Jump to content
Dogomania

Reksio - rozczochrany Mazur . HAPPY END W PIĘKNYCH OKOLICZNOŚCIACH PRZYRODY !!!!


farmerka63

Recommended Posts

majqa, jeśli to nas masz na myśli mówiąc o bezpłatnym dt... od września mamy PTD (firma nazywa się "KateBono")

I jeszcze a propo "leżenia na kanapie" - nasze psy i psi goście ,tak oto wylegują się na kanapach :evil_lol::

Pepsi, Gufi i Alpen:
[URL]http://picasaweb.google.pl/beabono132/SpacerZAlpenem?authkey=Gv1sRgCMr9zcGDt66SSg#[/URL]

Pepsi, Gufi i Mika:
[URL]http://picasaweb.google.pl/beabono132/MikaNaSpacerze02?authkey=Gv1sRgCLiiw-3yh_3YWA#[/URL]

Pepsi, Gufi i Basta:
[URL]http://picasaweb.google.pl/beabono132/SpacerZBasta?authkey=Gv1sRgCOT_js7plYXQ4wE#[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy Pani Aniu :lol:

Na wstepie wyjasnie, ze piszac "rzadzi" mialam na mysli - decyduje ;) a nie " rzadzi sie":evil_lol: Mimo najepszych checi z mojej strony w przekazywaniu zamierzonej tresci nie zawsze jestem mocna :oops:

Prosze nie odbierac naszych postow jako snucie domyslow na temat Pani Ani, przypisywanie Jej zlych cech i intencji. Nie padlo tu nawet jedno zle slowo pod Pani adresem, wrecz przeciwnie - docenilysmy pani starania o lepszy byt psa i pragniemy przyjsc z pomoca z calego serca.

To ja jestem autorka dlugiego postu, w ktorym napisalam miedzy innymi o realiach Warmii i Mazur, o okrucienstwie niektorych mieszkancow itd. Napisalam w dobrych intencjach o problemach z adopcja na tym terenie, co zreszta potwierdza Pani swoimi slowami i dzialalnoscia ratujaca psie istnienia :lol: o czym nam forumowiczom nie bylo wczesniej wiadomo.Pani akurat to wie, a tysiace/ dziesiatki tysiecy ludzi nie ma pojecia o bestialstwie wokol wlasnych domostw. Stad tez uswiadamiamy, ile sie da i gdzie sie da ale po poznaniu Pani nieco blizej - nie bylo to potrzebne.

Wracajac do Reksia - Pani Aniu, poradzimy sobie z finansami, jesli tylko Reks moglby przyjechac do domowego tymczasu BeaBono. To nie jest hotel lecz miejsce w domu przy rodzinie i stad mozliwosc zadbania o Reksa w calym tego slowa znaczeniu :lol:
Mialysmy zaoferowane 2 tymczasy, ale nasz wybor jednoglosnie padl na domek BeaBono przy poparciu tego wyboru przez 2 tymczasik u Arktiki.
Jestesmy szczere do bolu, nam rowniez zalezy na dobrej przyszlosci Reksia :loveu:

Jesli wiec wyraza Pani zgode na jego pobyt na tymczasie w Poznaniu u Beaty - BeaBono - to my zrobimy wszystko, zeby Reksio dojechal caly i zdrowy, zadbamy o zaszczepienie go i odrobaczenie i o cala reszte.
Pani pozostanie nadal opiekunem Reksa i bedzie Pani miala wplyw na jego dalsze losy. Wspolnie znajdziemy mu NAJLEPSZY DOM i bedziemy kontrolowac sytuacje.

Na dogo jest tak, ze kontakty do osob chcacych zaadoptowac np. kudlaczka sa wykorzystywane do podsuwania innych psiakow w szukanym typie i tak sie kreci to zwariowane dogo przez 24 na dobe :cool3::evil_lol: Trzeba jakos zabic te nude w monotonnym zyciu, zgadzacie sie dziewczyny? :evil_lol:;) Na starosc nie ma recepty i czlek chwyta sie wszystkiego byleby nie liczyc lat ;)

Tym milym akcentem koncze i pozdrawiam. Do nastepnego razu.

