Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Na początku napiszę spokojnie ;) Rudawa- Gackowi nie chcialo sie biegac dlatego, ze jest mały ;) Proszę Cię, mój pies waży 2,5 kg, jest najmniejszym psem biegającym w Białymstoku i jedynym yorkiem :P W tym roku raczej nie, ale w następnym spokojnie planujemy zawody, może za 2 lata uda się na Mistrzostwa Świata dzieci i młodzieży. Wiem, jestem ambitna ;] Daisy naprawdę fajnie idzie, zresztą zobaczysz na obozie.
Dalej.. Ja nie mówię, że chcę męczyć psa ani nic. Trenuję z moim psem w klubie ponad rok i wiem, kiedy da radę pracować, kiedy nie. Często jest tak, że jadę ponad godzinę z psem na plac, a tam tylko 1 raz czy 2 coś zrobimy, bo pies akurat nie chce pracować, bo za ciepło chociażby. Ale ja już na tym obozie byłam i w domkach jest strasznie. Ja dla Daisy kiedy tylko mogłam, to kładłam na nią ręcznik cały mokry a i to po pewnym czasie był ciepły. Nie wiem jak inne psy, moja jest nauczona, że jeśli nic nie robimy, to albo idzie do klatki (na placu), albo leży obok mnie. I nie ma żadnego 'ale'. Bardzo się cieszę, że zajęcia plastyczne zostaną zmienione, ja rozumiem, że artyści itp., ale ja np. nie miałam najwyższych ocen, bo nie umiem rysować/lepić z plasteliny etc.
Pani Gosiu, może źle to odbieram, ale mam wrażenie, że Pani delikatnie sugeruje, że coś w głowie mi się pomyliło ;) Ja rozumiem, że są młodsze dzieci, sama mam mniej niż 15 lat, ale proszę też nas zrozumieć. To jedyny obóz z psem, na który dam radę dojechać. Ja mieszkam w Białymstoku, obozy są na południu. Dla mnie to jest niewykonalne, ponieważ jestem osobą, która dość często choruje, chociażby Pani Karolina może potwierdzić, w tamtym roku wróciłam do domu kilka dni wcześniej bo się rozchorowałam. To jedyny obóz, na który mogę pojechać ze względu na mój wiek, wszędzie albo od 16 lat, albo z rodzicem- nie wiem jak innym, dla mnie wyjazd na obóz z rodzicem to tak... nie bardzo ? ;)
Podsumowując... Cieszę się, że będą zmiany. Mam nadzieję, że na lepsze. Może teraz lekkie spięcia są, mam nadzieję i naprawdę liczę na to, że na obozie o tym zapomnimy i będziemy się dobrze bawić :P
Amen, dziękuję za uwagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']
[B]Karola[/B] - moja też miała być pinczerem, ktoś ja sobie kupił, wyrosła na 10 kg i dał do budy na łańcuch... Oto i ona: [URL="http://x.garnek.pl/ga5668/b00566b684057da9534122a3/korkowa.jpg"]KLIK[/URL][/QUOTE]
Ha, mi też powiedzieli, że Chapsia to pinczer xD.

[quote name='karola&gacek'][url]http://x.garnek.pl/ga5668/b00566b684057da9534122a3/korkowa.jpg[/url]
O jezu Chapsia II :D[/QUOTE]
[quote name='Ola164']Bo to jest Chapsia II :P
I na dodatek jedziemy na ten sam turnus! ::loveu:
Żeby się tylko uczestnikom psy nie myliły :P[/QUOTE]
To nie jest śmieszne xD! Rok temu mieli problem, żeby zapamiętać imię mojego psa, a w tym to dopiero będzie jazda :D.
Ale tak patrzę - korka ma kapkę inną mordkę (Chapsiowate już zaczyna powoli siwieć... w końcu to już pięcio-i-półletnia krowa :D) i nieco krótszą sierść, także nie jest tak źle ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki droga Guptasku za uwagę ;) Chociaż jedna. To już chyba mój ostatni post w tym temacie, nie chce sobie nagrabić i zwalić wakacji. Cieszę się, że na obozie będzie opcja 'można w czymś nie uczestniczyć', na pewno z tego skorzystam.
Pozdrawiam serdecznie (kadrę szczególnie^)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']Ej, mówiliście, że Shetanka jedzie na OZP3 z ekipą z jakiegoś forum szkoleniowego. Nie wiecie z jakiego? ;>[/QUOTE]
Ja tam nie wiem najlepiej ją spytaj. To też już mój ostatni post w tym wątku z tego samego powodu co Marty.

