Jump to content
Dogomania

Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!


rita60

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dziewczeta dziekuje za kawka, dobrze mi zrobila po calym dniu jezdzenia o suchym py..u

pomoglam dzis w adopcji !! psiny z Szymotul, ktory tutaj w domku tymczysowym lezala na kanapie.
Starszy pan z wnusiem jechali ze mna ponad 450 km, bo ja sie uparalam im pieska z Polski wyadoptowac. blizej nic nie bylo.

dostalam za to 25 € i tak pomyslalam, czyby nie robic w Polsce psich transportow....bardziej sie oplaca.

uszczesliwilam mam nadzieje co najmniej trzy istoty: Rambo, dziadka i wnusia.
ide spac. mam dosyc

Link to comment
Share on other sites

Kava super robota:) spij dobrze kobietko:)
dziewczyny ja też sie kawusią czestuje bo dzisiaj jakas nieprzytomna jestem:)
Numery komórek rozesłane:) z naszego schronu Dodka bedzie wydawać nasza behawiorystka Magda, oczywiscie nr do Elmiry ma również:)
Żeby było jasne co z kosztami transportu bo sie troche zamieszanie jak widzę zrobiło to pozwalam sobie zamieścić zestawienie:
150 zł od schroniska:loveu:
70 zł od znajomych Moniki z Pionek:loveu:
100 zł od sponsorki:loveu:
30 zł od Migdaleny:loveu:
[U] 20 zł od tuli [/U]
[B]370 zł w sumie[/B]
Nasz transport to 320 zł czyli zostaje jeszcze 50 zł na transport suni z nużycą o ile wszyscy sie zgadzają.
Ja juz przelałam kasę do Elmiry tak jak pisałam czyli Ty Rita przelejesz mi w sumie 130 zł:) Ja sobie reszte kasy poodbieram:) To 50 zł przeleję na konto osoby która bedzie zbierac na transport tamtej suni to Anita_happy podasz mi namiary jak mozesz.
Mam nadzieje ze wszystko dość przejrzyście napisałam choć pewna tego nie jestem:)
Ale żeby jeszcze trochę zagmatwać to napiszę że Magda, która będzie wydawała Dodka ze schronu też zaoferowała się że może pomóc finansowo w transporcie, ale jak dowiedziała sie że to już mamy, to zaproponowałam żeby dołożyła do transportu suni z nużycą, zadeklarowała 50 zł:loveu: więc na transport tamtej suni jest już 100 zł:) Na Magdę można liczyć więc to pewne:)

Link to comment
Share on other sites

ale sie dzieje...JUTRO TULA jedzie do Gdańska..a DODEK - kierunek Poznań!!!!
SUPER!!!!!!!!!!!

Tula - dziękujemy, że myślisz o naszej maluszce:) przed nia dłuuuugaaaa droga:/
ale nadmorskie klimaty wyjdą jej na zdrowie...

Tula o 7.15 rusza w podróz swojego życia...DODEK- spakowany????jak ja sie cieszę, ze ten grubasek jedzie sobie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']ale sie dzieje...JUTRO TULA jedzie do Gdańska..a DODEK - kierunek Poznań!!!!
SUPER!!!!!!!!!!!

Tula - dziękujemy, że myślisz o naszej maluszce:) przed nia dłuuuugaaaa droga:/
ale nadmorskie klimaty wyjdą jej na zdrowie...

Tula o 7.15 rusza w podróz swojego życia...DODEK- spakowany????jak ja sie cieszę, ze ten grubasek jedzie sobie!!!![/QUOTE]

Anita, mnie tez ucieszyla wiesc o dt i juz dzisiejszym wyjezdzie tej slicznej suni. Niech lyka duzo jodu i szybko wraca do zdrowka. Tymczasik zapowiada sie bosko:multi: Futro odrosnie piorunem i dziewczyna bedzie jak z bajki :loveu:

Dodzio ma przed soba [COLOR=lime][B]zielona[/B][/COLOR] noc , juhuuuu :multi: Juz nie moge sie doczekac :oops:

Obojgu zycze szczescia i niech juz nigdy nie beda smutasami :multi:

Link to comment
Share on other sites

Rita :lol: jutro nieco odetchniesz, wyobrazam sobie te goraca linie :lol:

Ja juz odliczam, az mnie skreca z niecierpliwosci :mad: robota poszla w kat i tak by nic z tego nie wyszlo, za duzo emocji :lol:

Moze beda jakies foty z podrozy, coooooo?:lol: Wiadomo juz, o ktorej zegna sie ze schroniskiem ?

Anita - pogratulowac :lol: Milo poczytac, ze Tulcia juz grzeje dupine :multi:

Link to comment
Share on other sites

No to babeczki o 7 pobudka i 3mamy za Dodkowa podroz :lol:
Kava :lol: podobno psiaki czuja pismo nosem ;) Dodek pewnie zaczesuje juz grzywke :evil_lol:
Qrcze, jak tu wytrwac do jutra ?????? Dodek, badz dzielny i spisuj sie dobrze :loveu:

PS. Wariatkowo coraz bardziej realne :evil_lol: Ciekawe, czy tam maja net????

Link to comment
Share on other sites

Pieski i koty odbieraja w nadzwyczajny sposob nasze fluidy. One doskonale czuja zmiany, ktore wkrotce nastapia.

Skowronie nastawialysmy mentalnie wtedy na ta dluga podroz, ktora ja czekala.

Dodi takze odbiera nasze mysli i uczucia swoimi radarkami, mimo ze teraz takie pokrecone je ma(hi,hi)

to zadziwiajace dla nas, ale my komunikujemy z milusinskimi wiele wiecej bez slow.

czasami proboje czytac ich mysli, ale ....

chyba jestem jednak analfabetka.
spijcie dobrze i do juterka.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']czasy sie zmienily dusje....

w tym wariatkowie do ktorego my trafimy jest takze net..... przeciez musimy dzialac dalej....[/QUOTE]

Aaaa, czyli jednym slowem zamkniecie w odosbobnieniu nie wyleczy nas z chorobska ;)

Dodziu :loveu: jeszcze jakies 7 godzin i jedziesz maluszku :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...