Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[QUOTE]Najchętniej to bym pojechała teraz na OZP5 ;] [/QUOTE]
:D No właśnie !!! OZP5 górą :cool: Moim zdaniem ozp5 się wyróżnia ( dobrze ) bo zawsze jest mniej osób, a poza tym zwykle jest już chłodniej niż np. w czerwcu. No i to taki miły akcent na zakończenie wakacji...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie!
Mam nowy pomysł... Może by tak wszystko razem zebrać i ułożyć, zrobić listę rzeczy przydatnych na obóz ( dla siebie i dla pieska ) ??? Każdy mógłby napisać np. co wziął na obóz, czy się przydało, co koniecznie trzeba wziąć, a jakie rzeczy zostawić w domu... i wogóle wszystko co zamierzacie ze sobą brać... Każdy by coś napisał, zaproponował i później byłaby to pomoc dla tych co jadą na ozp:jumpie:

No i jak ??? Głupi pomysł :stupid: ?
Ja mogę zacząć, ale muszę wiedzieć czy się podoba.

Link to comment
Share on other sites

A tak z innej beczki - skoro tu obozowiczów przybywa, to może jest tu osoba, która w zeszłym roku była na drugim turnusie, mieszkała w domku nr 14 i zgubiła piłkę pomarańczową dla piesa? Bo moją piesozaurzyca ją znalazła, jak sobie urządziła wycieczkę pod łóżko :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Ja taką liste prywatnie u siebie zrobiłam ^^ I w sumie chyba na oboz nawet wzięłam wszystko patrząc na tą listę i niczego nie zapomniałam ^^

[SIZE=1]A ja tak cicho powiem, że istnieje 1% szansy, że pojadę na OZP5 ;P[/SIZE][/QUOTE]

Pojedź na ozp5 :happy1: Będzie fajnie Vini !!!
Na ten pomysł z listą to wpadłam jak teraz sama zaczęłam myśleć co wezmę :laugh2_2: Moja prywatna lista ciągle się wydłuża, a bez przerwy mam wrażenie że czegoś zapomniałam.... Na szczęście mam dużo czasu do 5 turnusu. Chociaż niedługo jadę nad morze i jak wrócę będę miała 3 dni żeby:
a) trochę się ogarnąć
b) spakować mnie i Melę
c) dokupić, skompletować masę rzeczy
d) zaopatrzyć się w wielkie ilości smakołyków ( jeszcze nie wiem jak zamierzam tego dokonać:wolfie:)
e) pójść do weta po zaświadczenie zdrowia
f) no i oczywiście nadrobić zaległości na Dogomani, bo jadę na kompletne odludzie gdzie nie ma internetu ani nawet zasięgu :shocked!:

Nie wiem jak to wszystko zrobię, więc już teraz przygotowuję wstępną listę rzeczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Gratulacje 2 miejsca :loveu: :loveu: Za rok to ja Ciebie gdzieś ze mną wyciągnę na obóz:evil_lol:[/QUOTE]

No i bardzo dobrze :evil_lol: ja chętnie wyjadę gdzieś w nowe miejsce :evil_lol:

[quote name='Merenwen']A tak z innej beczki - skoro tu obozowiczów przybywa, to może jest tu osoba, która w zeszłym roku była na drugim turnusie, mieszkała w domku nr 14 i zgubiła piłkę pomarańczową dla piesa? Bo moją piesozaurzyca ją znalazła, jak sobie urządziła wycieczkę pod łóżko :D[/QUOTE]

Ja mieszkałam w 14 na ozp2 w zeszłym roku :multi: w tym większym pokoju. Być może to była moja piłka, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć jakie ja wtedy zabawki dla psa zabrałam. A może tak więcej szczegółów to sobie przypomnę :cool3:, gumowa, piszcząca, czy raczej z tej takiej pianki, z wzrokiem jakimś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abiutka_']

Ja mieszkałam w 14 na ozp2 w zeszłym roku :multi: w tym większym pokoju. Być może to była moja piłka, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć jakie ja wtedy zabawki dla psa zabrałam. A może tak więcej szczegółów to sobie przypomnę :cool3:, gumowa, piszcząca, czy raczej z tej takiej pianki, z wzrokiem jakimś?[/QUOTE]
Z pianki, jak do kosza, tylko mniejsza xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Z pianki, jak do kosza, tylko mniejsza xD[/QUOTE]

To moja :shiny:, a właściwie Abi, teraz ją pamiętam :shiny:, jakoś tak znikła bez śladu :grin:
No ale nic, przynajmniej się pod łóżkiem schowała i jakiś psiak zrobił z niej pożytek, bo tak to by pewnie ją wyrzucili.

Link to comment
Share on other sites

Lista rzeczy na obóz , świetny pomysł Kasiu !
MASZ JECHAĆ NA OZP4 !
No więc poza tym co jest na pisane to na 100% dla psa duuuuużo smaczków bierzemy :))
No i bierzemy ... wiem ! szszetke na przysmaki , żeby po kieszeniach nie nosić a niejlepiej to taki pas na biodra !
Tylko tyle przyszło mi do głowy .. no i koniecznie latarkę , bo późneij jak jest alarm to są problemy :pp

Link to comment
Share on other sites

Oooo... [B]Vini [/B]już nie ma :shake: jest [B]MakeBelieve :multi:[/B]
[QUOTE]Lista rzeczy na obóz , świetny pomysł Kasiu !
MASZ JECHAĆ NA OZP4 !
[/QUOTE] Dzięki, dzięki :razz: wiem że fajny pomysł... Pojechałabym na ozp4, pojechałabym gdybym miała taką możliwość...
[QUOTE]No więc poza tym co jest na pisane to na 100% dla psa duuuuużo smaczków bierzemy :smile:)
No i bierzemy ... wiem ! szszetke na przysmaki , żeby po kieszeniach nie nosić a niejlepiej to taki pas na biodra !
Tylko tyle przyszło mi do głowy .. no i koniecznie latarkę , bo późneij jak jest alarm to są problemy :-Pp [/QUOTE]
no i teoretycznie trzeba wziąć kaganiec :angryy: oprócz tego do szkolenia linka 15 m, karma oczywiście, posłanie/koc dla psa, miski, smycze, szampon?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abiutka_']To moja :shiny:, a właściwie Abi, teraz ją pamiętam :shiny:, jakoś tak znikła bez śladu :grin:
No ale nic, przynajmniej się pod łóżkiem schowała i jakiś psiak zrobił z niej pożytek, bo tak to by pewnie ją wyrzucili.[/QUOTE]
To był pożytek krótkotrwały, bo nam już też gdzieś wsiąkła :lol:. Ale chociaż fajnie się odbijała...


Spray na komary weźcie! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elliothooded358']Ci z domku numer 15 koniecznie szampon niech wezmą xdd
Szelki może jeszcze żeby pies na obroży nie ciągnął na biegu terenowym?[/QUOTE]
O co chodzi z tym 15 domkiem :cool1: ? a szelki to dobry pomysł... A wogóle w jakich domkach byliście i które polecacie ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...