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Reksia, dopiero przeczytałam cały wątek i przychylam się do opinii, że Reksio powinien jechać do domowego DT (jeśli nie do DS...).
Większe ma szanse na adopcje jako pies "domowy" - nawet do domu z ogrodem, w którym będzie mógł sobie szaleć do znudzenia, a potem wrócić do domu, niż pies który do domu nigdy nie wszedł... Psy przyzwyczają się szybko - moja Nelka, wzięta prosto ze schroniska była podobno "wiejskim" psem, a teraz wyleguje się na kanapie, Muszka i Efi - tymczaski E-S też nie mieszkały w domu, a bez problemu się w nim odnalazły.
Wydaje mi się, że domowy DT, który nauczy Reksia zachowania w domu jest dla niego najlepszym rozwiązaniem - natomiast w ogłoszeniach dobrze zamieścić informację, że pies nie jest typowym kanapowcem i musi mieć właściciela, który zapewni możliwość wyszalenia się na dworze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']8 zl za dobe a jak nas bida dopadnie to nawet tylko 7 zl :multi:[/QUOTE]

To naprawdę niewielkie pieniądze... W przypadku Reksia, jeśli bedzie miał pakiet ogłoszeń ten koszt będzie mnożony [B]X[/B] dni, nie tygodnie czy miesiące, bo pies jest zjawiskowy i szybko znajdzie się dla niego dom. Wiadomo, że ludzie wolą brać psy z DT bo DT jest w stanie powiedzieć o psiaku więcej - czy nie brudzi w domu, nie obgryza kanapy, jak się zachowuje gdy zostaje sam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']To naprawdę niewielkie pieniądze... W przypadku Reksia, jeśli bedzie miał pakiet ogłoszeń ten koszt będzie mnożony [B]X[/B] dni, nie tygodnie czy miesiące, bo pies jest zjawiskowy i szybko znajdzie się dla niego dom. Wiadomo, że ludzie wolą brać psy z DT bo DT jest w stanie powiedzieć o psiaku więcej - czy nie brudzi w domu, nie obgryza kanapy, jak się zachowuje gdy zostaje sam...[/QUOTE]

Dokladnie tak. Nasza dogomaniacka Milunia w typie Reksia szybko nabrala manier ksiezniczki u Owieczki i domki sie o nia bily :multi:

Swietej Pamieci Talcott :-( patronowala mocno Miluni , szkoda ze juz Jej nie ma wsrod nas, bo tam gdzie byla na watkach - tam psiaki trafialy do najlepszych domow
Mocno jednak wierze, ze jest tutaj z nami i wspomaga :lol:

Milunia kiedys :-(

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/246/b5da932c335d7823med.jpg[/IMG][/URL]

I na Owieczkowym tymczasie :loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/385/dscn0256n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4427/dscn0354y.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Dusje, cudenko z tej Milusi !!! oczywiście ma już DS? Reksio też powinien mieć zdjęcia w takim domu... + zdjęcia na kanapie ;)
Ja uznaje powiedzenie, że "należy się jak psu kanapa" :D[/QUOTE]

Tak, Milunia ma juz swoj wlasny domek. Oj, najpierw nie bylo zadnego widoku na domek a potem posypaly sie jak lawina :evil_lol: Moglysmy wybierac i wybrzydzac :lol:

Reksio tez sie doczeka, dam glowe swoja i mojego TZa :evil_lol: albo lepiej - tylko jego, bo ja chcialabym jeszcze cos dobrego zrobic dla psiakow ;)
Chlopiec przejdzie edukacje, nauczy sie etykiety dworskiej i tak przygotowanego ksiecia powierzymy WYBRANCOWI w jego rece :lol: nawet z dostawa do domu ale za kase lub przynajmniej stara zimowa kurtke na kubraczek dla sieroty ze schronu :multi: i worek karmy

