Jump to content
Dogomania

[FS] Milutka Elza wyciagnieta z mordowni juz w super domu!!!! czas na kolejnego:):)


Nikus

Recommended Posts

Nikt juz tu nie zaglada??
trzeba podjac decyzje co robimy....tak sobie mysle, ze jezeli My nie bierzemy juz kolejnego psa z Olkusza bo nie ma deklaracji, to moze chociaz zabrac tego dla Li i oplacic Mu transport z deklaracji....niewiem co Li1 na to...niewiem co robic bo pisze tu sama monologi:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikus']Decyzję muszą podjąć deklarowicze...niestety wychodzi na to,że nie damy rady zebrać tych deklaracji:( Moje auto jeszcze niestety w warsztacie:( i niestety w tą sobotę jeszcze chyba tam będzie...[/QUOTE]
kurcze szkoda...to juz pewne, ze ta sobota odpada?? a Ty tylko w wekend mozesz jechac, czy jakos w tygodniu tez??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']kurcze szkoda...to juz pewne, ze ta sobota odpada?? a Ty tylko w wekend mozesz jechac, czy jakos w tygodniu tez??[/QUOTE]

niestety ten weekend odpada:( w tygodniu to raczej nie ma szans-to za duża trasa na popołudnie- 800 km. nie dam rady po pracy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Może spróbujemy zrobić akcję literową - szkoda mi tych dwóch psiaków z Olkusza, które wklejała na wątek Lu_.

Jest aż 200 zł stałych deklaracji to bardzo dużo - szkoda to zaprzepaścić.

Skoro jest jeszcze trochę czasu bo dogowóz u mechanika, warto spróbować.

Co Wy na to ??????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']o i to jest bardzo pozytywna wiadomość, ale póki co auto w naprawie ..., a my w tym czasie możemy iść na żebry, ale ktoś musi nam pomóc - same nie damy rady[/QUOTE]
Livka tylko poki co nie ma wiecej chetnych wiec musimy same próbowac...jaka bierzesz literke z poczatku czy konca alfabetu?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black]Sokratesie, przyjacielu,[/FONT]
[FONT=Arial Black]Kto ma jechać do hotelu???[/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial]Pewnie wie, że nic nie wie...[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[IMG]http://us.123rf.com/400wm/400/400/papadimitriou/papadimitriou0710/papadimitriou071000071/1843112-pomnik-sokratesa-w-atenach-grecja.jpg[/IMG]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Po Elzie zostalo 426 zl, zgadza sie ? Czyli na pierwszy miesiac jest oplata za hotelik. W miedzy czasie zebrzemy dalsze deklaracje. Zaplace za podroz 2 psow ( jak rozumiem tych z poprzedniej strony ) i mysle, ze mozemy wziac nastepne bidy.

Link to comment
Share on other sites

zgadza się- w kasie jest 426 zł. Myślę,ze warto spróbować-my z Livką możemy zaoferować transport po naprawieniu samochodu,ale niestety raczej nie w tą sobotę tylko w następną i może jeszcze raz usiądziemy wszyscy i spróbujemy pościągać nowych ludzi na wątek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1'].........Zaplace za podroz 2 psow ( [B]jak rozumiem tych z poprzedniej strony[/B] ) i mysle, ze mozemy wziac nastepne bidy.[/QUOTE]
nie ma innych zdjec jakie psy sa obecnie w Olkuszu - zdjecia tych dwóch dodała misiek, ze pilnie potrzebuja pomocy z uwagi, ze maja cos z oczami - ale przeciez nie koniecznie akurat TE musimy zabrac....nie wiem, czy udzwigniemy finasowo dwa psy z poważnymi jak sie moze okazac schorzeniami - z drugiej strony co robic??Jednemu pomoc a drugiego potrzebujacego zostawic...??a tak w ogole to wiadomo jak z Olkuszem jest - czy te psy dalej tam siedza to niewiem

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie, to wybieranie.... okropna rosterka, ktoremu pomoc, jak pomocy potrzebuja tysiace psow. Nie wiem, co robic. Na hotel damy rade zaplacic, pozostaje tylko niewiadoma, jezeli chodzi o koszty leczenia. Czy mozna w Olkuszu dostac wiadomosc od weta co jest z tymi dwoma psami i jakie sa rokowania ? Ale tych psow przeciez w Olkuszu nie lecza, wiec zostawienie ich to dalsza meka.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli zostały pieniądze po Elzie to zmienia to sytuacje, ja myślałam, że zaczynamy zbieranie od zera. W takim razie myślę, że obu tym psiakom trzeba pomóc. Jeden ma opłacony hotelik przez cioteczkę li1:loveu:, na drugiego byłoby z pieniążków po Elzie też na miesiąc i jeszcze by zostało na ewentualne pierwsze koszty szczepienia itp, deklaracji jest 200zł, jak już będzie wiadomo na jakiego psa zbieramy to myślę, że będzie łatwiej "żebrać" o resztę deklaracji:) Tym bardziej, że jest to kawał drogi do nas i bez sensu byłoby wieźć teraz jednego a jak się uzbiera deklaracje drugi raz z drugim jechać. Poza tym może się powtarzam, ale myślę, że na leczenie można by prosić o pomoc na FB, tam się przewija mnóstwo ludzi kochających zwierzęta, którzy chętnie pomagają w leczeniu itp.
My też rozumiemy sytuację i w razie czego poczekamy na wpłatę za hotelik.

Podsumowując uważam, że obu tym psiakom trzeba pomóc bo one tam się męczą. (jeżeli jeszcze tam są):roll:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/204301-Kud%C5%82acz-z-wytrzeszczonymi-oczami-w-UMIERALNI-W-OLKUSZU!-Pomocy!?p=16514325#post16514325[/url]

Założyłam wątek temu kudłaczowi z poprzedniej strony, nie moge przestać o nim myśleć odkąd tylko zobaczyłam jego zdjęcie. Nie wiedziałam, ze tutaj taka akcja się szykuje.:loveu: Jak psiaki już będą zabrane to moge zrobić bazarek, moze to niewiele ale jednak zawsze na coś będzie pare groszy. Z pewnością będe tu zaglądać żeby sprawdzać jak się sprawy mają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...