Jump to content
Dogomania

Likwidacja schroniska w Swarzedzu - ratujmy psiaki !!!


What May NN

Recommended Posts

[quote name='ata']Fajnie by było, aby zgłosili się CI, którzy do toz nie zostali przyjęci ....[/QUOTE]

A na jakiej podstawie można nie być przyjętym na członka TOZ ? Ze statutu nic nie mogę w tym względzie wyczytać? Czy to "widzi mi się " Ciotki?
Może TOZ Poznański posiada tylko jednego członka?

APELUJE do członków TOZ ,proszę o informacje co się dzieje? Kiedy był Zjazd? I jakie są aktualne władze? Ich skład ,bo znamy tylko Prezesa S.Kozłowską. Kto jest Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej?Czy ona działa?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A na jakiej podstawie można nie być przyjętym na członka TOZ ? Ze statutu nic nie mogę w tym względzie wyczytać? Czy to "widzi mi się " Ciotki?
Może TOZ Poznański posiada tylko jednego członka?

APELUJE do członków TOZ ,proszę o informacje co się dzieje? Kiedy był Zjazd? I jakie są aktualne władze? Ich skład ,bo znamy tylko Prezesa S.Kozłowską. Kto jest Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej?Czy ona działa? [/QUOTE]

Coś cisza nikt się nie zgłasza??! Ciekawe dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaro']Coś cisza nikt się nie zgłasza??! Ciekawe dlaczego.[/QUOTE]

Czyżby ....TOZ..... w Poznaniu nie miał.........w ...ogóle ..................członków............./?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????
???????!!!!!!!!!?????????

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Możliwe, że nie ma ich na forum !! A schronisko już dawno zostało zlikwidowane. Poza tym to jest wątek adopcyjny. Chcecie prowadzić tą rozmowę to stwórzcie nowy dotyczący problemu TOZu.[/QUOTE]

Tak schronisko jest zlikwidowane, ale nadal sa tam psy. Co z nimi będzie? Nikt się nimi nie interesuje, a co niektórym pewnie zawadzają.

Dobry pomysł by stwrzyć osobny wątek o TOZie. Mogli by się wypowiedzieć ludzie z innych regionów Polski, z innych schronisk podlegających TOZowi. To byłoby bardzo ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaro']Tak schronisko jest zlikwidowane, ale nadal sa tam psy. Co z nimi będzie? Nikt się nimi nie interesuje, a co niektórym pewnie zawadzają.

Dobry pomysł by stwrzyć osobny wątek o TOZie. Mogli by się wypowiedzieć ludzie z innych regionów Polski, z innych schronisk podlegających TOZowi. To byłoby bardzo ciekawe.[/QUOTE]

Może jest zlikwidowane ,ale by nie musiało gdyby było lepiej prowadzone.Na pewno niektórym przeszkadzają.A przedtem były wsród nas i jakoś nie przeszkadzały.


Czemu nagle jak się znalazły w schronisku stały sie jak skażone lub zadzumione?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='itaka']Możliwe, że nie ma ich na forum !! A schronisko już dawno zostało zlikwidowane. Poza tym to jest wątek adopcyjny. Chcecie prowadzić tą rozmowę to stwórzcie nowy dotyczący problemu TOZu.[/QUOTE]
Ten wątek jak sama nazwa wskazuje dotyczy"Likwidacji schroniska w Swarzedzu-ratujmy psiaki". Tak wiec nie widze powodu aby na ten temat nie dzielić się wiadomościami.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Uwaga uwaga!!!!
Najnowsza wiadomość. "CIOTKA" wyjechała na stałe ze schroniska w Swarzedzu. Kierunek Afryka a może jeszcze dalej..... To bardzo dobra wiadomośc.Niech tam w ciepełku odpoczywa popijająć smaczne drineczki,wszystkiego nalepszego.
A my WOLONTARIUSZE DO PRACY DO SCHRONISKA!!!!! Jest tam dużo pracy do wykonania.
Czekam na wszystkich wolontariuszy tych wyrzuconych przed laty i aktualnie araz nowych chetnych do pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigel']Uwaga uwaga!!!!
Najnowsza wiadomość. "CIOTKA" wyjechała na stałe ze schroniska w Swarzedzu. Kierunek Afryka a może jeszcze dalej..... To bardzo dobra wiadomośc.Niech tam w ciepełku odpoczywa popijająć smaczne drineczki,wszystkiego nalepszego.
A my WOLONTARIUSZE DO PRACY DO SCHRONISKA!!!!! Jest tam dużo pracy do wykonania.
Czekam na wszystkich wolontariuszy tych wyrzuconych przed laty i aktualnie araz nowych chetnych do pracy.[/QUOTE]
Wyjechala co Ty mowisz? jak to nie ma ?a kto jest ?Nie wierze:crazyeye::crazyeye::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Wyjechala co Ty mowisz? jak to nie ma ?a kto jest ?Nie wierze:crazyeye::crazyeye::shake::shake:[/QUOTE]
Ja też jestem zadziwiony.Mam nadzieje że to prawdziwa wiadomość.:shake::shake::shake::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigel']Uwaga uwaga!!!!
Najnowsza wiadomość. "CIOTKA" wyjechała na stałe ze schroniska w Swarzedzu. Kierunek Afryka a może jeszcze dalej..... To bardzo dobra wiadomośc.Niech tam w ciepełku odpoczywa popijająć smaczne drineczki,wszystkiego nalepszego.
A my WOLONTARIUSZE DO PRACY DO SCHRONISKA!!!!! Jest tam dużo pracy do wykonania.
Czekam na wszystkich wolontariuszy tych wyrzuconych przed laty i aktualnie araz nowych chetnych do pracy.[/QUOTE]

Do mnie rano doszła ta wiadomość:angel::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...