Jump to content
Dogomania

> KALEKI CZARUŚ-ma już "autko" i JEST SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU- FOT.STR. 122,123,130<


evita.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jastem, jestem..i już wszystko mówię:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wczoraj pobiegliśmy z Czarusiem do parku – ale się cieszył. Biegł i poszczekiwał sobie. Po drodze spotkaliśmy starszą Pania która była wzruszona widokiem psa na wózku – powiedziała nam że jest nam wdzięczna, że pomimo tego się nim zajmujemy, że ma nadzieje że Czaruś szybko znajdzie domek i że widać, że pies jest szczęśliwy, bo po prostu mordka mu się śmieje.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W parku puściłam go ze smyczy – bardzo się pilnuje tylko trzeba uważać żeby za daleko nie odszedł bo jak się zorientuje, że stracił opiekuna z oczu to gna do niego na złamanie karku – po kamieniach, krzakach tudzież nogach spacerujących. A to nic przyjemnego jak takie kółko ci po gołych palcach u stóp przejedzie – wiem bo ten mały szatan już nie raz mnie tak „przejechał” [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W drodze powrotnej spotkaliśmy Pana Janusza z Puszkiem, którzy wyruszyli na poszukiwanie nas. Puszek jak zwykle – wulkan energii!!!! Postaliśmy jeszcze trochę przed kliniką, Czaruś zadzwonił do Aga_Mazury, ale szybko stracił zainteresowanie rozmową bo w okolicy kręciła się suczka.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cóż….dziś Czarunio czeka na kolejne odwiedziny….[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A i jeszcze nie napisałam, że jak przechodziliśmy z Czarusiem obok warsztatu samochodowego i tam na podwórku mechanik cos naprawiał. Czaruś podszedł do bramy i z wielkim zainteresowaniem przyglądał się co tez on robi. Widać ma smykałkę do mechaniki ten nasz CZARUŚ :evil_lol: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dostałam takiego maila (jest on psie który na wózku spedził chyba 7 lat):
nasz Aron na poczatku ( po zawale rdzenia kręgowego) nie trzymał
moczu, ale nasza pani doktór zaaplikowała mu serię laserów i Argon
załatwiał się tylko na dworze. Przez pierwsze dwa lata ćwiczyliśmy mu tylne łapy, a potem ponieważ poruszał się jak foka więc ćwiczeń dostarczał już sobie sam.
Może Czarusiowi by takie lasery pomogły (na trzymanie moczu) albo jakies masarze ???

Link to comment
Share on other sites

Niestety drogie "Ciotki" niedlugo juz nie bede spiewal do telefonu bo znalazlem domek:) To ja sie interesowalam Naszym Slodkim Czarusiem i przemyslalam wszystko - damy rade:) Pokochalam go od pierwszego wejzenia i po prostu nie moge go nie wziasc :-( Ale "Ciotki" zajzyjcie czasami do naszego tematu bo postaram sie co jakis czas umieszczac zdjecia i "relacje" ze wspolnie przezytego dnia:)

Kocham ta psine :)))

Link to comment
Share on other sites

:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: Gratulacje!!!!
Psiaki wózkowe są naprawdę fantastyczne, mają w sobie tyle życia i radości... Jeżeli będziecie potrzebować jakiejś rady- ja mam już pewne doświadczenie ze względu na Aksę- chętnie pomogę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarus']Niestety drogie "Ciotki" niedlugo juz nie bede spiewal do telefonu bo znalazlem domek:) To ja sie interesowalam Naszym Slodkim Czarusiem i przemyslalam wszystko - damy rade:) Pokochalam go od pierwszego wejzenia i po prostu nie moge go nie wziasc :-( Ale "Ciotki" zajzyjcie czasami do naszego tematu bo postaram sie co jakis czas umieszczac zdjecia i "relacje" ze wspolnie przezytego dnia:)

Kocham ta psine :)))[/quote]
Witamy cioteczko :)
A to ci mila nowna "na dobranoc" i uwierz, ze sie od nas nie odpedzisz :lol:

Pozdrawiam
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

A i owczesm nie jedna rada sie przyda :) wiec jesli mozna... prosilabym o nr gg... no i nie moge sie doczekac kiedy po niego pojade! Mialam duzo watpiliwosci ale teraz nie mam juz zadnych. Moze i psiaczek nigdy nie zamerda ogonkiem ale na pewno w jego oczkach zobaczy sie szczescie:) juz ja sie o to postaram:)

Link to comment
Share on other sites

Mam net od dziś i jeszcze nie mam gg... ale jutro będę mieć:mad: !!!
Ja osobiście szukam domu dla KrAksy tylko ze względu na warunki mieszkaniowe i problemy zdrowotne- inaczej w życiu bym jej nie oddała!!! To że ogon nie merda? -to przeszkadza tylko niektórym (poprzednia pani Aksicy właśnie tym się zniechęciła...) prawdziwy "psi ludź" nie będzie się przejmował drobiazgami... a psie oczy oddają wszystkie emocje!!! Aksa biega na wózku za piłką, bawi się z kolegami, pływa... wszystko jak każdy zdrowy pies- czasem potrzeba jej trochę pomocy, ale to przecież nie taki znów problem... i powiem wam, że taki piesio uwrażliwia na problemy innych, szczególnie niepełnosprawnych- dopiero przy niej zauważam niektóre sprawy...
Nie będzie dobrze- BĘDZIE WSPANIALE!!!- sami się o tym przekonacie...

Link to comment
Share on other sites

Bedzie mial wspaniale obiecuje to wszystkim ciotkom i wujkom! Czesto bedziemy podrozowac pociagiem ( bo studiuje w rzeszowie a mieszkam pod krk) i nie bedzie domku z ogrodkiem ale beda spacerki przed blokiem i przede wszystkim bede ja i moje cale serduszko tylko dla niego :) i duuuzo duuuzo glaskania przytulania cyncania i w ogole :) wszystko dla mojej psiny :)

Link to comment
Share on other sites

ciesze się przeogromnie :sweetCyb: ale z drugiej strony troche łezka mi się w oku zakręciła, że nie będzie już wspólnych spacerków z Czarusiem.....wiem, wiem - jestem egoistką !!! Ale tej psinki nie sposób nie kochać i będę za nim baaaardzo tęskniła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...