Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Ja też już na psic zakupach byłam....... dzisiaj :D. Kupiłam 1kg zwykłych ciasteczek, szarpak, dwa dyski, nowy kaganiec ( plastikowy spacerowy 35zł O.o ) 12 łapek, dwa gryzaki wędzone w kształcie kości. Pewnie i tak jeszcze po coś pójdę. A właśnie... Może poradzicie mi co jeszcze może mi się dla psów przydać, przypominam, że nigdy na takim obozie nie byłam więc kupuję "po omacku". Oprócz tych ochydnych żwaczy Justyno

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie ;D Też może sie skusze na jakieś śmierdziele. Bo jak mój pies znowu będzie robić z siebie taką 'emerytke' to równie dobrze moge się glebnąć na trawę i nic nie robić.
Ja za smakołyki mam jakieś małe przysmaki, albo chociaż pokrojone. Bo zanim mój pies zje ... xd

Ula obowiązkowo woreczki na psie odchody.

Link to comment
Share on other sites

a tak w ogóle to mniej-więcej ile kg rożnych smaków dla Fanty zabrać na 2 turnusy? Pewnie postawię na e suszone płuca, jakieś żwacze i wgl. ;) na keko.pl zamówię, tam jest tanio i nie ma jakiegoś badziewia. ;p
mnie zakupy psie i moje jeszcze czekają, bo nie kupiłam jeszcze wszystkiego...;(

Link to comment
Share on other sites

Ale przynajmniej masz dużo czasu ;D Kup to co lubi twój pies i tyle ; )
Ja tam miejsca bym nie miała na jakieś spryskiwacze. Butelką się nie da ? Jak nie chcesz żeby dużo poleciało na psa to dziure zrób i tyle xd

Link to comment
Share on other sites

Klaudia. : ale ty masz jeszcze miesiąc ;)
Elliot : Wiesz co ja mam takie zestawy, które składają się z papierowego worka a w środku jest tekturowa szufelka ale ja mam tego tak około dziesięciu więc te woreczki chyba jednak też kupię. Wielkie dzięki za radę bo całkiem o tym zapomniałam ;). Może jeszcze jakaś równie dobra rada?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam chyba z 30 takich papierowych (od koleżanki dostałam na pamiątke hahahhahaha xd) Ale używam foliowych, przyczepiam to pudełeczko z woreczkami do smyczy i nosić w rękach nie muszę ;D
Rada? Latarkę weź xd Koca nie trzeba, są w domkach. Ja w tym roku biorę słoik bo mojemu psu smakowały rzeczy ze stołówki ;D (mleko, zupki itd.)
Bierz co potrzebne. Ręcznik dla psa, ulubioną zabawkę i oprócz woreczków obowiązkowo każdy pies ma mieć identyfikator. (chodzi sie z psami na spacery, psy biegają i nie daj boże ucieknie) Zakrop psy na kleszcze i 2 dni przed obozem obowiązkowo do weterynarza po zaświadczenie zdrowia.

Ja biorę RAIDA ! xd

Link to comment
Share on other sites

Chyba pół walizki zajmą mi środki na komary!;P
Nie znosze ich..!:diabloti:
Obowiązkowo OFF czy cos podobnego.
Ale ogólnie to juz wszystko kupiłam....chyba:cool3:
Jeszcze tylko puszki dla Boonie bo mieszam jej Hillsa z mokrym żeby przytyła.:evil_lol:

Będę miała napewno najcięższą walizkę.XD Jak wyjeżdżałam na trzydniową wycieczkę to nie mogłam podnieść walizki a co dopiero na obóz i to z psem:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Latarkę już mam, na to sama wpadłam ;) Koc i tak cyba wezmę - na plaże czy coś, słoik to całkiem niezły pomysł bo ja zabieram szczurka i też będę musiała jej jakoś jedzenie do domku transportować ze stołówki :D, ale po co ręcznik dla psa?, zabawki... na to też sama wpadłam ;), identyfikator też oba mają, frontlajna obowiązkowo zapodam, o zaświadczeniu pamiętam jak o mało czym :D

A ja biorę coś w stylu "OFF" ale off to to nie jest ;). Może coś jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Środki na komary pół walizki ? No co ty. Ja mam malutkie wkłady do takiego czegoś co się podłącza do prądu. I to wogóle jest malutkie ; P Gdybym jechała z rodzicami a nie pociągiem i nie musiała bym się martwić o wszystko co dźwigam to wzięłabym sobie wiatraczek xd

Link to comment
Share on other sites

Bierzesz szczura ? xd Ja mam 3 ! Ale nie mam jak z nimi jechać. Pociąg...
Ręcznik jest po to aby psa wytrzeć. Chodzi się z psami nad wodę ja takiego zasyfionego do łóżka nie wpuszcze xd A koce można brać stamtąd. Po to chyba są xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elliothooded358']Środki na komary pół walizki ? No co ty. Ja mam malutkie wkłady do takiego czegoś co się podłącza do prądu. I to wogóle jest malutkie ; P Gdybym jechała z rodzicami a nie pociągiem i nie musiała bym się martwić o wszystko co dźwigam to wzięłabym sobie wiatraczek xd[/QUOTE]

To może ja też kupie takie wkłady do prądu.Dobry pomysł.
Tak..samo ja też jadę pciągiem ale znając mnei to tak napcham walizkę że będę musiała nieźle się napocić;D.
Ja porostu zawsze mam najcięzszą walizkę...;D

Link to comment
Share on other sites

Moja siostra interesuje sie japonią więc pare słów to ja znam. Yuuki też znam xd Nawet w Vampire Knigt jest dziewczyna o tym imieniu ; )
Ja mam Jaspera (standard husky) , Seth'a (dumbo satin irish black) i Shira (dumbo american blue hooded) Z chęcią bym ich wzięła ale miejsca nie mam i na dodatek samce niestety mają ten swój aromat xd I współlokator może tego nie wytrzymać ; P
czemu masz tylko jednego szczura? Szczur potrzebuje szczura- taka jest jego natura.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie nie wiadomo bo zdarzają się ludzie zapisujący się dzień przed albo przepisujący się z innych turnusów. A dogomaniaków możesz sobie policzyć. Najlepiej zadzwoń do biura i dowiedz się ile na DZIEŃ DZISIEJSZY osób jest zapisanych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...