Zeby jednak nie odbiegac zbyt daleko od naszego bohatera -zamieszczam z czuloscia i zglaskami na dobranoc :loveu:


[IMG]http://www.ceramika.zawady-oleckie.com/wiki/_media/2010:reksio1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Dusje, popieram w całej szerokości, wysokości i rozciągłości... :D
To czekamy na decyzję czy Reksiowi należy się ta szansa czy ma zostać w miejscu gdzie szanse na adopcje ma zerowe...[/QUOTE]

Ja zrozumialam, ze Pani Anna nie stawia przeszkod pod warunkiem, ze wszystko bedzie zorganizowane Tip Top, ze nie kieruje nami dzialanie na hurraa i ze zadbamy o finanse w taki sposob, zeby Reksio nie musial sie za jakis czas tulac.

Na pewno tak bedzie z naszej strony, jestesmy doroslymi i powaznymi ludzmi i lezy nam na sercu dobro Reksia. Nie zostawimy go bez pomocy az do momentu znalezienia domu stalego, a i po adopcji bedziemy sie nim interesowac. Ankieta przedadopcyjna powinna nam pomoc w wylowieniu dobrych domkow i w selekcji. Lekko nie bedzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Ja zrozumialam, ze Pani Anna nie stawia przeszkod pod warunkiem, ze wszystko bedzie zorganizowane Tip Top, ze nie kieruje nami dzialanie na hurraa i ze zadbamy o finanse w taki sposob, zeby Reksio nie musial sie za jakis czas tulac.

Na pewno tak bedzie z naszej strony, jestesmy doroslymi i powaznymi ludzmi i lezy nam na sercu dobro Reksia. Nie zostawimy go bez pomocy az do momentu znalezienia domu stalego, a i po adopcji bedziemy sie nim interesowac. Ankieta przedadopcyjna powinna nam pomoc w wylowieniu dobrych domkow i w selekcji. Lekko nie bedzie :diabloti:[/QUOTE]

Jeśli Reksio trafi do domowego DT + będzie miał mnóstwo ogłoszeń szybko znajdziemy dla niego dom :) ja ze swojej strony będę go polecać do chętnych domków na moją tymczasowiczkę kudłatą Sziszę (już w DS) - niestety większość upiera się przy chęci adopcji suni, ale kto przy zdrowych zmyslach nie zakochałby się w Reksiu ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Jeśli Reksio trafi do domowego DT + będzie miał mnóstwo ogłoszeń szybko znajdziemy dla niego dom :) ja ze swojej strony będę go polecać do chętnych domków na moją tymczasowiczkę kudłatą Sziszę (już w DS) - niestety większość upiera się przy chęci adopcji suni, ale kto przy zdrowych zmyslach nie zakochałby się w Reksiu ? ;)[/QUOTE]

O, wlasnie :lol: notuj kochana adresiki, telefoniki i podstawowe info o domkach.
Reklamuj ksiazatko gdzie sie da i zaznaczaj, ze do adopcji za kilka tygodni ;)
Kto pokocha Reksia prawdziwa miloscia - zaczeka nawet dluzej.

Reksia podeslemy do SPA na przywrocenie mu wygladu ksiecia. Wymodelowana plereza zrobi jeszcze wieksze wrazenie na potencjalnych kandydatach.
Bea na pewno zna dobrego fachmana od nozyczek. Zeby jednak dziecka nie stresowac - zamowimy mu wizyte za jakis czas po oswojeniu sie z Bea i domkiem :lol:

Dobry mam pomysl ?

Link to comment
Share on other sites

Co robimy i jak robimy? :lol:

Farmerka miala kontakt do jakiejs osoby mogacej pomoc w transporcie. Moze wejdzie dzisiaj na watek i dowiemy sie czegos wiecej :lol:

Kto chce pomoc Reksiowi i moze zadeklarowac kilka grosiakow? :multi: Ja ograniczam fajki i juz moja swinka nakarmiona :eviltong:

Kto ma fanty na bazarek? Mam tez, ale co z tego kiedy daleko i koszty przesylki bylyby zawrotne :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...