Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Flaire']:ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:[/quote]Flaire, czy ty mi się aby nie podlizujesz? :hmmmm: :evil_lol:

Dobra, spadam, idę produkowac obiad, który miał być zrobiony już dwa dni temu... Jak dłużej będę zwlekać, to mi produkty samodzielnie wyjdą z lodówki :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='coztego']Łobuzy odcięli mi internet na dwa dłuuuugie dni... :angryy: :angryy: :angryy: Powoli nadrabiam zaległości... :cool1: [/quote]

Ale ile na zdrowiu zaoszczędziłaś.........nie mówiąc już o przyjemnościach związanych z ...........uczelnianym szaleństwem :lol: :lol: :lol:



[quote name='"coztego"']...... Dzisiaj znów sprowokowała bójkę, na szczęście przeciwnik był mniej więcej jej gabarytów i jedynym rannym w tej walce została Kreśka[/quote]

No wiesz ......ranny to powinien być ten drugi , szkoda Kresuni ....:razz: :razz: :lol: :lol:

[quote]Jutro jadę na zakupy :mad:[/quote]

To kup coś fajnego i pochwal się........:crazyeye: :lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Rany, piszecie w takim tempie,ze nie nadążam czytac i odpisywac.:crazyeye:
[B]wind[/B]-gdybym to ja wiedziała,że mój komp domaga sie RAM-u, to bym bydlaka dopasła.On jakiejś wirtualnej pamieci woła i jeszcze sam ja sobie chce zwiększać. Boję się,ze mu RAMu dokupie a on dalej będzie o ten wirtualny szmelc wołał. :evil_lol: Zdjęcia plazowe twojego majutka sa piekne, mam je w kompie i należa do moich ulubionych. Plaża i piasek coś w sobie maja , zachody słońca też. A robienie zdjęć jest jak jedzenie chipsów, nie sposób przestać ..Zreszta, pewnie jestes bardziej uzalezniona ode mnie :lol:

[B]Asher-[/B]może foty były by jeszcze lepsze, gdybym profesjonalistów słuchała ;) ale poznaniak lepszy niz szkot w oszczędnościach :diabloti: co do rejestrów, to wiem,ze coś takiego jest ,ale jak to czyścić to juz nie wiem.:oops: Wyslij program , plisssss. U mnie przed robalami chroni Zone Alarm, działa ok, tylko kiedys mu odbiło, stał sie nadgorliwy i wszystko zatrzymywał. Tylko GG działało i mogłam SOS do zaprzyjaźnionego informatyka wysłać.

[B]Nitencja[/B]-do odzywkowego zółtka dobry jest tez olej rycynowy, okładzik przypomina majonez...tylko lepiej gościom niedawac, bo toaleta zapchana na dobre:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedzwiedzica[/B], o Wyczyścia musisz się uśmiechnąć do coztego, bo ona ma sie o niego uśmiechnąc do osoby, ktora mi go wysłała :lol: Ja go juz z poczty wywaliłam, a nie umiem zipem spakować tego, który mam zapisany ma twardym dysku ;) Ot, i taka za mnie mądra pani informatyk, co to ponoć powinna poradniki pisać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][B]Niedzwiedzica[/B], o Wyczyścia musisz się uśmiechnąć do coztego[/QUOTE]
[B]Niedżwiedzico[/B], jak zdobędę ten program to będę o Tobie pamiętać ;)

[quote name='bos']Ale ile na zdrowiu zaoszczędziłaś.........nie mówiąc już o przyjemnościach związanych z ...........uczelnianym szaleństwem[/QUOTE]
Żadnych uczelnianych szaleństw nie było, mam dziecko pod opieką i teraz moje szaleństwa ograniczają się do zabawiania ośmiolatki :cool1:
Wględnie- uspokajania ośmiolataki szalejącej z moim osobistym psem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']Fuka-te moje foty Elmiastego dobre nie są :placz: za ciemno juz było. Pies piekny,ale zdjęcia niestety do bani . Jak nie ma dośc światła, to ja focic nie lubię -bo i nie umiem...Może nam się uda kiedyś kilka fajnych zdjęć mu zrobić , wiosną dni dłuższe, łatwiej będzie.[/quote]
Nie płacz, ja jak bumerang jaki albo cos gorszego:diabloti: - za dwa tygodnie będziesz mogła się wykazać:evil_lol: Mogę Ci pokazać takie fajne miejsce nad Wartą:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][B].......[/B]
Żadnych uczelnianych szaleństw nie było, mam dziecko ............i teraz moje szaleństwa ograniczają się do zabawiania ośmiolatki :cool1:
Wględnie- uspokajania ośmiolataki szalejącej z moim osobistym psem ;)[/quote]

I Ty mówisz ,że nie było szaleństw.............:crazyeye: :crazyeye: ,coś za szybko by to było...:evil_lol: :lol: :lol: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

FUKA-super !!! :multi: czyli jestesmy umówione na sesję zdjeciowa, może byc nad Wartą, tam fajnie jest...dlugo mieszkałam w tamtej okolicy i na spacery chodziłam .Możemy spotkac nawet syna Koki, airedale w rozmarze XXL,zwanego pieszczotliwie Ciapkiem ( nazwa moja, pies siostry ;) )

coztego-będe sie przypominać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']A ja dzis robilam plukanke :) stara jak swiat na lapy ALexa i pysk. Zach moze Ci sie przyda bo masz taki sam problem jak ja z ALexem : maseczka z jajka i oleju napackac toto na lapy i poczekac 20 minut potem splukac i tylko rozczesac. :)[/QUOTE]

Dzięki za radę!
Ile oleju na jedno jajko?
Ludwik mnie chyba zabije za to cudowanie, on nie znosi zabiegów pielęgnacyjnych.. Czasem mam wrażenie, że powinien nazywać się Lump Ludwig, a nie Lord Ludwig.. :shake:

[B]Fuka[/B]
Elmiasty pięęękniasty, nareszcie jakieś fotki dałaś!

Ech a ja dalej za barykadę z książek wracam.. :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...