Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

[quote name='ladySwallow']tak jak pisałam, dostanie też finanse od GA... To mój pierwszy tymczas, który tyle siedzi - od grudnia! A miewałam psy starsze, agresywne... Nie wiem, co jest nie tak...[/QUOTE]
dopiero doczytałam o GA.
nasze psiaki nieraz siedzą w hotelach więcej niż rok, dlatego trochę mnie zdziwił ten optymizm, że pies miał znaleźć dom na szybko.
no cóż, mam nadzieję, że jednak odpowiedni domek dla cinka się znajdzie jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='skallska']A co to lub kto to GA?
O ile mogę zapytać. Jestem tu dość nowa i zielona jak widać ;)[/QUOTE]

U mnie w podpisie kliknij na GA - to taka grupa, którą stworzyłyśmy we dwie z piranhą, co by mieć na psy, które wyciągamy do hoteli. Tylko rozliczenie będzie uaktualniane na dniach, bo mamy jeszcze bazarki i niezapisane dotąd wydatki. Ale na Cinka na pewno też coś pójdzie... Sen mi z powiek spędza, bo sama po przeprowadzce jestem bez kasy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']U mnie w podpisie kliknij na GA - to taka grupa, którą stworzyłyśmy we dwie z piranhą, co by mieć na psy, które wyciągamy do hoteli. Tylko rozliczenie będzie uaktualniane na dniach, bo mamy jeszcze bazarki i niezapisane dotąd wydatki. Ale na Cinka na pewno też coś pójdzie... Sen mi z powiek spędza, bo sama po przeprowadzce jestem bez kasy...[/QUOTE]
Na bazarek dla Alfika mam trochę drobiazgów i Isadora, która obfoci wszystko , prosimy o podanie maila to prześlemy zdjęcia do osoby która poprowadzi bazarek.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']zapytam bo mam dobry domek dla jamnika- zapytam czy to jeszcze aktualne. U kogo jest piesek? mogę dostać namiary na pw? bo nie dam rady całego wątku prześledzić[/QUOTE]

Pies jest u furciaczek, ale za adopcję odpowiadam ja - 519 851 337, mail: [email][email protected][/email] A co to za dom? Miał wizytę?

[quote name='yunona']Na bazarek dla Alfika mam trochę drobiazgów i Isadora, która obfoci wszystko , prosimy o podanie maila to prześlemy zdjęcia do osoby która poprowadzi bazarek.:)[/QUOTE]

Super, dzięki - możecie wysłać do mnie, zajmę się technicznie bazarem: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Proszę o podnoszenie bazarków z poprzednich postów...

Doszło 100 zł od skallska, 20 zł od zebrazebra (zaległa wpłata za dwa miesiące) oraz 10 zł nowej deklaracji stałej od Anny T. (spoza forum). Zapłaciłam za lipiec na konto furciaczek. Dziękuję! Jeszcze tylko kilka bazarków i będzie na kolejne wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...