Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Coś Wam to trzymanie nie wyszło, kurczę! xD Musiałam się przepakować do większej torby na kółkach i teraz tylko wszystko mi w środku lata...
Dobra, idę wpakować baterie do aparatów i spać. O 3:20 pobudka, o 4:00 do Katowic. Do zobaczenia za parę godzin! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']ehhh zazdrościmy, zazdrościmy :( ale brak kasy + cieczka = brak obozu w tym roku. Miejmy nadzieje, że dołączymy do was za rok :P[/QUOTE]

[quote name='kasia8579']Ja też mam nadzieję że dołączę do was za rok xD u mnie głównym powodem jest brak kasy. Ale zbieram już powolutku na przyszły rok xD ja muszę uzbierać trochę więcej kasy bo chcę jechać z dwoma psami ^^[/QUOTE]
My też mamy nadzieje że dołączymy:multi:!

Link to comment
Share on other sites

my też będziemy wybierać któryś z wcześniejszych turnusów, żeby nas przypadkiem cieczka znowu nie dopadła... kase zbierać trzeba już od teraz, bo to jednak nie są grosze :P
zabieranie dwóch psów to przejaw dużej odwagi, bo chyba trudno zajmować się obydwoma i ich dopilnować. na szczęście ja nie mam takiego problemu xD

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]zabieranie dwóch psów to przejaw dużej odwagi, bo chyba trudno zajmować się obydwoma i ich dopilnować. na szczęście ja nie mam takiego problemu xD [/QUOTE]

No ja jadę z dwoma owczarkami niemieckimi (w tym 12 letni pies i dwuletnia sunia) i jeszcze 11 letnią siostrą o_O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']A ja jadę z siostrą i dwoma psami -.- xd.
Będę na 100% na OZP2 i być może na OZP3 lub na OZP1 (wtedy już siostra się że tak powiem "zmyje" wraz Hermesem, a zostanę ja z Kaluchą ;) )[/QUOTE]
O, z Emilką? :D A może weź jeszcze Klarę?? :)
[quote name='kasia8579']osoby poniżej 12 lat muszą być z pełnoletnim opiekunem.
Ja za rok mam zamiar jechać z moją 3 letnią Tosią ( za rok bdz mieć 4 lata xD) i ok. 9 letnią sunią ^^[/QUOTE]
Hmm...skoro teraz jej siostra ma 11, to może za rok będzie miała 12? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...