Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Ej, ej czwórkowcy! Mam sprawę. Jestemn teraz za granicą i nie mam jak zapłacić za przesyłkę smaków więc mogę na czyjś adres zamówić z ozp4 z zapłatą za przesyłkę (max. do 50zł) i ktoś mógłby zapłacić, przywieźć mi na ozp a ja bym wtedy temu komus oddała kasę.
Mam nadzieję, że zrozumieliście. Jeśli ktoś może to proszę na PW :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']A to link do mojego albumu:
[url]https://picasaweb.google.com/107771010612732964697/24Lipca2011[/url][/QUOTE]

Nie chcą się otworzyć. Czy zaznaczyłaś album że dosepny tylko dla cb czy dla tych co mają linka, albo zdjec nie wsadziłaś (ale to byłoby dziwne :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Kasia, jeszcze słowo o karimacie, a nie doczołgasz się na turnus w przyszłym roku xd.[/QUOTE]
Hehe :D Libero ze swoją karimatą, przypał Kasi w biedronce, opowieści Agatki, wieczorne odpały i Zenkek-spod kibla wymiatają :D:D:D
[quote name='Eta_carinae']Na prawdę świetne foty ;)
Już za Wami tęsknię - dzięki wszystkim za świetną zabawę!
( ze szczególnymi pozdrowieniami dla survivalowców i Agatki xd.)

Dziewczyny, mam prośbę:
Właśnie przeglądam foty z OZP2 na swoim aparacie... no i mam zdjęcia niemal wszystkich, z wyjątkiem siebie i swojego psa - jeżeli ktoś ma jeszcze zdjęcia Kali, to bardzo bym prosiła.[/QUOTE]
Ja też mam zdjęcia wszystkich tylko nie siebie i Blanci, także dziękuję za fotki Karolinie i z chęcią obejżę dzieła innych ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś chce zdjęcia oryginalne (nie przycięte, w oryginalnym wymiarze, bez ramki i podpisu) to proszę napisać o które chodzi, a wkleję oryginał. A jak chcecie więcej zdjęć jakiegoś konkretnego psa, to też piszcie - nie gryzę. Tylko po prostu nie jestem w stanie wkleić od razu wszystkich fotek - zapewniam, że mam ich więcej niż w galerii, a wybrałam tylko jedne z najładniejszych.

Casablanca - to ja się uśmiechnę do Ciebie po foty Kali, a Ty do mnie po foty Blanki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']Ej, ej czwórkowcy! Mam sprawę. Jestemn teraz za granicą i nie mam jak zapłacić za przesyłkę smaków więc mogę na czyjś adres zamówić z ozp4 z zapłatą za przesyłkę (max. do 50zł) i ktoś mógłby zapłacić, przywieźć mi na ozp a ja bym wtedy temu komus oddała kasę.
Mam nadzieję, że zrozumieliście. Jeśli ktoś może to proszę na PW :D[/QUOTE]


ponawiam. ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Casablanca - weź wrzuć te foty Kali jak łapała frisbee i to jak leciała na supermena przez skok w dal! Błagam ;) - zależy mi na nich.[/QUOTE]
[URL]https://profiles.google.com/102719407657406355861?tab=qh#102719407657406355861/photos/5632565249702786193[/URL]
Proszę, działa? :D pierwszy raz wrzucam zdjęcia na picasa i nie wiem czy będzie dobrze :D wybrałam te najładniejsze z frizbee, jak chcesz resztę to mogę dać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Kasandra, kurde, genialna jesteś! Te zdjęcia są boskie[/QUOTE]
Twoje też ;) masz jeszcze jakieś Blanki? Jak tak to poproszę orginały [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Zdjęcia z mojego albumu jak chcecie, to możecie sobie kopiować i używać nie wiem,np. do bannerów lub na blogach, stronach www ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...