Jump to content
Dogomania

Jamniczka BARDZO chora - proszę o wsparcie, bazarki na leczenie! Słowisia za TM


Basia1244

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olivetshka']Na wątku adopcyjnm znalazłam ogłoszenie, ze ktos chciałby przygarnąc jamniczkę - może tam zaglądniecie? Tylko bodajże domek z podkarpacia...[/QUOTE]

W którym miejscu, bo nie mogę znaleźć?

Bros- dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!! :) Bardzo się przydadzą...

Słowinka chwiliowo jest u mojej cioci, tak na kilka dni, i paskuda WCALE się nie czuje porzucona, wręcz przeciwnie- bardzo jej odpowiada stałe towarzystwo ludzia na kanapie i rozpieszczanie.
Z dobrych wiadomosci, powolutku, powolutku zaczyna w widoczny juz sposób nabierać ciałka- do tej pory organizm najwyraźniej musiał odratować się i odbudować utracone tkanki, teraz Słowiśka zaczyna przypominać po prostu szczupłego psa, a nie szkielet w rudej skórce. I nie jest już taka żółta :)
Musimy jeszcze skonstruować jej jakiś sztywnik na staw w łapce, niestety naprawić sie go nie da, a z czasem łapka może ulec wykrzywieniu aż pies będzie chodził na boku nadgarstka....

Link to comment
Share on other sites

Dostałam maila w sprawie jamnisi :)
Oto treść - komu mam przesłać dane kontektowe na priv? Basiu Tobie czy DT?
Oto treść maila - pani prosi o kontakt telefoniczny:

Witam serdecznie poszukuję jamniczka dla moich rodziców,niedawno zdechła im ze starosci jamniczka Sonia i ciężko to znoszą. Chciałabym aby to maleństwo sprawiło że na ich usta powróci znowu usmiech ,rodzice nie sa wiekowi są po 60. Ze wzgledu że mam słabydostep do komputera prosze o kontak telefoniczny mój numel telefonu ................... pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

To trzeba pani opowiedzieć, że jamnisia nie jest aż taka droga w utrzymaniu, że chętnie je gotowany ryż z kurczaczkiem, że leki ,które dostaje nie stanowią jakiegoś ogromnego wydatku i że ona potrzebuje szybko znaleźć spokojny i kochający dom bez kotów! Może podeślij tej pani fotki? Na maila, z którego pisała do olivetshki? Trzeba sprawdzić ten dom, może akurat - cholerka jasna.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa wygląda tak - jest możliwość umieszczenia jamnisi w dt bez kotów, ale z psami. koszt dt 200 zł miesięcznie. I teraz jest pytanie - czy damy radę i czy szukac deklaracji, zwłaszcza, że na pewno deklaracje musiałyby być bezterminowe, bo nie wiadomo kiedy jamnisia znajdzie dom stały - jest chora, a to zdecydowanie utrudnia adopcję.
Rozsyłam wątek z zapytaniem, czy znajdą się chętni do comiesięcznego wspierania jamnisi. Mogłabym ją wówczas zabrać w sobotę.
Olivetshko! Jeśli możesz odnów jamnisi pakiecik ogłoszeń i opcjonalnie , równolegle podaj moje dane kontaktowe dla zainteresowanych, będę też gadać z ludźmi. Ja zaraz odświeżę jej ogłoszenia na gumtree i kupsprzedaj, poproszę też Nikaraguę o allegro dla niej - moje dane kontaktowe 661293967, [email][email protected][/email]. teraz znikam od komputera, wieczorem wszystko ogarnę, bo teraz jadę na czyszczenie zębów z Puśką. Najistotniejsze jest to, czy damy radę długofalowo zbierać deklaracje na jamnisię i co z lekami? Ona ma ten ornipular brać już na stałe? Jakie leki jeszcze dodatkowo? I czy na pewno dogaduje się z innymi psami??????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...