Jump to content
Dogomania

[FS] Milutka Elza wyciagnieta z mordowni juz w super domu!!!! czas na kolejnego:):)


Nikus

Recommended Posts

Niestety:( ktoś pod lasem zatrzymał się samochodem, wyścielił kocyk, na kocyk psa posadził i jeszcze na odjezdne petardę rzucił :( psiak od soboty siedział tam :( jak po niego pojechaliśmy to szukaliśmy go długo, a on sobie spał na łące daleko od drogi :)
Jutro idziemy z nim do weta, zobaczymy jaki jest jego stan zdrowia. Nie wygląda najlepiej :( ale jest kochany:loveu: taka sierota:lol: no i chyba już zostanie z nami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kocurek']Az dziwne zeby ktos porzucil basseta...:([/QUOTE]
a mnie nic juz nie zdziwi
[quote name='psiakiGabi']Niestety:( ktoś pod lasem zatrzymał się samochodem, wyścielił kocyk, [B]na kocyk psa posadził i jeszcze na odjezdne petardę rzucił[/B] :( psiak od soboty siedział tam :( jak po niego pojechaliśmy to szukaliśmy go długo, a on sobie spał na łące daleko od drogi :)
......[/QUOTE]
skurw..le:angryy:
dobrze, ze na Was trafil w tym wszystkim:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']Niestety:( ktoś pod lasem zatrzymał się samochodem, wyścielił kocyk, na kocyk psa posadził i jeszcze na odjezdne petardę rzucił :( psiak od soboty siedział tam :( jak po niego pojechaliśmy to szukaliśmy go długo, a on sobie spał na łące daleko od drogi :)
Jutro idziemy z nim do weta, zobaczymy jaki jest jego stan zdrowia. Nie wygląda najlepiej :( ale jest kochany:loveu: taka sierota:lol: no i chyba już zostanie z nami :loveu:[/QUOTE]

rece mi opadaja jak mozna byc tak bezdusznym, mam nadzieje ze uda sie pomuc psince, a tak wogole to ma on jakies imie?

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety muszę zacząć ograniczać moją pomoc ponieważ spadły na mnie nieprzewidziane spore wydatki ale że na wątku Sokratesa jestem praktycznie od początku więc moją deklarację pozostawiam. Przez pamięć dla Sokratesa mam sentyment dla tego wątku ale najważniejszą rzeczą jest fakt,że psiaki szybko znajdują domki dzięki Waszej ogromnej pracy a to inspiruje do dalszej pomocy.

Link to comment
Share on other sites

dziekuje bardzo Jolu:):) wiem, ze jestes od poczatku i to tym bardziej cieszy, ze zostajesz z Nami:)

20 - CajusJB
[B]10 - LuGosiak
20 - Radunia[/B]
baldek2 - musi zmiejszyc do [B]30zl[/B]
[B]20 - ubocze [/B]
[B]10 -Jolanta -08[/B]
[B]50 - li1 [/B]
10 - Wojtuś
[B]50 - Ewu [/B]
[B]10 - Izabela 124 [/B]

[B]razem mamy narazie 200zl brakuje jeszcze 160zl[/B]

czekam na wieci od pozostałych...do JAcka wyslalam smsa bo jest zbanowany

Link to comment
Share on other sites

Dużo brakuje :( Bez deklaracji nie ma sensu psiaka wyciągać.

Basecio rewelacyjny! Uwielbiam te mordki wyglądające ciągle jakby były na kacu gigancie :loveu: Cudnie, że u Was zostaje.
A ten "właściciel" to... :angryy: Zobaczcie czy psiak ma tatuaż i zgłoście do ZK :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Dużo brakuje :( Bez deklaracji nie ma sensu psiaka wyciągać.

.....[/QUOTE]

Niestety trudno się z tym nie zgodzić:( jeżeli nie damy rady zebrać deklaracji do 300 zł m-cznie to chyba przyjdzie rozwiązać ten wątek.Przypominam ,że została kasa po Elzie więc w takim przypadku musicie postanowić co zrobić z kasą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Niestety trudno się z tym nie zgodzić:( jeżeli nie damy rady zebrać deklaracji do 300 zł m-cznie to chyba przyjdzie rozwiązać ten wątek.Przypominam ,że została kasa po Elzie więc w takim przypadku musicie postanowić co zrobić z kasą[/QUOTE]
ejjj nie poddawajcie sie tak łatwo..jest czas do przyszlego wekendu:)
jezeli Ewu podtrzyma swoja deklaracje - a pewnie tak bo jest z Nami od poczaku - to mamy juz 200zl deklaracji....zostaje 160zl do nazbierania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jestem, jestem :). Bardzo sie ciesze, ze Elzie sie udalo :). Oczywiscie podtrzymuje moja deklaracje :). Pieniadze caly czas wplywaja na konto ( nawet wczoraj poszedl przelew :)). Takze jestem z Wami :).[/QUOTE]
SUPERRR:multi::multi: bardzo dziekujemy!!!
Twoja wplata juz wczoraj wplynela:)

czyli zostaje 160zl miesiecznie do uzbierania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Dorzucil ktos grosika ? Kiedy bierzemy nastepna bide ?[/QUOTE]
Nikt juz nie dorzucił...mamy 200zl stałych deklaracji brakuje 160zl i zastanawiam sie co robic...- ciężko wysyłać pw o kasę nie wiadomo dla jakiego psa, z drugiej strony ciężko uzyskać potem kasę jak pies już bezpieczny w hotelu...gdyby nie Tofik ktorego wzielam na siebie sama z Olkusza zaryzykowalabym wziecie na siebie nastepce Elzy - ale w wypadku gdy nie mam na Tofika ani jednej deklaracji nie zrobie tego.....cholera niewiem co robic bo w Olkuszu dwa psy, ktore potrzebuja na juz pomocy bo maja coss z oczami:placz::placz:
ten owczarek ma cos z jednym okiem:

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/luty11/onek1[/IMG]

i drugi
pies ma jakiś problem z oczami bo mocno sa wysadzone na zewnątrz, na pewno go to boli

[IMG]http://img859.imageshack.us/img859/7033/mailgooglecom2588345259.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...