Jump to content
Dogomania

URAN - odżył po koszmarze...pojechał do DOMU. Trzymajcie kciuki żeby to był TEN DOM!


AlfaLS

Recommended Posts

Przepraszam za mały off, ale jeszcze słabo poruszam sie po forum, czy jest taka opcja jak zaznaczenie wątków do śledzenia (coś jak śledzone aukcje na allegro-niestety tylko takie porównanie przyszło mi do głowy), szukam, nie widzę, gdzie to znajdę jeśli takowa opcja jest?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KułAga']Przepraszam za mały off, ale jeszcze słabo poruszam sie po forum, czy jest taka opcja jak zaznaczenie wątków do śledzenia (coś jak śledzone aukcje na allegro-niestety tylko takie porównanie przyszło mi do głowy), szukam, nie widzę, gdzie to znajdę jeśli takowa opcja jest?[/QUOTE]

W narzędzia wątku masz "subskrybuj" - ale jak coś piszesz na wątku, to sam Ci wskakuje w subskrypcje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KułAga']
A niedługo jeszcze jedna zmiana się szykuje;D[/QUOTE]
W tą szczęśliwą stronę to ja tytuł mogę zmieniać na okrągło :lol:

[quote name='KułAga']Sa są, start jutro o 9:) i osobiście przekonam się jak to będzie z tym duszeniem, bo sama Naczelna będzie nadzorowała akcję na [B]każdym[/B] kilometrze i stadium :D[/QUOTE]
Duszenie załatwione - nie będzie - kto by się nam zajął pięknym Urankiem jakby KułAga została uduszona??????? Poza tym musimy Cię wciągnąć do Koła Miłośników Tyszaków a tam nam jak najbardziej żywi są potrzebni :evil_lol:.

[quote name='KułAga']
Moze moje relacje wydają się zbyt suche, ale podejrzewam, ze jak już chłopięcie przyjedzie do nas to całkowiecie przepadnę, i będziecie mnie wyrzucac z wątku bo będa same ochy i achy :loveu:[/QUOTE]
A my będziemy z przyjemnością czytać, czytać i oglądać, oglądać :loveu:

[quote name='paulinken']Podróż Jaguarem mnie rozwaliła:D Dajcie konto, to spróbuję chociaż 2 dyszki przesłać.[/QUOTE]

Zaraz wyślę konto. Dziękuję!!!!!

[quote name='Bjuta']Ile jeszcze Urankowi brakuje do benzyny?[/QUOTE]

[quote name='KułAga']Tez o to pytałam Alfy, ale albo jeszcze nie może odpowiedziec, albo mi nie chce udzielić tej informacji;)[/QUOTE]
Na ten moment kochane to ciężko powiedzieć ;). Mam na koncie na tą chwilę 50 zł. od Nikusia i Livki. Są obiecane wpłaty od kilku innych osób ale prawie nikt nie napisał ile konkretnie przekaże. Tylko Grosziwo i UBOCZE podali że dołożą do swoich przlewów po 20 zł. To byłoby 90 zł. na pewno. Ode mnie ma choć 10 zł. do równej kwoty. Czyli brak tak ok. 100 zł. Ale to tak orientacyjnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KułAga']Paulinken, Jasza bardzo dziękuję za pomoc, bałam się tego trudnego słowa na "S" ;)[/QUOTE]

Ja jak się zalogowałam na Dogo, to każdy wątek dodawałam do ulubionych..i tak chyba przez kilka tygodni zanim się zorientowałam co i jak.:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani dostałam PW od KułAgi, ze wysłała mi na konto brakującą 100-kę. Bardzo dziękujemy!!!!

Nowym osobom chcącym pomóc w zbiórce na razie nie wysyłam konta bo mam nadzieję, że te 200 zł. wystarczy ;). Może się jednak tak zdarzyć, że troszkę braknie / ok. 50 zł./ bo dopiero teraz Grażynka wysłała "transportowcom" konkretny adres i dopiero teraz będzie dokładniejsze liczenie kilometrów i kosztów. Jak będę coś na 100 proc. wiedziała to zaraz na wątku napiszę :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Kochani dostałam PW od KułAgi, ze wysłała mi na konto brakującą 100-kę. Bardzo dziękujemy!!!!

Nowym osobom chcącym pomóc w zbiórce na razie nie wysyłam konta bo mam nadzieję, że te 200 zł. wystarczy ;). Może się jednak tak zdarzyć, że troszkę braknie / ok. 50 zł./ bo dopiero teraz Grażynka wysłała "transportowcom" konkretny adres i dopiero teraz będzie dokładniejsze liczenie kilometrów i kosztów. Jak będę coś na 100 proc. wiedziała to zaraz na wątku napiszę :p.[/QUOTE]
A ja podesłałabym nr konta nowym osobom, jak coś zostanie zawsze można przekazać na następnego tyszaczka ... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']A ja podesłałabym nr konta nowym osobom, jak coś zostanie zawsze można przekazać na następnego tyszaczka ... :cool3:[/QUOTE]
To chyba dobry pomysł :lol:. Szczególnie że kolejne tyszaki czekają na swoją szanse. Dobra - masz rację przyznaję - wysyłam.

Link to comment
Share on other sites

Florcia juz jest na gratce...nawet nie raz.
A naprawdę, takie dogomaniackie domy, w sensie: domy osób które chcą się zalogować na Dogomanii i czasami przez lata tworzyć wątek swojego/swoich zwierząt, wklejać zdjęcia, opisywać ich przygody, to...taki dla mnie wymarzony.
Co nie znaczy, że inne są gorsze, Boże broń!
Po prostu tak jest fajnie czasami się z psem wirtualnie nie rozstawać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Urankowi się udało ... to próbujemy dalej Twoim sposobem, zaczynając od własnego wątku ... ;)

Jasza poczęstowałam się tym ślicznym banerkiem - niech sobie Florcia chodzi razem ze mną po dogo :loveu:[/QUOTE]
Dziękuję Livko!

Link to comment
Share on other sites

Jasza spójrz na to z innej strony (ja sobie zawsze tak tłumaczę):
Potraktuj to jak znajmomych w trakcie Twojego życia, z niektórymi przyjaźnisz się mocniej, z innymi słabiej, są z Tobą jaką część Twojego życia, dajecie sobie dużo szczęścia, ale później wasze drogi się rozchodzą i nie ma w tym nic złego. Nie śledzisz iż życia później, bo byś zwariowała;) Pamiętasz wtedy te dobre chwile, a kto wie, może jakbyście byli ciągle ze sobie, cos mogłoby się popsuć.
Oczywiście, że miło jest od czasu do czasu zerknąc co umilusińskiego i pomyślec jak mu teraz dobrze, albo sprawdzić czy wszystko u niego w porządku, czy nie potrzebuje Twojej pomocy, ale on się usamodzielnia, jest szczęśliwy ma nowe życie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...