Jump to content
Dogomania

URAN - odżył po koszmarze...pojechał do DOMU. Trzymajcie kciuki żeby to był TEN DOM!


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='polubek']puk puk można wpaść z wizytą czy może z wizytacją? ;)[/QUOTE]
Kochana polubek - autorka cudownych banerków Urankowych - nam się odnalazła!!!:multi:

Grosziwo, Livka, Nikuś, Magda222, Żabol, Złota Wilga, Omi - dziekuję bardzo za chęć dołożenia do transportu :Rose: Mam tylko nadzieję, ze niedługo będziemy ta kaskę zbierać. Jednak na dzień dzisiejszy nic nowego nie wiem.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Kurcze, przeczytałam o transporcie i...myślę: O czym ja nie wiem? Co mi umknęło?
Uran gdzieś jedzie???
A tu cisza, nic.
Ech...
Uranku - jak tam?[/QUOTE]
Jaszko kochana nie wiedziałaś bo ja niewiele wiedziałam ;). Wiesz że ja ze Szczecina a Uranek w Tychach :lol:. Jednak jakiś przepływ wiadomości jest i od Grażynki wiem, że [B][SIZE="4"]Pani się zdecydowała na adopcję Uranka!!!!!![/SIZE][/B]

Kochani szukamy kogoś na wizytę przedadopcyjną w Warszawie / nie wiem jeszcze jaka to dzielnica - mam dostać od Grażynki numer telefonu do Pani to zadzwonię i zapytam/ i później jak wszystko będzie ok / a coś czuję że tak będzie/ to szukamy transportu do Warszawy!!!!!!!

Droga ewentualna przyszła opiekunko Urankowa! Wiemy, że Pani nas podczytuje to bardzo prosimy o odezwanie się na wątku bo jeśli Uranek do Pani trafi to będziemy chcieli duuuuuuuużo relacji z jego nowego życia a i jak nie daj Bóg będą jakieś niepokoje czy problemy to będziemy chętnie pomagać i wspierać.........Obiecujemy!

A tak swoją drogą niedawno pojechał do Warszawy Kruk ze schroniska w Zabrzu. Siedział w Schronie ponad 9 lat i teraz ma areszcie swój własny dom:multi:. Jak czytałam Krukowe relacje to tak sobie czasem marzyłam jakby to fajnie było gdyby jakiś tyszak trafił do stolicy.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']

Droga ewentualna przyszła opiekunko Urankowa! Wiemy, że Pani nas podczytuje to bardzo prosimy o odezwanie się na wątku bo jeśli Uranek do Pani trafi to będziemy chcieli duuuuuuuużo relacji z jego nowego życia a i jak nie daj Bóg będą jakieś niepokoje czy problemy to będziemy chętnie pomagać i wspierać.........Obiecujemy!

[/QUOTE]

Witam Państwa, podczytuję, to prawda. Nie chciałam się odzywać, gdyby coś nie wypaliło...
Zdaję sobie sprawę z Państwa chęci podglądania Urana więc obiecuję zdawać relację z poczynań młodego Jegomościa:)
Mam nadzieję, że żadnych niepokoi nie będzie, ale już teraz dziękuję za każda chęć niesienia pomocy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KułAga']Witam Państwa, podczytuję, to prawda. Nie chciałam się odzywać, gdyby coś nie wypaliło...
Zdaję sobie sprawę z Państwa chęci podglądania Urana więc obiecuję zdawać relację z poczynań młodego Jegomościa:)
Mam nadzieję, że żadnych niepokoi nie będzie, ale już teraz dziękuję za każda chęć niesienia pomocy:)[/QUOTE]

Witamy serdecznie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KułAga']Witam Państwa, podczytuję, to prawda. Nie chciałam się odzywać, gdyby coś nie wypaliło...[/QUOTE]
Podziwiam umiejętność trzymania emocji na wodzy :) ja tak nie potrafię, paplam jak leci i wyszło tak, że nie wyszło ^^
Bardzo się cieszę, że zasilasz nasze szeregi i gratuluję najlepszej decyzji pod słońcem :)) To wspaniałe psisko!
Ze swej strony chętnie pomogę w czym się da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KułAga']Witam Państwa, podczytuję, to prawda. Nie chciałam się odzywać, gdyby coś nie wypaliło...
Zdaję sobie sprawę z Państwa chęci podglądania Urana więc obiecuję zdawać relację z poczynań młodego Jegomościa:)
Mam nadzieję, że żadnych niepokoi nie będzie, ale już teraz dziękuję za każda chęć niesienia pomocy:)[/QUOTE]
Witamy serdecznie !!!!!!! My też mamy nadzieję że niepokoi nie będzie ale na początku różne rzeczy człowieka stresują
np. ze piesek pierwszego dnia nie zrobił siusiu... A my to przerabialiśmy, uspokoimy......itp sytuacje... :lol:
W jakiej dzielnicy Pani mieszka? Będzie nam łatwiej znaleźć kogoś na wizytę ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zlota_wilga']Podziwiam umiejętność trzymania emocji na wodzy :) [/QUOTE]

z tą umiejętnością to nie tak dobrze u mnie;) nie raz chciałam coś napisać, tylko ostatkami sił udawało mi się powstrzymać;D
teraz też nie powinnam też sobie nadto folgować:) przynajmniej na razie, do czasu dotarcia Urana na miejsce;)
a później to już tylko obszerne fotorelacje...:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
No, sama nie wiem co napisać!!!!
Muszę się ogarnąć!!!
Płakać mi się chce....[/QUOTE]
Nie płakać tylko się cieszy~ć ! Czy Urankowi mogło się lepiej trafić niż dom z dogo?
Kochani szukamy kogoś na wizytę u Pani. Pani mieszka w Śródmieściu, dokładniej to Muranów. Są chętni???????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']A Andzike?
SBD?
E-S?
Mamanabank?[/QUOTE]

Dzięki za podpowiedź :lol:. Wysłałam PW do tych 3 osób o których pisałam wyżej. Jak wrócę, bo niestety teraz muszę wyjść to napiszę do tych podanych przez Ciebie ;). No jak widzę wszystko nam idzie jak burza :multi: Oby tak dalej...

Link to comment
Share on other sites

Już jestem... Jo37 zgodziła się zrobić wizytę w weekend oczywiście o ile Pani będzie to pasowało. Zaraz do niej piszę i podam telefon żeby obie strony mogły się bezpośrednio umówić. Jo37 bardzo dziękujemy!!!!!!!!!

Kochani trzymajcie dalej mocno kciuki, może to ostatni weekend Uranka w Schronisku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...