Jump to content
Dogomania

LORD nie doczekał się domu ;-) zostaje w dt


ciapuś

Recommended Posts

nie moge ,musze Wam opowiedziec;dzis Lodek pojechał ze mna na zakupy,on sie trzesie ,zeby go tylko zabrac- kocha jezdzic ..do tej pory myslałam,ze jako pasazer ale dziś.... wychodze ze sklepu a na parkingu przed moim autem babka stoi jakas i sie gapi ...podchodze a Lodek na siedzeniu kierowcy robi slupka i jedna łape trzyma na kierownicy a miny robił przy tym ... otworzylam dzwi i mówie 'wynocha 'a on nic miny strzela pt;e lala siadaj do tyłu ja teraz prowadze...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Mika31']ciocie tragedia [url]http://www.dogomania.pl/threads/205508-Jamik-w-wielkiej-potrzebie..czy-zd%C4%85%C5%BCymy-mu-pom%C3%B3c-Wroclaw?p=16642968#post16642968[/url][/QUOTE]

skad te jamniki sie biora w takim stanie:shake:

Link to comment
Share on other sites

mam zdjecia rajdowca za kółkiem auto stało przed domem bo wnosiłam zakupy wiec wypusicłam Lodka otwieram dzwi od strony kierowcy a Lodek grzecznie odrazu przeszedł na strone dla pasazera...e mowie Lodek ja chciałam,zebys Ty dzis prowadził a Lodek smyk i siada za kołko geniusz:) zeby nóżki siegały do pedałów na bank by pojechał,zdjecia wieczorem:)

Link to comment
Share on other sites

dobra ciotki koniec zabawy,kto kupi Lodziowi własne auto prawko juz ma:)
[IMG]http://images39.fotosik.pl/779/77b56cd7c9103bcemed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images49.fotosik.pl/785/148268e9640e5d42med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images37.fotosik.pl/739/3b789cf841332c8amed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']wytłumacz sie teraz co masz na mysli bo sie pogniewam:mad:;)[/QUOTE]
jakbyś mogła się na mnie pogniewać? :mad:
[SIZE=4]Isadorko ratuj i wesprzyj mnie swoim autorytetem, bo mi Rytka chce włoić! [/SIZE]:smhair2:

Rytka - ja darzę Cię miłością od czasów Gufiaka - i tak już pozostanie :loveu:
Lodziu cudak pasuje do Ciebie - boś Ty niestandartowa kobieta - inteligentna, spostrzegawcza, dowcipna, jedyna w swoim rodzaju :) - jakbyś miała zwykłego nudnego psa, to byś się przy nim zanudziła na amen.........

P.S.
A Lodziu ze zdjęcia na zdjęcie młodnieje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']no to trzeba Lodkowi auto kupić[/QUOTE]

takie na zamowienie ,zeby nozki do pedałów siegały i pojedzie sobie w sinia dal...ciekawe ile razy juz sie tak przymierzał do kierownicy i robil zbiegowisko na parkingu kiedy ja robiła nieswiadoma niczego zakupy w markecie. wczoraj jak rzuciłam hasło prowadz od razu wiedział o co chodzi, widac miał to wycwiczone:mad:

Link to comment
Share on other sites

przyszłam sie odstresowac na wątek Lodzia,zesz o niego nikt nie walczy, oddam bez namysłu Lodka pierwszej lepszej osobie kto chce? byle był uparty i bardzo chciał i miał duzo milosci . Lodek idealny do dzieci,smiga po schodach i lubi na rączki czasem,a podrózniczek z niego nawet sam prowadzi auto...chyba mi sie w głowie poprzewracało ,zgupiałam ide spac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']przyszłam sie odstresowac na wątek Lodzia,zesz o niego nikt nie walczy, oddam bez namysłu Lodka pierwszej lepszej osobie kto chce? byle był uparty i bardzo chciał i miał duzo milosci . Lodek idealny do dzieci,smiga po schodach i lubi na rączki czasem,a podrózniczek z niego nawet sam prowadzi auto...chyba mi sie w głowie poprzewracało ,zgupiałam ide spac:)[/QUOTE]

ja też się przyszłam odstresować... nie ma jak argumenty niemerytoryczne biorą górę w dyskusji...
jak psu serducho wysiądzie albo siądzie kręgosłup od schodów to go kochająca pańcia uzdrowi wysyłając pozytywne fluidy (ważniejsza "miłość" od optymalnych warunków bytowych)
fak,fak,fak...
1)ciekawe czy zadzwoni do Ciebie
2)które to piętro bo mi umknęło?
Lodziu Ci rytko nie przytył czasem na tym regalu? Bo tym naszym szafy rosną zamiast maleć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaBono']ja też się przyszłam odstresować... nie ma jak argumenty niemerytoryczne biorą górę w dyskusji...
jak psu serducho wysiądzie albo siądzie kręgosłup od schodów to go kochana uzdrowi wysyłając pozytywne fluidy (ważniejsza "miłość" od optymalnych warunków bytowych)
fak,fak,fak...[/QUOTE]

argumenty są biedny odejdzie sam bez domu w schronisku czy nie zabieramy mu drogi do szczesliwego zycia...gdybym szła tym tropem Pani.N to pisałabym czy biorac go do siebie na pietro do dziecka, szczeniaka nie zabierasz mu szansy na spokojny dom u domatorow ,bez dzieci,na parterze,bez szczeniaka....ja wysiadam to nie na moje nerwy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...