Jump to content
Dogomania

MA DOM!!!!!! roczna jamniczka- Żory/ śląskie


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki ,szukamy kogos do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Radlinie,dla grzywacza chinskiego, moze ktos pomoze nam :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194214-Zunia-Liza-prosi-o-wizyte-przed-adopcyjna-w-Radlinie-k.Wodzisławia-sL-)"][COLOR=#4444ff]Zunia-Liza,prosi o wizyte przed adopcyjna w Radlinie k.Wodzisławia sL:)[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Cioteczki ,szukamy kogos do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Radlinie,dla grzywacza chinskiego, moze ktos pomoze nam :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194214-Zunia-Liza-prosi-o-wizyte-przed-adopcyjna-w-Radlinie-k.Wodzisławia-sL-)"][COLOR=#4444ff]Zunia-Liza,prosi o wizyte przed adopcyjna w Radlinie k.Wodzisławia sL:)[/COLOR][/URL][/QUOTE]

z Radlina chyba jest Betta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']mam kontakt z jedna, drugiej mąż się nie zgodził[/QUOTE]

Zdecydowanie powinna zmienić męża! :) A co do debilnych telefonów, po prostu trzeba ucinać rozmowę jak widać, że nic z tego nie będzie. Szkoda czasu na tłumaczenia - i tak niektórzy nie zrozumieją :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']też tak uważam...jak mój mi dziamgał to już..... 3 lata jak się rozwiodłam:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

Mój też dziamga, ale jak przychodzi co do czego... gotuje psie frykasy, kupska z posesji sprząta, do weta jeździ i nawet czasem pogłaszcze! :) To się chiba jednak póki co rozwodzić się z nim mi nie opłaca. Zresztą po 25 latach wspólnej drogi przynajmniej wiem mniej więcej czego się mogę spodziewać :) No i skąd pewność, że ten następny lepszy będzie?... :)

Link to comment
Share on other sites

nie ma pewności, dlatego nie ma następnego:)a jakby był to będzie wtedy test:)i zobaczymy..Figasia masz jeszcze te numery do tych Pań??sprawdzę czy to na pewno te co mam , bo i do mnie dzwonili,...a ja już się gubię..i jak ktoś sensowny zadzwoni to daj znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']nie ma pewności, dlatego nie ma następnego:)a jakby był to będzie wtedy test:)i zobaczymy..Figasia masz jeszcze te numery do tych Pań??sprawdzę czy to na pewno te co mam , bo i do mnie dzwonili,...a ja już się gubię..i jak ktoś sensowny zadzwoni to daj znać[/QUOTE]


a no mam dwa numery od pań co chciały na pewno i ten mail do wetki,bo wetka też ma panią co chcę jamniczke bo jest po starcie swej,wiec dobrze zeby szybko miała pieska zeby już nie musiał cały czas płakać,tylko mogła innym przyjacielem sie zając i cieszyć,pośle ci jutro na pw albo w poniedz i lądnie opisze który do kogo ;)
pozdrawiam i miełego weekendu dla wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][B]Wybaczcie, ze nie odpowiedziałam od razu. Już jestem. [/B][COLOR=Silver]Nie moge się uporać po śmierci Przyjaciela. Ale usiłuje wrócić... Może mi sie uda. Aczkolwiek to była tez pewna "szkoła". Poznałam tych co się naprawdę martwili, znaleźli drogę aby zainteresować się czy mi się nic nie stało. Tych których moja nieobecność uderzyła. No cóż po raz kolejny musiałam zrobić pewne redukcje adresów w notesie. [/COLOR]

Wracam, aby pomóc w zakresie moich możliwości psiakom, a ponieważ jakiś czas mnie nie było to najlepiej będzie jak powiecie czy i w czym mogę pomóc. [COLOR=Silver]A ja biegnę dalej przejrzeć zaległości i dziekować Tym dla któych fakt mojej nieobecności był niepokojący (bo i by ło się czym niepokoić).
[/COLOR]
Pozdrawiam i jak mówię już jestem, a że muszę zagłuszyć to co boli oczekuję na duuuużo pracy i informacje czy się przydam.

I nie zapominajmy w tym wszystkim że wokół mamy Ludzi, że to my jesteśmy i że my pomagamy, bo bez nas one sobie nie poradzą.

pozdrawiam Isadora[/FONT][/FONT][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...