Jump to content
Dogomania

[FS] Milutka Elza wyciagnieta z mordowni juz w super domu!!!! czas na kolejnego:):)


Nikus

Recommended Posts

To chyba nie jest głupi pomysł żeby rozsyłać wątek kudłaczka (jakieś imię by się przydało) - dzisiaj wysłałam ponad 120 pw i nikt nie przyszedł na nasz wątek, chyba jest za długi i nikomu nie chce się czytać. Poza tym nie bardzo wiadomo o jakiego psa chodzi...
Ja idę na wątek kudłaczka - może będzie łatwiej dozbierać ... a tak właściwie to nie wiem , na którego zbieramy, a za którego płaci Li1 ???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przenosimy na razie akcję na wątek kudłacza:lol: a idzie całkiem,całkiem....Dzięki Livka:loveu:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204301-Kud%C5%82acz-z-wytrzeszczonymi-oczami-w-UMIERALNI-W-OLKUSZU%21-Pomocy%21?p=16520621#post16520621"]http://www.dogomania.pl/threads/204301-Kud%C5%82acz-z-wytrzeszczonymi-oczami-w-UMIERALNI-W-OLKUSZU!-Pomocy!?p=16520621#post16520621[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lideczka']bardzo sie ciesze ze elzunia ma domek i mam maly pomysl moze by jakos skrocic watek albo zmienic tytul bo ja sama mimo ze sledze temat to juz sie pogubilam i poprostu nie wiadomo komu pomoc ale to tylko taki cichutki pomysl(podpowiedz)[/QUOTE]

Oczywiście rozliczymy wątek i zamkniemy-zwłaszcza,że takie fajne wieści z domku Elzy:multi:
Czekamy tylko do soboty-do czasu jak następne Olkuszaki pojadą do Gabi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']Kilka dni temu dzwonił do nas nowy domek Elzy :) zadowoleni baaardzo :) dla bezpieczeństwa Sisi oddzielili sunie od siebie,ale nie jest to żaden problem :) Elza sprawuje się super, jest grzeczna, posłuszna i w ogóle same pochwały :)[/QUOTE]
superowo:):)!!!!

Link to comment
Share on other sites

dostalam maila z domku Elzy:):)chyba moge sie z Wami podzielic, bo wiesci sa cudowne!!!:):) /no poza jedna/:
"
Co do Elzy to najwspanialszy pies na swiecie, jest bardzo grzeczna, posluszna, w ogole boska i kochana.... gdy ja kąpalismy w wannie siedziala jak posag... moja 7 letnia corka robi z nia co tylko chce....Doslownie !!! nawet na niej jezdzi !!! Jedyny problem to.... jej niechec do Siski, juz kilka razy bylo ostre starcie.... i wizyta u weta o 1-wszej w nocy...., na rrazie je izolujemy, ale chyba musimy porosic o pomoc jakiegos psiego psychologa. Bo sytuacja trodna nie tylko dla nas ale i dla pieskow....No to tak w wielkim skrocie...!!!
Postaram sie wyslac w tym tygodniu fotki mam nadzieje ze dam rade z czasem....ale obiecuje ze podesle je na 100%
Pozdrawiam, od Elzuni rownież"

Link to comment
Share on other sites

W związku z pomyślnie przeprowadzoną akcją wyciągnięcia ze schronu Tymonka i dobrymi wieściami z domu Elzy proszę wszystkich sympatyków psów z Olkusza o przeniesienie się na wątek :

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204301-Kud%C5%82acz-z-wytrzeszczonymi-oczami-w-UMIERALNI-W-OLKUSZU%21-Pomocy%21?p=16584417#post16584417"]http://www.dogomania.pl/threads/204301-Kud%C5%82acz-z-wytrzeszczonymi-oczami-w-UMIERALNI-W-OLKUSZU!-Pomocy!?p=16584417#post16584417[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Moim skromnym zdaniem,to że Pani lekceważy problem jest właśnie niepokojące.
Powinien tutaj pomóc behawiorysta lub dobry szkoleniowiec.Przecież nie będą
ich izolować do końca życia,ta separacja suń trwa moim zdaniem zbyt długo.
Kiedyś jak się spotkają przypadkiem,może być bardzo źle.Tu trzeba coś robić,a
nie mówić,że to nie problem.Kiedyś jak się coś wydarzy i Pani zadecyduje,że
oddaje Elzę,to dopiero będzie dramat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

niestety mam smutne wieści...dzwonił PanElzy - Elzunia ma raka - juz są wezły chonne zaatakowane i płuca -- jednak leczą Ja, jeżdza do klinik i ostatnio podobno widac poprawę, Elza ma podobno wielka wole zycia - pewnie jest to tez kwestia tego, ze czuje sie kochana, Pan o Niej mówil w samych superlatywach, widac, ze baardzo Ja kochaja, mówił, ze jest to tak madry pies, ze aż słów czasami brak...pozostaje trzymac kciuki by jak najdłuzej mogła pozyć..Pan też jest zdania, ze cuda sie zdarzaja....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...