Jump to content
Dogomania

Zawody Obedience w Rzeszowie


madzior_ka

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podaje namiary na [B]Hotel Sportowy, ul. ks. Jałowego 23 a[/B], bardzo blisko stadionu. [B]Telefon 017-85-92-483[/B] za psa się nie płaci.

[U]Cennik:[/U]
- pokój 2-osobowy - 50 zł
- pokój 2-osobowy z umywalką - 60 zł
- pokój 2-osobowy z łazienką - 90 zł
- pokój 3-osobowy - 70 zł

[B]Zgłoszenia do 13 sierpnia [IMG]http://forum.boksery.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [/B]

Kontakt odnośnie zgłoszeń z: Agnieszka Pierga - 600-305298

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Madziu, masz mozliwosc sprawdzic czy nasze zgloszenie dotarlo? Zjadlam jedna literke w adresie, potem wyslalam drugi raz, nie mam tego w "wyslanych" i nie wiem, czy wysylac jeszcze raz? No i zrobilam z mojego psa dwumiesiecznego szczeniaka startujacego w jedynce:crazyeye: a Figa sie urodzila w 2003 roku... Bede wdzieczna za informacje jesli masz mozliwosc takowej udzielic.

Pozdrawiam - Barbara Spasowska& Figa (bezpapierowa jest, dlatego nie ma danych dot. rodowodu)

Link to comment
Share on other sites

Małgoś, jak rozmawiałam z panią Ewą to jeszcze nic nie było wiadomo. Ale myśle i mam nadzieje, że nie będzie im się tak śpieszyć od rana;) Ja w Rzeszowie bede najwcześniej o 8.36 (jeden, jedyny bezpośredni pociąg;) więc licze, że troche później wszystko zaczną.

A w zerówce uzbierała nam sie fajna reprezentacja!;D Keeczka, Flesz, Mazi, Oskar, a być może także Rukus i Spencer!

Link to comment
Share on other sites

No ja właśnie nie wiem czy oszołoma dowiozę - ona się chyba ma zamiar rozciec :mad: A ja w samochodzie wiozę jeszcze dwa owczary pci zdecydowanie męskiej więc ten tego... no chyba, że się dziewczyna wstrzyma jeszcze trochę. Ale już teraz czarno to widzę, bo jej hormony na psychikę źle działają i jest panna mocno nie w sosie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Lulla Luck, to będziemy sobie długo razem stratować w "1":p

Ok, ja sie pisze:cool3:

[quote name='Trapa']Lista jak i godziny rozpoczęcia zawodów w poszczególnych klasach są zamieszczone na stronie oddziału:

[URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl"]www.zkwp.rzeszow.pl[/URL][/quote]

No to pięknie...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ja te zawody bede wspominac bardzo milo, organizatorzy zadbali o to, zeby bylo i ciekawie(slowacki sedzia chociazby) i bez organizacyjnych zaklocen. Jako ze wszyscy sie jeszcze ucza, zarowno organizowania takich zawodow jak i udzialu w nich, takze i ta impreza pozwoli po przeanalizowaniu wyciagnac wnioski na przyszlosc. Ja na przyklad ustalilam, ze musze pomyslec o tym, zeby zadbac o wypoczynek psa po podrozy zeby nie byl w czasie cwiczen zmeczony i tak bardzo rozkojarzony. Jestem zawsze psychicznie przygotowana na to, ze Figusia mi jakas niespodzianke sprawi ale tym razem oczy przecieralam ze zdumienia. Ale i tak jest fajna:lol: Slowacki sedzia mial troche odmienne spojrzenie na niektore cwiczenia, podkreslal tez, ze od momentu przedstawienia sie do zakonczenia wystepu podlegamy ocenie. Byl bardzo sympatyczny, w czasie wystepu nie byl milczacym arbitrem ktory nie wiadomo co tam sobie mysli tylko zagadnal czasem i to pozwalalo troche rozladowac nerwy na ringu.
Z mojej strony tyle na poczatek, cos pewnie jeszcze dodam jak mi sie przypomni.
Za rok do Rzeszowa jedziemy oczywiscie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...