Jump to content
Dogomania

Likwidacja schroniska w Swarzedzu - ratujmy psiaki !!!


What May NN

Recommended Posts

Tak w środowisku jest znana i wiele osób ma o tej "ciotce " wyrobione zdanie, ale najgorzej że szkodzi psiakom. To jest najgorsze.Czy TOZ nie rozumie że trzymając w swoich szeregach takie osoby się kompromituje?

Już nie płacę na TOZ ani grosza!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']cotka to jest komplement ,bym inaczej nazwala ta osobe.hmm wiem ale nie powiem

Mam nadzieje ,ze rente ta osoba otrzyma tylko w domu.[/QUOTE]



A mozesz zdradzic,jak byś ja nazwala?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']A mozesz zdradzic,jak byś ja nazwala?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Kobicie na przystoi brzydko mowic hi

jestem ciekawa czy juz z podziemia wyszli czlonkowie TOZ gotowi przejac paleczke,czy tak sie szefowa zakapslowala ze, nigo nie dopuscila do siebie i nie ma nikogo z czlonkow kompetentnych do opieki na zwierzetami .Czy poznanski TOZ jest jednoosobowy?Kto teraz zabezpiecza zwierzeta w jedzenie i opieke wet?Czy szefostwo TOZ dalo naklady finansowe na zwierzeta i wyznaczylo kierowniak schroniska?Czy musi byc naprawde ktos z TOZ?

Link to comment
Share on other sites

Członkowie TOZ sie nie ujawniają ani wirtualnie ani w realu. Więc jednym słowem "miła nam cioteczka" jest jedynym ciałem stanowiącym TOZ w Poznaniu. Ale może się mylę. I członkowie gdzieś się pochowali i czekają w ukryciu, ale na co?

Zgadza się sam radość nic nam nie da. Wiwaty się skończyły i trzeba się brać do roboty. Psy czekają. Marzą o wyprowadzaniu, głaskaniu i czesaniu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zgadza się sam radość nic nam nie da. Wiwaty się skończyły i trzeba się brać do roboty. Psy czekają. Marzą o wyprowadzaniu, głaskaniu i czesaniu. [/QUOTE]

zgadzam się z Jaro i z Wiktorem z Warszawy - trzeba wziąśc sie do roboty pieski czekają.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204687-Lisio-–-cudna-psina.-Pomóżcie-bo-inaczej-schron[/URL]!

zapraszam na wątek Lisia, piesio jeszcze grzeje kuperek w domowych pieleszach ale jak nie znajdzie domku, czeka go schron:-(:-(:-(:-(

A nuż ktoś będzie szukał takiego psiaka do adopcji

Link to comment
Share on other sites

zapraszam razem z Rudzią na wątek Lisia. Kolejny wspaniały psiak pokrzywdzony przez los...pomóżmy mu go odmienić!!

Psiaki w schronie czekają :) Im więcej ludzi przyjdzie tym lepiej, tym więcej merdających ogonków :) Postaram się zachęcić ludzi na uczelni ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[INDENT]zapraszam razem z Rudzią na wątek Lisia. Kolejny wspaniały psiak pokrzywdzony przez los...pomóżmy mu go odmienić!!

Psiaki w schronie czekają [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/194025-Likwidacja-schroniska-w-Swarzedzu-ratujmy-psiaki-!!!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Im więcej ludzi przyjdzie tym lepiej, tym więcej merdających ogonków [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/194025-Likwidacja-schroniska-w-Swarzedzu-ratujmy-psiaki-!!!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Postaram się zachęcić ludzi na uczelni [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/194025-Likwidacja-schroniska-w-Swarzedzu-ratujmy-psiaki-!!!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/INDENT]

[/QUOTE]To super pomysł Ookami. Im więcej wolontariuszy tym lepiej dla psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaro']Członkowie TOZ sie nie ujawniają ani wirtualnie ani w realu. Więc jednym słowem "miła nam cioteczka" jest jedynym ciałem stanowiącym TOZ w Poznaniu. Ale może się mylę. I członkowie gdzieś się pochowali i czekają w ukryciu, ale na co?

Zgadza się sam radość nic nam nie da. Wiwaty się skończyły i trzeba się brać do roboty. Psy czekają. Marzą o wyprowadzaniu, głaskaniu i czesaniu.[/QUOTE]

zapomniałem dodać: Już nie płacę na TOZ ani grosza!

A tak swoją drogą te procenty to powinny obligować do prowadzenia działalności na pewnym poziomie. I wcale nie namawiam do deklarowania się czy płacę czy też nie. Ale swoją drogą może jak więcej ludzi by tak wyraziło swój pogląd to może TOZ miałby do myślenia.

