Jump to content
Dogomania

Międzynarodówka, Warszawa (8-9.07.2006) - aż 44 gończe polskie i 26 ogarów!!!


Ania-i-Psota

Recommended Posts

[COLOR=black][FONT=Arial]Jest już na stronie oddziałowej obsada na warszawską, jeśli wszystkie gończusie przyjadą, mam wrażenie, że padnie rekord - 44 GP:loveu: . Zapowiadają się ciekawe spotkania. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]C[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]zy to rzeczywiście miałby być rekord, co na to ci bardziej doświadczeni wystawowo? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]A jak liczna jest obsada ogórasków? Gdzieś wstępną listę tu na dogo widziałam, ale hmmm gdzie...[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Gończe startują w sobotę o 11 na ringu 20, przed nimi tylko 22 basset houndy.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]i jeszcze znalazłam na stronie ważny komunikat:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]"UWAGA !!! Ze względu na wyłączenie z ruchu skrzyżowania ulic Wołoska, Odyńca, Racławicka wjazd na teren wystawy od ul. Żwirki i Wigury oraz Woronicza, Etiudy Rewolucyjnej, Miłobędzka.
Prosimy o wkalkulowanie w czas dojazdu utrudnień spowodowanych przebudową ul. Racławickiej, przy której znajduje się stadion GWARDIA.:angryy: :angryy: :angryy: Za utrudnienia - przapraszamy."[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Widać dojazd będzie do d...:mad: :mad: :mad: :angryy: chyba przyjdzie po prostu przydreptać z żoliborka...[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]A poniżej, w pewnym nieporządku, bo to wg nazwisk właścicieli (wyciąg gończaków "wyłuskany" przeze mnie naprędce z wykazu zamieszczonego na stronie oddziałowej). [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, młodzieży - FRED Czarnowski Trop[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, otwarta - PAMIR Zimowle[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, szczeniąt - MALMA Wiślany Gaj[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - TREMA Od Gajowego Maruchy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, szczeniąt - PUMA Rumcjasowe Obejście[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - CORA Ruś nad Łyną[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - MORUS Rumcajsowe Obejście[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - CZUBA Ruś nad Łyną[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, championów - RELAKS Hulaj Dusza[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - LIMBA Ziębowe Wzgórze[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, szczeniąt - MIJA Wiślany Gaj[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - HOSPODAR Wędrowiec do Świtu[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, pośrednia - ARGON Park Welski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - GALA z Doliny Łydyni[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, szczeniąt - MELODIA Wiślany Gaj[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - ALMA z Doliny Bystrej[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, pośrednia - AGENT Park Welski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, championów - ERA Goniec Pomorski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, championów - SIM z Warmińskich Szczekaczy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - HECA Trzy Potoczki[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - ATOS Piękna Wieś[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, młodzieży - Sirius RASZKO[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - BONA Park Welski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, pośrednia - AMOR Cnotliwy Nos[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - KNIEJA Goniec Pomorski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, użytkowa - UNA Hulaj Dusza[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, pośrednia - LITWIN Ziębowe Wzgórze[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - TROP od Gajowego Maruchy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - LAS-ER Olfactus[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, użytkowa - AURA Prima Goniec[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, weteranów - AKCJA Goniec Pomorski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - BURDA Wilczy Pazur[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, championów - HAJDUK Goniec Pomorski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - Sirius ROSICZKA[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - MANTA Czas na Łowy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, otwarta - AS-MOL z Kosmalanki[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - AKORD Dzicza Ostoja[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, pośrednia - PSOTA Kłusująca Sfora[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - FOTKA Pasja i Temperament[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - CZERTA Cnotliwy Nos[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, championów - BYSTRA Olfactus[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - BRANKA Herbu Węszynos[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - HRABIANKA Wilczy Pazur[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - HRABINA Wędrowiec Do Świtu[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Pozdr.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-i-Psota'][COLOR=black][FONT=Arial]Jest już na stronie oddziałowej obsada na warszawską, jeśli wszystkie gończusie przyjadą, mam wrażenie, że padnie rekord - 44 GP:loveu: . Zapowiadają się ciekawe spotkania. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]C[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]zy to rzeczywiście miałby być rekord, co na to ci bardziej doświadczeni wystawowo? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]A jak liczna jest obsada ogórasków? Gdzieś wstępną listę tu na dogo widziałam, ale hmmm gdzie...[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Gończe startują w sobotę o 11 na ringu 20, przed nimi tylko 22 basset houndy.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]i jeszcze znalazłam na stronie ważny komunikat:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]"UWAGA !!! Ze względu na wyłączenie z ruchu skrzyżowania ulic Wołoska, Odyńca, Racławicka wjazd na teren wystawy od ul. Żwirki i Wigury oraz Woronicza, Etiudy Rewolucyjnej, Miłobędzka.
Prosimy o wkalkulowanie w czas dojazdu utrudnień spowodowanych przebudową ul. Racławickiej, przy której znajduje się stadion GWARDIA.:angryy: :angryy: :angryy: Za utrudnienia - przapraszamy."[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Widać dojazd będzie do d...:mad: :mad: :mad: :angryy: chyba przyjdzie po prostu przydreptać z żoliborka...[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]A poniżej, w pewnym nieporządku, bo to wg nazwisk właścicieli (wyciąg gończaków "wyłuskany" przeze mnie naprędce z wykazu zamieszczonego na stronie oddziałowej). [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, młodzieży - FRED Czarnowski Trop[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, otwarta - PAMIR Zimowle[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, szczeniąt - MALMA Wiślany Gaj[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - TREMA Od Gajowego Maruchy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, szczeniąt - PUMA Rumcjasowe Obejście[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - CORA Ruś nad Łyną[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - MORUS Rumcajsowe Obejście[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - CZUBA Ruś nad Łyną[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, championów - RELAKS Hulaj Dusza[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - LIMBA Ziębowe Wzgórze[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, szczeniąt - MIJA Wiślany Gaj[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - HOSPODAR Wędrowiec do Świtu[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, pośrednia - ARGON Park Welski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - GALA z Doliny Łydyni[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, szczeniąt - MELODIA Wiślany Gaj[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - ALMA z Doliny Bystrej[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, pośrednia - AGENT Park Welski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, championów - ERA Goniec Pomorski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, championów - SIM z Warmińskich Szczekaczy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - HECA Trzy Potoczki[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - ATOS Piękna Wieś[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, młodzieży - Sirius RASZKO[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - BONA Park Welski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, pośrednia - AMOR Cnotliwy Nos[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - KNIEJA Goniec Pomorski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, użytkowa - UNA Hulaj Dusza[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, pośrednia - LITWIN Ziębowe Wzgórze[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - TROP od Gajowego Maruchy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - LAS-ER Olfactus[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, użytkowa - AURA Prima Goniec[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, weteranów - AKCJA Goniec Pomorski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - BURDA Wilczy Pazur[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, championów - HAJDUK Goniec Pomorski[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - Sirius ROSICZKA[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - MANTA Czas na Łowy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, otwarta - AS-MOL z Kosmalanki[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, pies, użytkowa - AKORD Dzicza Ostoja[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, pośrednia - PSOTA Kłusująca Sfora[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - FOTKA Pasja i Temperament[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - CZERTA Cnotliwy Nos[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, championów - BYSTRA Olfactus[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - BRANKA Herbu Węszynos[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, młodzieży - HRABIANKA Wilczy Pazur[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Gończy polski, suka, otwarta - HRABINA Wędrowiec Do Świtu[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Pozdr.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Piękna stawka!!!! Wszystkim życzymy udanej prezentacji na ringu :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cytuję z innego wątku stawkę ogarów polskich (też wyjątkowo duża) - super!:

