prostu przyzwyczaić. Ale ogólnie jak już [B]Żelka111[/B] pisała to zobaczymy wszystko na obozie bo nigdy nie wiadomo. Może któremuś z czworonogów się coś poprzewraca w główce i stwierdzi że on nie chce żyć z takim psem pod jednym dachem :D[/QUOTE]

ihihi, widać nie tylko moja Luna będzie wariowała, jak zobaczy tyle piesków wokól siebie to zwariuje z radości.
Ale naprawdę nic nie wiadomo, bo nie wszystkie suczki bdą się lubiły :< Damy radę dziewczyny :>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...