Jump to content
Dogomania

Zawody Obedience w Rzeszowie


madzior_ka

Recommended Posts

Kolejny raz słyszę, że mają być ale nigdzie oficjalnego ogłoszenia nie słyszałam tak więc jesli ktoś coś będzie wiedział na ten tmat prosże pisac tu wszystkie info:) A najwazniejsze to data - kiedy włąścicwie one mają być? wiem, że kocem sierpnia ale na tym się moja wiedza konczy... a może ktoś z krakowa się wybiera? w sumie to kawałek drogi, ale może.... kto wie - zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mrzewinska

Na dzisiejszej krakowskiej wystawie przedstawiciele Rzeszowa zapraszali na swoja wystawe - 20 sierpnia - i na zawody obedience 19 i 20 sierpnia. Zawody bedzie oceniac sedzia ze Slowacji.
Informacje o oplatach, numer konta - na stronie [URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl/"]http://www.zkwp.rzeszow.pl/[/URL]

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Zawody będą odbywać się tylko 19. 08.
Klasy 0, 1 i 2.
Sędziuje Jozef Olearcin.

Jak będę mieć więcej informacji to dam znać.

Będę startować na pewno, tylko jeszcze nie wiem w której klasie. Możę uda nam się z bigielkiem wystartować już w 2.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Jeśli rodzice puszczą cię z kimś, to myślę, że z transportem nie będzie problemu.
[/QUOTE]
tylko włąśnie w tym problem że nie wiem czy puszcza......;/ z obca osobą której nigdy na oczy nie widzieli (być moze ja tez nie... bo nawet nie wiem kto pojedzie) no nic... zobaczymy ale co sie odwlecze to nie uciecze i jak nie Rzeszów to co innego ale sie nie poddamy i wystartujemy (gdzies) a z jakim skutkiem to sie zobaczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']Zawody bedzie oceniac sedzia ze Slowacji. [/QUOTE]

To ciekawe, a kiedyś podczas Głównej Komisji Szkolenia mówiono, że zawody mają oceniać tylko polscy sędziowie, aby nie dochodziło do pomyłek w interpretacji regulaminu.

Link to comment
Share on other sites

[B]Azir[/B] nic na ten temat nie słyszałam. Z tego co wiem, chodziło o to, by sędzia popatrzył obiektywnie i dodatkowo by mieć ocenę od jakiegoś innego sędziego, a nie w kółko od tych samych.
Jozef już ma nasze regulaminy.

Link to comment
Share on other sites

u nas z aportowaniem tez na poczatku bylo ciezko, ale teraz idzie nam juz calkiem ladnie......jedynym problemem przy tym cwiczeniu jest to, ze Rosa nie zawsze wyczekuje na moja komende i samowolnie biegnie po aport :roll:

a ty wpasniesz ze swoim sznaucerkiem??:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a ty wpasniesz ze swoim sznaucerkiem??:cool3:[/QUOTE]
na zawiody w sierpniu czy na wasz egzamin PT? na zaqwody bym chciała, ale własnie nie wiem co z tego wyjdzie bo to kawałek drogi... nie weim zobaczymuy jak sie sprawy potoczą:) i jak pójdzie praca z Denisem, w lipcu jade do Krakowa na błonia bo będzi ta impreza z psem za pan brat i bedzie mnóstwo psów i ludzi wiec pocwiczymy sobie w rozproszeniach i zobaczymy jak to nam bedzie wychodzic;) bo Denis baaardzo kocha wszystkie psy i każdego by chciał przywitac wiec mamy problem z praca w rozproszeniach - juz jest lepiej niz było ale niew iem czy az tak dobrze by isc na zawody:) a jak zaliczymy kiedys zerówke to potem chciałabym isc wlasnie na PT:) a potem dopiero jedynka w obedience ale yo baaaardzo daleka przyszłosć;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ewa my jestesmy spod Rzeszowa, zastanawialam sie czy sie tez nie zglosic z moim potworem na zawody, ale chyba jednak nie.
On jeszcze ciagle rosnie, ma 5 miesiecy, podstawowe komendy juz umie, ale nie moze skakac w tym wieku, bo to bernenczyk i jednak nie poleca sie im skakania i w ogole w okresie wzrostu trzeba uwazac zeby go nie przeforsowac. Jeszcze poczekamy, mamy czas :)

Link to comment
Share on other sites

5 mies to jeszcze szczeniak. osobiscie nie radze ci jeszcze startu i to nie zee wzgledu na wys przeszkody (mozna obnizyc) bo to, ze pies wykonuje komendy w spokoju, bez duzych rozproszen, wcale nie znaczyl, ze te komendy przyswoil. Na asymilacje nowej komendy potrzeba ok2-3 mies. Jezeli dolozysz do tego stres zawodow, to bedzie jeszcze trudniej. Na zawodach nie mozesz psa 'poprawiac' (powtorzenie cwiczenia niewykonanego, lub wykonanego zle, nagradzanie...) co moze go nauczyc, ze na zawodach mozna robic co sie chce. Macie jeszcze kupe czasu
M+L+S

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...