[quote name='Hania']PSY
Klasa młodziezy
JAŹWIEC Olfactus
Klasa pośrednia
BAJAN-ROTTI Poszły w Las
HULTAJ z Południowej Kniei
Klasa otwarta
GRAJEK Olfactus
ONUFRY Stary Sad
RAMZES Galicyjska Sfora
RÓG Nadbużańskie Granie
ŚWITUN Goniwiatr
Klasa użytkowa
MINOR z Południowej Kniei
Klasa weteranów
BARD z Kiciborza
SUKI
Klasa młodzieży
HARMONIA z Południowej Kniei
JEŻYNA Olfactus
REDA z Rodu Udry
Klasa pośrednia
MEGA z Południowej Kniei
RADIOLA Nadbużańskie Granie
Klasa otwarta
BłOGA-ROTTI Poszły w Las
GAWĘDA Olfactus
ONA z Południowej Kniei
OKSANA z Ostrego Boru
POMNA Stary Sad
POGODNA Stary Sad
Klasa uzytkowa
OFIKLEJDA z Południowej Kniei
Klasa championów
POŚWIATA Stary Sad
SÓWKA Goniwiatr
UDRA Ostoja Ogara
Klasa weteranów
DUMKA z Gończaków[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Hmm, na sobotę zapowiadają ponad 30-stopniowe upały, a tu nie najlepsze wieści od tych, co to zrobili już wywiad terenowy (cytuję z innego wątku o wystawach):
[quote name='Bulwinka']wczoraj byłam na Gwardii- o to co zobaczyłam :
wszystko rozkopane na około stadionu- jak wjechać :roll: - nie wiadomo, paking malutki :mad: , chyba że pozwolą parkować auta na boisku obok , po lewej stronie od głównej bramy- to jeszcze będzie OK. a na sam teren stadionu - to nawet nie ma co liczyć że się wjedzie samochodem - miejsca bardzo mało! wydaje się ,że teren wystawy - to będzie tylko sama płyta boiska!
płyta boiska- to bardzo ładnie przystrzyżona trawka,nie żaden żwirek !!!- właśnie podlewali murawę :cool3: , jak byłam . Cienia - ani trochę :shake: !!! , jak jeszcze poodgradzają wejścia na trybuny ( tam są ławeczki i niewielki daszek) - to wszyscy będziemy się tam smażyć jak na patelni. jest jedno drzewo koło wejścia obok budynku, ale wszystkim na pewno nie wystarczy cienia od tego drzewa. Drodzy- kto umie liczyć- niech liczy na siebie - czyli nie zaszkodzi wziąć swój parosol, namiot, czy cokolwiejk, aby zrobić sobie cień :p ( na około murawy miejsca mało, ale nie aż tak, aby nie móc rozłożyć sobie namiotów :razz: ) Albo uciekać w miejsca obok budynku - tam jedynie powinien być cień od budynku i tych kilku krzaczków, co tam rosną:razz: , na około stadionu co prawda są dzrewa, ale cień od nich nie dochodzi na sam stadion, a schować się pod nie też nie da rady- są za ogrodzeniem.
pewnie będzie trochę ciasno, ale podejrzewam , że największy problem to będzie właśnie z parkowaniem i z wjazdem na parking :roll:
no i ringi będą napewno niewielkie , bo to nie jest duży stadion.[/quote]

