Jump to content
Dogomania

Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszę się że Treworek w końcu będzie miał swoich :) To kochany psiak, który w ogóle nie powinien wylądować na ulicy. Ale dzięki wielu osobom, a przede wszystkim Ani, Agnieszce i Marcie Treworek w końcu znalazł swoje miejsce na ziemi. Będzie kochany tam za morzem, będzie miał swojego ludzia i jego miłość do końca psich dni.

Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc dla Treworka mimo iż psiak mało ASTowaty nie odwróciłyście się od niego, a wręcz przeciwnie - pełną parą działałyście aby znaleźć DT, wyleczyć i znaleźć DS.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] (...) Pustka w domku teraz będzie i cisza straszna(...)[/QUOTE]

Wyobrażam sobie, jak Ani jest smutno, to były 4 miesiące... ale nie zapominajmy, że jest jeszcze Enisia, co prawda spokojniejsza niż Trewiś ale ona zadba o naszą Anię.
Nie mogę się doczekać informacji od Viktorii... Ach te rozstania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Aniu masz wiesci od Treworka? Ja wciaz chora, wiec malo czasu przy lapie spedzam. Doszly pieniazki za badania krwi 260zl :) Dziekujemy :calus:

PS trzymacie sie?[/QUOTE]

Niestety, nie mam zadnych bezposrednich wiadomosci. Wiem tylko tyle, ile Vicktoria wrzuca na FB. Napisalam maila, ale jeszcze bez odpowiedzi. Wiem, ze o 18 mieli byc juz w domu, ale z tego, co widzialam po statusach, to o 17 dopiero czekali na prom w Niemczech. Nie wiem czemu. Sa tez dwa zdjecia Treworka, ale bez zgody Vicktorii nie chce ich wrzucac.

PS. W domu smutno bardzo. Eni chodzi nieswoja. Dzisiaj rano za nic w swiecie nie chciala wyjsc na dwor. Wczoraj rano Treworek wyszedl z nami i juz nie wrocil - myslicie, ze jest mozliwe, ze to skojarzyla i teraz sie boi?? O innych porach wychodzi normalnie.

Link to comment
Share on other sites

Dostalam maila :) Vicktoria pisze, ze podroz minela im spokojnie, mieli niezaplanowany 2-godzinny spacer nad jeziorem, bo spoznili sie na prom ;) Na miejscu Treworek szybko wyczul, ze jest juz u siebie w domu, tylko w nocy nie mogl sobie miejsca znalezc i zrobil siku przy drzwiach wyjsciowych. Ma tez ten sam problem, co u mnie na poczatku - jak pije za duzo wody, to mu sie ulewa. Wydaje mi sie, ze to stres, bo pozniej mu przeszlo, zobaczymy jak bedzie tym razem. Na granicy podobno nie chcieli zadnych papierow i przepuscili ich bez niczego. Ufff, troche mi ulzylo :)

Wstawiam tez fotki
Z podrozy
[IMG]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/181794_10150189963444129_798994128_8751400_1903453_n.jpg[/IMG]

I z porannego spaceru (na nosku widac jeszcze slad po zebach Eniszki)
[IMG]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/180808_10150190490584129_798994128_8758394_5340325_n.jpg[/IMG]

Vicktoria porobila wiecej zdjec i ma je niedlugo wstawic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toska_latte']Tez mnie to zastanowilo. Prosilam Vicktorie, zeby w zadnym wypadku nie spuszczala Treworka, ale powiedziala mi, ze w Szwecji w ogole jest zakaz puszczania psiakow luzem, za to jest mnostwo ogrodzonych terenow przeznaczonych wlasnie na spacery. W sumie po zdjeciu nie widac, gdzie konkretnie bylo zrobione, rownie dobrze moze to byc Jej ogrodek. Ale wlasnie pisze do niej maila i mam zamiar poruszyc te sprawe.[/QUOTE]

Super Aniu, że tak szybko reagujesz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']A co to za spuszczanie ze smyczy???? :shake:[/QUOTE]

Tez mnie to zastanowilo. Prosilam Vicktorie, zeby w zadnym wypadku nie spuszczala Treworka, ale powiedziala mi, ze w Szwecji w ogole jest zakaz puszczania psiakow luzem, za to jest mnostwo ogrodzonych terenow przeznaczonych wlasnie na spacery. W sumie po zdjeciu nie widac, gdzie konkretnie bylo zrobione, rownie dobrze moze to byc Jej ogrodek. Ale wlasnie pisze do niej maila i mam zamiar poruszyc te sprawe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...