Link to comment
Share on other sites

Duzo wspanialych wolontaruszy to dla psiaczkow ogramna radosc i szczescie ,ale musi byc osoba co madrze zarzadzi schroniskiem ,co bedzie odpowiedzialna za zdrowie psow i ich pelne brzuszki.Czy taka macie na oku?Co ptaszki na dachu spiewaja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Duzo wspanialych wolontaruszy to dla psiaczkow ogramna radosc i szczescie ,ale musi byc osoba co madrze zarzadzi schroniskiem ,co bedzie odpowiedzialna za zdrowie psow i ich pelne brzuszki.Czy taka macie na oku?Co ptaszki na dachu spiewaja?[/QUOTE]

Można pewnie by zadzwonić do TOZ u w Warszawie lub innych okolicznych TOZów i dowiedzieć sie kto zarządza swarzedzkim schroniskiem.Chyba że tam też nikt nie odbiera telefonu

jak w swarzedzkim schronisku?Zresztą kto ma to robić jak dotąd ani jeden żywy członek TOZu się nie zgłosił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaro']Członkowie TOZ sie nie ujawniają ani wirtualnie ani w realu. Więc jednym słowem "miła nam cioteczka" jest jedynym ciałem stanowiącym TOZ w Poznaniu. Ale może się mylę. I członkowie gdzieś się pochowali i czekają w ukryciu, ale na co?

Zgadza się sam radość nic nam nie da. Wiwaty się skończyły i trzeba się brać do roboty. Psy czekają. Marzą o wyprowadzaniu, głaskaniu i czesaniu.[/QUOTE]

Martwimy sie już poważnie o tych "członków".

Wyglada na to że sie chyba powaznie przynajmniej rozchorowali!

Link to comment
Share on other sites

A moze ich nie ma ,bo ten co chcial byc nie zapisano do TOZ ze strachu o cieply stolek.Gdyz jak sa czlonkowie nalezy robic zebrania i musza odbywac sie wybory.No co by byly ,gdyby byly wybory?
To co ,lepiej nie miec czlonkow .Nikt nie widzi ,nikt nie slyszy ,nie ma wyborow.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/194025-Likwidacja-schroniska-w-Swarzedzu-ratujmy-psiaki-!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]

[INDENT]Duzo wspanialych wolontaruszy to dla psiaczkow ogramna radosc i szczescie ,ale musi byc osoba co madrze zarzadzi schroniskiem ,co bedzie odpowiedzialna za zdrowie psow i ich pelne brzuszki.Czy taka macie na oku?Co ptaszki na dachu spiewaja? [/INDENT]

[/QUOTE]
To jest bardzo niepokojące, ze nadal nic oficjalnie nie wiadomo o kierującym schroniskiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']rozumiem, że wszyscy którzy na wątku radzą, dyskutują jak to teraz trzeba wziąć się do roboty przyjdą do schronu i będą w realu pomagać psom?? xxxx52, Jaro, Zyga, Wiktor??[/QUOTE]
mozna inaczej pomagac czy nie ?
juz widze siebie jak bede przaltywala na skrzadlach 1000km ,zeby wyjsc na spacer z psem,albop zrobic zdjecie i psa wyczesac?:crazyeye:
Tak jak bym Tobie nakazala codziennie chodzic do schroniska i pracowac z psami,przeciez mieszkasz w Poznaniu.Czynisz tak jak piszesz ?,a jak nie to dlaczego ?tylko kazesz innym wziasc sie do roboty?A kiedy Ty bylas i pracowals ,czy stalas w kacie i plotkowalas ?Kazdy musi zaczac od siebie ,a nie na rece innych patrzec!
Tak nie mozna ,kazdy czyni ile moze ,albo ile ma mozliwosci Ja kilka lat pomagalam finasnowo,bo inaczej nie moglam tzw pomoc wirtualna ,zreszta nie musze sie usprawiedliwiac ,bo nie ma komu!