Zielona trawka super:lol: Parkingi - bez komentarza. A ten brak cienia...:angryy: :angryy: :angryy:
Mam obawy, że z tej pięknej gończo-ogarowej stawki będą nici:( Upały mogą wystraszyć nawet najtwardszych zawodników.
Kto z Was - mimo tych nieciekawych warunków - jednak się wybiera?
I jakie macie pomysły na ochronę naszych psiaków przed słońcem i ogólnie przed upałem w warunkach wystawowych i nie tylko?

Link to comment
Share on other sites

Ja też się zastanawiam. Właśnie wróciłam ze spokojnego spaceru z Bajanem.Chętnie wychodził, ale z powrotem już wlókł się jak dziadek :evil_lol: , a chodziliśmy głównie w cieniu...Do tego...Bajan takie wystawy przeżywa jeszcze bardzo emocjonalnie więc leżenie spokojne pod parasolem kiedy dookoła tyle piesków, raczej nie przejdzie:shake: Czekam do jutra z decyzją, może coś się z tym upałem odmieni :cool3:
W kwestii chłodzenia pieska...Wzięłam ze sobą na spacer butelkę z zimną wodą żeby Bajana polać. Jakaś pani kiedy zobaczyła co chcę zrobić, powiedziała, że tego absolutnie robić nie wolno! Nie wolno lać zimnej wody na grzbiet bo może dostać zapalenia płuc :roll: Co innego jak wchodzi do wody, bo wtedy zaczyna od łap. Bajanowi i tak się nie podobało więc sposób na ochłodę odpadł.Nie wiem czy z tym zapaleniem to prawda, ale może tak? I może jest więcej takich pomysłowych jak ja, a nieświadomych więc dlatego o tym napisałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

My też się wahamy. Podobnie jak u Bajana, u Psoty na wystawach biorą górę emocje (wylewne powitania i całkiem szczenięca zabawa to jest to:evil_lol: - mimo już poważnego wieku, we wrześniu 2 lata), więc ogrodowy parasol raczej nie pomoże, choć na pewno nie zaszkodzi wziąć. A z tym oblewaniem... też nie wiem, czy zapalenie płuc w jego efekcie to prawda, najlepiej gdyby ktoś z forumowych wetów się wypowiedział i ewentualnie też coś podpowiedział.
Natomiast przyznaję, że kiedyś też miałam taki pomysł. Padł on u nas jednak z innych powodów. Wyobraziłam sobie, że jakby mnie ktoś polał zimną wodą z butelki, nie byłoby to przyjemne - szok termiczny, więc i psu pewnie nie będzie miło. Brałam natomiast pod uwagę inne rozwiązanie - moczyć ręcznik (może niezbyt zimną wodą) i zwilżać nim psa, ale też nie wiem, czy to dobry pomysł, zwilżać całego, głowę???
Jeśli chodzi o naszego kochanego Barda, to trudno powiedzieć ludzie-weterani, jak i ci najmłodsi - powinni upałów zdecydowanie unikać (to wszyscy wiedzą). Myślę, że z psami jest podobnie, choć pewnie jedni mają lepszą, inni gorszą ogólną kondycję i zawsze to należy brać pod uwagę. I chyba wtedy można odejść od tych uogólnionych tez.
A tak w ogóle, o której startują ogary? Gończe o 11, więc suczkom pewnie wypadnie samo południe:angryy: :mad: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-i-Psota']Brałam natomiast pod uwagę inne rozwiązanie - moczyć ręcznik (może niezbyt zimną wodą) i zwilżać nim psa, ale też nie wiem, czy to dobry pomysł, zwilżać całego, głowę???[/quote]

