Jump to content
Dogomania

Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))


Journey

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesteśmy w domu.
Podróż długa- ja odebrałam go od Abrakadaby (wielkie dzieki-podrzucila mi prawie pod prace) i z nim razem pojechałam metrem i pociagiem do mnie na wieś. A mały -choc niewielki, razem z transporterem jednak trochę waży...
Zaraz musimy sie wykapac- smierdzimy okrutnie. Niekoniecznie dobre powitanie, ale... my tez musimy przeżyc w domu ;)
Mały dostał na imie Tonic, jest wystrachany okrutnie, ale nieagresywny, co już jest dobre.

Link to comment
Share on other sites

AniaRe bardzo dziękuję za wiadomości:lol:dobrze, że już dojechaliście.
Sunie też już są u Journey:lol:i są wykąpane, bo zapachy były straszne:cool3:

[B][COLOR="#800080"]Bardzo, bardzo dziękuję AniRe i Journey za przygarnięcie pudliszonków na tymczas:loveu::loveu::loveu:oraz Abrakadabra za bezpłatny transport maluchów i Anita_happy za ich "namierzenie" i pomoc:loveu::loveu::loveu:WIELKIE DZIĘKI:Rose::Rose::Rose:[/COLOR][/B]

Mam nadzieję, że dzięki Wam niedługo te psiaczki będą radosnymi i szczęśliwymi pudliszonkami:lol:

Journey odezwie się jak będzie miała chwilę:pwiem, że małe troszkę zjadły i jest kłopot z łapką czarno-białej suni, ale to Journey nam więcej napisze.

Link to comment
Share on other sites

JESTEM....wime..już wiem!!!!

Pudliszony na wolności....

to, ze waniały niemiłosiernie to wiem...bo ostatnia wizyta u nich - nie dało sie wejsc...a one nie pozwalały sobie sprzatać w klatce:/
a żeby ich nei stresowac...nie robiono tego jak wszystkim - 2..3 razy dziennnie :/
kaszel - moze stres..albo przeziebił sie chopak..one siedziały w pomieszczeniu i nie wylazily!!!wiec teraz jak wyszedł..to go jakies dziadostwo zaatakowało!!!

polecam Rutinoscorbin...
moja Tula czesto już kaszle i tym ja faszeruje..raz dziennei albo nawet dwa...

ale to pewno wiecie...

ja to czekam na foty :) szczęsliwych pysków:)

chociaż Wasze ludzkie pyski tez byly by fajne - takie z momentu, kiedy wąchacie pudelsów:)

BUZIA dla wszystkich co sie zaangażowali...
jak jest AKCJA to współdziałanie DAJE rezultaty..co widac..pudelsi mają DT....
i tu ugryzę się w język :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...