Link to comment
Share on other sites

pytam tylko kogo spotkamy w schronie w najbliższym czasie..? Rudzia pewnie będzie, ookami, ja..
zauważ, że właśnie ja nic nikomu nie nakazuje, a Ty za to owszem na wielu wątkach i wielokrotnie - ma po prostu tego dość!!
a co robie dla psów, gdzie i w jaki sposób to już moja sprawa!!

cały wątek zrobił się bezsensu według mnie.. za dużo dyskusji, zdjęcia psów kompletnie zginęły, nie wiem jak to rozwiązać! przysiąde może w weekend i powstawiam foty w pierwsze posty!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']pytam tylko kogo spotkamy w schronie w najbliższym czasie..? Rudzia pewnie będzie, ookami, ja..
zauważ, że właśnie ja nic nikomu nie nakazuje, a Ty za to owszem na wielu wątkach i wielokrotnie - ma po prostu tego dość!!
a co robie dla psów, gdzie i w jaki sposób to już moja sprawa!!

cały wątek zrobił się bezsensu według mnie.. za dużo dyskusji, zdjęcia psów kompletnie zginęły, nie wiem jak to rozwiązać! przysiąde może w weekend i powstawiam foty w pierwsze posty![/QUOTE]

"Nie nakazuj komus ,co Tobie nie milo"
ps jezeli masz dosyc ,to mozesz zawsze nie czytac ,ja tak czynie i skutkuje.Czytaj diagonalnie

Link to comment
Share on other sites

xxxx52 jak ja wielokrotnie mogłam pokonać 600 km żeby przyjechać tylko po to do Poznania by wyprowadzać psy w sobotę lub zrobić stoisko na wystawie prezentujące nasze psiaki to co to dla Ciebie te 1000 km i to jeszcze w większości po Niemieckich drogach. Ale rozumiem nie każdy potrafi poświęcić trochę czasu na takie wyprawy. Wiemy że Ty nie możesz, więc może dasz nam linki do tych ogłoszeń co już zrobiłaś Swarzędzkim psiakom. To nie wymaga dalekich podróży tylko troszeczkę dobrej woli. To samo się tyczy Jaro, Zyga, Wiktor ! I bardzo prosimy o zaprzestanie DYSKUSJI NA TEMAT TOZ-u I KOZŁOWSKIEJ. To jest wątek adopcyjny. Jak będziemy coś wiedzieć to damy znać. Zaśmiecając temat swoimi wpisami nie na temat adopcji danego psiaka powodujecie to że ma on mniejsze szanse na adopcje.
What May NN administrator nie może przypadkiem usunąć wątków które nie są na temat. Może powinniśmy o to poprosić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='itaka']xxxx52 jak ja wielokrotnie mogłam pokonać 600 km żeby przyjechać tylko po to do Poznania by wyprowadzać psy w sobotę lub zrobić stoisko na wystawie prezentujące nasze psiaki to co to dla Ciebie te 1000 km i to jeszcze w większości po Niemieckich drogach. Ale rozumiem nie każdy potrafi poświęcić trochę czasu na takie wyprawy. Wiemy że Ty nie możesz, więc może dasz nam linki do tych ogłoszeń co już zrobiłaś Swarzędzkim psiakom. To nie wymaga dalekich podróży tylko troszeczkę dobrej woli. To samo się tyczy Jaro, Zyga, Wiktor ! I bardzo prosimy o zaprzestanie DYSKUSJI NA TEMAT TOZ-u I KOZŁOWSKIEJ. To jest wątek adopcyjny. Jak będziemy coś wiedzieć to damy znać. Zaśmiecając temat swoimi wpisami nie na temat adopcji danego psiaka powodujecie to że ma on mniejsze szanse na adopcje.
What May NN administrator nie może przypadkiem usunąć wątków które nie są na temat. Może powinniśmy o to poprosić.[/QUOTE]

Zupełnie nie rozumiem tych wynurzeń .Ten watek dotyczy likwidacji schroniska i wpisy dotyczące osób odpowiedzialnych z schronisko są moim zdaniem jak najbardziej wskazane. Od ich pracy zależy los biednych niechcianych psów. A chyba schronisku w Swarzędzu daleko do ideału.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gigel']Zupełnie nie rozumiem tych wynurzeń .Ten watek dotyczy likwidacji schroniska i wpisy dotyczące osób odpowiedzialnych z schronisko są moim zdaniem jak najbardziej wskazane. Od ich pracy zależy los biednych niechcianych psów. A chyba schronisku w Swarzędzu daleko do ideału.[/QUOTE]

Kilka postów wyżej ZAŁOŻYCIELKA WĄTKU określiła po co on był założony. Ale przypomnę. Służy do wstawiana zdjęć i opisów psów oraz wszelkich relacji związanych z danymi zwierzakami jak wyprowadzanie na spacer, czesanie oraz to gdzie psy mają ogłoszenia. Rozmowy o ewentualnych chętnych do adopcji. Mam nadzieję, że zrozumiałaś już po co ten wątek.
Zdecydowanie nie służy do dyskusji na temat TOZ-u. Do tego może być stworzony nowy, oddzielny temat !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...