Ja zwilżam ręcznikiem przede wszystkim wewnętrzną część uszu oraz pachwiny - przednie i tylne. Są to obszary o dużym ukrwieniu, a więc schlodzenie ich przekłada się na schłodzenie reszty (np. likaony - afrykańskie psowate - mają wieeeeelkie uszy, żeby się chłodzić przez nie).
I nie zimną wodą, a letnią.

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Ja zwilżam ręcznikiem przede wszystkim wewnętrzną część uszu oraz pachwiny - przednie i tylne. Są to obszary o dużym ukrwieniu, a więc schlodzenie ich przekłada się na schłodzenie reszty (np. likaony - afrykańskie psowate - mają wieeeeelkie uszy, żeby się chłodzić przez nie).
I nie zimną wodą, a letnią.
[/quote]
O, to już jest coś, przekonujące.
A Ty, Marysiu, się wybierasz? Jeśli się zdecydujemy, miło nam będzie poznać niesamowitą Hulaj Duszkę (którą - a, niech będzie, przyznamy się:evil_lol: - podglądamy i na stronie hodowców, i na DGM, i... długo by wynmieniać) i jej właścicielkę. Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam tu prośbę AgiG.
[quote name='AgaG'][SIZE=3][COLOR=red]Kochani czy ktoś wybiera na wystawę z Krakowa i mogłby wracając przewieźć z Warszawy sunię weterankę Kłę, która czeka w schronie w Milanówku już 3 lata na dom i teraz są na nią chętni w Krakowie? odsyłaM DO JEJ WĄTKU :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: [/COLOR][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16364&page=9"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16364&page=9[/URL][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-i-Psota']A Ty, Marysiu, się wybierasz? [/quote]

Wybieram się :lol: Tylko najpierw muszę dobrze zdać piekielny egzamin :placz:

[quote name='Ania-i-Psota']Jeśli się zdecydujemy, miło nam będzie poznać niesamowitą Hulaj Duszkę (którą - a, niech będzie, przyznamy się:evil_lol: - podglądamy i na stronie hodowców, i na DGM, i... długo by wynmieniać) i jej właścicielkę [/quote]

Już się boję :eek2: :oops: :oops:

[SIZE=1][COLOR=silver]A czy ja w owych miejscach, gdzie nas podglądałaś :eviltong: wspominałam, że Una jest wredna małpa do psów :flaming:[/COLOR] [/SIZE]


Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

My jedziemy, już załatwiliśmy sobie parking z dala od terenu wystawy, więc przejdziemy się i postaramy się ominąć cały ten chaos... a brak cienia też nas martwi... szczególnie, że nie można założyć z góry, że wszystko odbędzie się punktualnie...

Aniu W. nie odpisałam na maila, ale myślę że porozmawiamy jutro, ten tydzień na spacer faktycznie nie był najlepszy (ze względu na pogodę i to, że mam wielką przeprowadzkę w domu :( )

Pozdrawiamy,

Link to comment
Share on other sites

Ja też już podjęłam decyzję, że jadę z Bardem tylko...od rana miałam problemy z samochodem. Nie chciał zapalić ...a potem zgasł po drodze.
O mały włos nie wpadłabym na herbatkę do bei czekając na holowanie ;-) (stanęłam prawie pod jej oknami ) ale zapalił i znowu mam zgryz... A jak zgaśnie po drodze i już nie zapali ? Życie chyba nie może być zbyt proste bo byłoby nudne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Może się komuś przyda ;)
[/quote]
Jeśli się ostatecznie zdecydujemy, plan baaardzo się przyda. Mamy numerek, więc do żadnych sekretariatów pędzić nie musimy tylko prosto na ring.
Tylko czy może ktoś wie, czy jest wejście na ten teren ogrodzony od zaplecza? Na tym planie widać 3 wejścia od Racławickiej, a może są jeszcze inne?

