Jump to content
Dogomania

Dixie ['] przepraszam że zawiedliśmy suniu...


Ra_dunia

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak pisze o narodzie! Wczoraj wracając z pracy rozwiesiłam 20 plakatów na Borku, dzisiaj specjalnie patrzyłam, został 1, słownie jeden!!!:( W najbardziej ustronnym miejscu, czyli pojemniku PCK:( Zapytałam Panią sprzątającą o to, powiedziała mi, że wprawdzie ona nie zdzierała, ale oni mają taki przykaz, żeby zdzierać wszelkie badziewie:( Jutro dokseruję kolejne, ale jeśli nie powiszą choć dzień, to nikt ich nie zauważy! Sylwia może powiesiłabyś plakaty na Smoczce, bo ja rzadko chodzę w tamte rejony! Podaj maila, a wyślę Ci plakat!

Link to comment
Share on other sites

W instytucjach i sklepach trzeba pytać o zgodę, przeważnie odmawiają! W jednym sklepie na Borku mam znajomą będę pytać po pracy czy mogę! W szkole mojej najmłodszej córki kazano mi się umawiać na spotkanie z dyrektorem bo woźny nie może wydać takiej zgody, u mnie też nie wyrażono zgody. Wracam do przypinania gdzie popadnie, głównie w miejscach, gdzie chodzą psiarze! Na słupach z ogłoszeniami jest nalepka, że korzystają z nich tylko osoby upoważnione ale też przyklejam. Ja nie mam pomysłu na szukanie psa który jest nie wiadomo gdzie!

Link to comment
Share on other sites

Kto jeszcze jest z Mielca i mógłby pomóc? Może te nowe wolontariuszki co chodzą do szczeniaczków? Jeśli potrzebna jest kasa na ksera/wydruki - to dajcie znać. Ja z Poznania na prawdę nie dam rady nic pomóc.
Ulka - dzięki, że ogłaszasz zaginięcie na allegro.

Słuchajcie - czy możecie się dowiedzieć ile kosztowałoby ogłoszenie w miejscowej gazecie? Takie ze zdjęciem...

Link to comment
Share on other sites

Na pewno sporo bedzie kosztowac takie ogloszenie. Lokalna prasa jest niezyczliwie nastawiona do schroniska. Ile razy prosilam o kacik adopcyjny, to moze 1-2 ukazalo sie zdjecie z opisem. Zapytam oficjalnie z maila schroniska, zobaczymy co odpisza.

[QUOTE]W szkole mojej najmłodszej córki kazano mi się umawiać na spotkanie z dyrektorem bo woźny nie może wydać takiej zgody, u mnie też nie wyrażono zgody.[/QUOTE]
Jestem zdziwiona i zbulwersowana postawa tych szkol. Teraz sie nie dziwie, dlaczego prawie caly Mielec ma w doopie bezdomne zwierzaki. Jak taka jest postawa pedagogow, to jaka moze byc zwyklych, szarych obywateli? To jest chore miasto, a kilka wolonatriuszy na 60 tys. ludzi to wyjatek.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez myślałam o lokalnej gazecie. Są pieniądze na koncie corgipodobnych. Z pewnościa nikt nie będzie miał nic przeciwko uszczknięciu z nich trochę.
Dziwię się szkołom ,ze zabraniają wieszania takich ogłoszeń. Mozna by przy okazji dzieciakom kilka waznych spraw próbować wbic do głów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...