Jump to content
Dogomania

Jamniczka BARDZO chora - proszę o wsparcie, bazarki na leczenie! Słowisia za TM


Basia1244

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słowiczek ma jakąś chorobę skóry, wygląda trochę jak świerzb, ale pod mikroskopem nie wyszło... Na razie dostała advocata, żeby nie obciążać wątroby ciężkim kalibrem leków. Gorzej, ze Pi tez zaczęła miec strupki....
Oby tylko tfu, tfu nikt więcej ze stada sie nie zaraził....

Wet i leki- 41 zł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']może ona ma wirusowe to zapalenie? wet nie wykluczał takiej możliwości... może trzeba zbadać krew pod tym kątem?

oby nie, bo wtedy tylko Interferon,. niedostępny dla ludzi, a co dopiero dla zwierząt:shake:[/QUOTE]

Można spróbować....

Interferon jest do zdobycia, dziewczyny z miau nie raz podaja go kotom ;)

Jeszcze jest tez lek na regeneracje wątroby- ornipural, nidostepny w Polsce, poprosiłam Tanitke, żeby spróbowała go zdobyć na Białobrzeskiej, bo tam go miewają.


A tu- Słowiczysko w pościeli (wyłaniające sie spod narzuty na hasło "gdzie jest jamnik?"):
[img]http://img690.imageshack.us/img690/7017/dsc0691x.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

faktycznie. Mam takie mylne pojęcie o interferonie, moja przyjaciółka zakażona w szpitalu HCV TYP C nie może się doprosić w NFZ, a poza refundacją to koszt miesięczny wynosi ponad 1500 zł miesięcznie, więc niedostepna kwota całej rocznej terapii. Zapomniałam, ze na zwierzę dużo mniej jest potrzebne

Link to comment
Share on other sites

No to już wszystko wiem . Interferon będzie kosztował około 200 zł wraz z przesyłką . Jest to cytuję
"Co do samego interferonu, to tak jak pisałam za 100 dawek 30 zł. Ale jak masz dużo kotów i psów, to mogę Ci też wysłać roztwór (i instukcję jak to sobie później rozrabiać) za 150 zł (no powiedzmy za 120 ze względu na przesyłkę) i wtedy byś miała już na zawsze, bo z niego wychodzi po 100 dawek dla 1000 zwierzaków."

Ja biorę ten za 30 zł + pół kosztów wysyłki , to Wy uzbierajcie 150 zł .Macie czas do poniedziałku . Jak cos , to wpłaty do mnie na konto , bo ja nawet nie mam tyle żeby ze swoich założyć .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...