[quote name='Marysia_i_gonczy']Wybieram się :lol: Tylko najpierw muszę dobrze zdać piekielny egzamin :placz: [/quote]
Fajnie, może my też... A cóż to za egzamin, że taki piekielny?

[quote name='Marysia_i_gonczy']Już się boję :eek2: :oops: :oops:

[SIZE=1][COLOR=silver]A czy ja w owych miejscach, gdzie nas podglądałaś :eviltong: wspominałam, że Una jest wredna małpa do psów :flaming:[/COLOR] [/SIZE][SIZE=2][/quote][/SIZE]
Nas się nie ma co bać:mad: :evil_lol: A w "owych miejscach" nie zauważyłam, ale może nieuważnie czytałam. Myślę, że Psota przełamie lody, ona zna sposoby:lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani przy niektórych fotkach miałam trudności z identyfikacją więc serdecznie przepraszam tych właścicieli, których imion piesków nie wymieniłam! Żal mi jednak było je pominąć bo to piękne psy :loveu: Jeśli gdzieś się pomyliłam to również przepraszam i proszę o korektę :lol: [/B]
[B]Miałam również kłopot z eliminowaniem zdjęć więc jest ich sporo, ale to wybaczycie mi na pewno ;) [/B]

[B][SIZE=4][COLOR=blue]OGAR POLSKI[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=black]Obrazki z wystawy...[/COLOR][/B]

[B]Poświata w namiociku :lol: Oj, byli chętni by z nią tam troszkę "pomieszkać";) [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/e6bc22f987bffa3c.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Jaźwiec...:cool3: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/6e479c5f930b6b2d.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]w związku z upalną pogodą, na wystawie zapanowała moda na obowiązkowy psi uśmiech oraz "pelerynki" z ręczników...koniecznie mokrych;) [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/91b83277ca492040.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]modnisie :evil_lol: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/9ac61983b75804b7.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Kl. otwarta Grajek, Rożek i Świtun[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/3a58a643970c26ca.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]każda pora jest dobra na okazanie miłości swojemu pupilowi :loveu: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/100/ce23823d2449e19f.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]pełen luz :evil_lol: Grajek się wcale nie denerwuje[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/20805cac5fa53303.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Psy otwarta c.d.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/63/5a3569e0dba60aee.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Świtun[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/3e109fc2794aa6fb.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Grajek[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/9009722fc436d558.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Rożek[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/f5208736e4a098a8.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/100/839e3d06c3864429.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Bard w swoim schronieniu przeciwsłonecznym[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/33111bdee142ac80.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]kl. pośrednia, psy, Hania z Hultajem biegną "noga w nogę" :lol: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/8baa503997a9ff41.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]kl. weteranów, Ania z Bardem[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/6b0c45d6469b290c.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/63/d116881abd4eb928.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/63/7b68463a3852bd0e.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Bard wyglądał pięknie :loveu: i chyba był zadowolony...:cool3: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/63/03e58952743fd274.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]stoicki spokój :evil_lol: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/ef9fa3ef8b18f173.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]porównanie psów : Hultaj, Grajek i Minor z Południowej Kniei[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/100/fd76f48afd6c634d.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Hultaj oczywiście cały czas uśmiechnięty :lol: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/d3e2dac47f099ce3.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/100/f2257c8094219740.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Hania i Hultaj[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/100/395b1d354f521aa6.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Monika z Jeżyną[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/d68a6e41a64fa7aa.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Jeżynki nie peszyła obecność sędziego! Pałaszowała smakołyki z apetytem :lol: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/100/b5689e6b44494753.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Jesteś ze mnie zadowolona? :cool3: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/1c48559296fb3910.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Jeżyna z kokieteryjnie zawiniętym uszkiem ;) [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/100/e7e9a267b5a0da35.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]i Jeżynka z uszkiem "na swoim miejscu" ;) [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/63/c2a72e6b5bf81396.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']
[B]Hultaj oczywiście cały czas uśmiechnięty :lol: [/B]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/d3e2dac47f099ce3.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/quote]Ale pierwsze miejsce ewidentnie przypadło Wojteckiemu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . Wiedział gdzie się ustawić :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Pomna, śliczna sunia :loveu: [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/100/0cd6edf3b7164e90.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Poświata, uroda, wdzięk i gracja :loveu: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/09f6c917b1cde00b.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/46e77bcbdb76aa48.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]ręcznikowej modzie uległa również Dumka :lol: [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/7961844835fcc411.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[B]Pomna[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/63/d9854013ddd24bf0.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...