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem tyle ze to jakies forum szkoleniowe....
I nic wiecej...

Chapia i Korka raczej nam sie nie pomyla :) W koncu znamy swoje psy. :loveu: Korka rozni sie tym, ze ma czarny pyszczek i jak na "pinczera" przystalo krecony ogon :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]To już chyba mój ostatni post w tym temacie[/QUOTE]
[QUOTE]To też już mój ostatni post w tym wątku z tego samego powodu co Marty. [/QUOTE]
Na pewno dadzą wam trudne ćwiczenia na egzaminie :diabloti: A o wygranej w konkursie przebierańców możecie zapomnieć!
A tak na serio, kadra którą poznałam to ludzie "na luzie" ;) Nie musicie się chować ze swoim zdaniem.

Link to comment
Share on other sites

Forum jest wlasnie do wyrazania swojego zdania.
Teraz mamy czas i mozliwosc zmian i dogadania sie z opiekunami co do zajec, czasu itd. Przeciez to tez sa ludzie, wiec powinny nas zrozumiec, jesli my ich zrozumiemy. Ich jest na obozie dwoje. Nas jest 15 + tyle samo psow (albo i wiecej w niektorych przypadkach) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']karola ty na poważnie czy żart?[/QUOTE]
[quote name='karola&gacek'] Na pewno dadzą wam trudne ćwiczenia na egzaminie [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/diablotin.gif[/IMG] A o wygranej w konkursie przebierańców możecie zapomnieć!
[B]A tak na serio,[/B] kadra którą poznałam to ludzie "na luzie" [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Nie musicie się chować ze swoim zdaniem. [/QUOTE]
Żartowałam
[quote name='Estowa']Bo im mniejsza grupa tym lepiej ;p [/QUOTE]
Dlaczego? Mi w 15 osobowej nawet dobrze było, myślałam, że będzie gorzej.

Link to comment
Share on other sites

forum jest od tego żebyście mówili o tym co Wam się podobało, co nie, co by należało zmienić (w miarę możliwości oczywiście) to jest obóz dla Was Wy za to płacicie i to nie małe pieniądze a my mamy postarać się aby ten wyjazd był dla Was udany i żebyście chcieli na niego wracać w kolejnych latach i żebyście mieli miłe wspomnienia ;)

Vini - kadra nie będzie patrzeć na to kto wypowiadał się na forum i w jaki sposób ;) to co tu piszecie w wielu kwestiach ułatwia nam prace i daje do myślenia, a na obóz przyjeżdżacie z czystą kartą także nie ma co się stresować :)

buziaki.

Link to comment
Share on other sites

Mwahaha bardzo zabawne :) Nie dosc ze moj pies jest takiej wielkosci to jeszcze przesłanie jak znalazł :P a tak na serio. Ja juz niejednokrotnie spotkalam sie z potem niemila sytuacja tylko dlatego ze powiedzialam ze cos mi nie pasuje........ A co z dyskoteka? Blagam powiedzcie ze jak bedzie to nie bd musiala isc! Ah Pani Karolino i jeszcze jedno :) na agi my raczej slalomu i hustawki nie biegamy chociaz mała mamy opanowana. Pozdrawiam mile i serdecznie ;**

Link to comment
Share on other sites

Pani Karolino, co do rozmieszczenia w domkach to rozumiem, że skoro jadę ze swoim chłopakiem na obóz (on jedzie bez psa) to będziemy razem w pokoju (w dwójce). To kto będzie w drugim pokoju jest mi obojętne, natomiast ze mną w pokoju jak wiadomo pies być nie może (Rafa jest baaaaardzo terytorialna) zresztą skoro będziemy w dwójce razem to nie ma opcji wciskać do nas kogoś z psem. Więc ja tylko chce zaznaczy, że ja i mój chłopak będziemy mieli dwójkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...