Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='niedzwiedzica']coztego-co się dzieje z Kreskowymi opuszkami ?? [/QUOTE]
Nic szczególnego, zasadniczo rzecz biorąc nie są zbyt ładne, mocno spękane i szorstkie... Chyba "ten typ tak ma" :niewiem: Niestety zimą, na śniegu, lodzie i soli, owocuje to pęknięciami "na wylot" :cool1:

Jak byliśmy u [B]borsaf[/B] to byłam zaskoczona poduszeczkami Regona, takie gładziutkie i milusie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='niedzwiedzica']
gosia- wytłumacz rodzinie,że jedynaki sa samolubne, egocentyczne itd,itp. Nawet,jeśli żdzbła prawdy w tym nie ma, może pomóc, pod warunkiem,że tata się nie obrazi ;)[/quote]
Nie ma co się obrażać, bo zna bolesną prawdę - [B]jest[/B] egocentryczny i samolubny.:evil_lol: Luka zresztą też. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

coztego- moja Koka ma podobny problem,ale od jakiegos niecalego roku . U niej środek opuszki jest ok. może nie tak mięciutki i gładki jak u Heśki,ale za to brzeg, tam, gdzie pozioma cześc przechodzi w pionową, robi sie twarda, sucha , nadmiernie rogowaciejaca skorupa , ktora tez ma tendencję do pękania, na szczęscie rzadko. najgorzej bylo w to upalne lato, bo gorace ulice jeszcze bardziej wysuszaly te biedne łapięta i Kocia nawet mi klika dni kulała. Dlatego jej te moczenie łap serwuję, wycinam twardą skóre i wtedy smaruje ...;)
O swoje nogi tak nie dbam, jak o jej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Uspokoili się dopiero jak zapytałam, czy jak się ma jedno dziecko i rodzi się drugie, to przestaje się kochać to pierwsze? :cool3: [/QUOTE]

Moja rodzicielka nie uspokajała się po tym tylko wygłaszała dziwne sentencje, że kochać się nie przestaje, ale to pierwsze dziecko strasznie przeżywa i cierpi.. Śmieszne w tym całym wszystkim, że przy takiej wrażliwości moja mami zdecydowała się zrodzić całą trójkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']
- .....ostatnio mieliśmy imprezę rodzinną, ja się z lekka za dużo martini napiłam no i zaczęłam nawijać o psach. :evil_lol: Na trzeźwo się powstrzymuję, bo moja rodzina średnio zapsiona i ciężko to znosi. :p Ale tym razem przyniosłam książki, wycinki, zdjęcia w ramkach ze ściany nawet pozdejmowałam :evil_lol: - i dawaj o maliniakach. :evil_lol: Oczywiście nie mogło zabraknąć mojego światowego kubeczka...
[/quote]
:megagrin: :roflt:
...kilka imprez u mnie odbyło się w podobnym tonie:evil_lol: tylko potem zauważyłam, że znajomi coś mniej entuzjastycznie umawiają się ze mną...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Spoko, ja jestem pierwszym dzieckiem, więc mam kontrargument, że wcale nie cierpię. :evil_lol:

[SIZE=1] nooo dobra, może trochę, ale nie dlatego, że mam brata, ale dlatego, że mam brata takiego, jakiego mam.[/SIZE] :p:evil_lol:[/QUOTE]

Ja jako średniak przeszłam przez dzieciństwo będąc na wszystko albo za mała albo za duża :niewiem: także trochę pocierpiałam ;)
No i wyrosło ze mnie co wyrosło :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']
[B]Kardusia[/B] - ale historia ale dzień:shake: -- a jeszcze niedawno jak ja swoją przeżywałam to jabyś coś przeczuwała pisałaś że zaczynasz nosić - lakier do oczu:razz: i telefon-- :shake:
(..._ ja tam bym nie zrezygnowała z ulubionych miejsc na początek może zrezygnowałabym jedynie z samotnych wycieczek ale z kimś towarzyszącym (...) [/quote]

[B]INA [/B]- nawet gdybym tego dnia miała ze sobą i tel, i lakier - to gucio. I tak majtki pełne strachu. Teraz to włożyłam "Akutol" do kieszeni (taki opatrunek w aerozolu) - w razie czego to zakleję oczy. A co do spacerów w dzień z kimś, niestety.... sama siedzę w domu, wszyscy w pracy ciężkoooo :shake: pracują. Nie ma z kim iść, a po południu - to ciemnica, w lasy nie chadzam... Będę boczkami chodzić z "akutolem" i jeszcze wezmę nóż sprężynowy, pod pazuchę kij bejsbolowy, w kieszeni pager a w bucie spluwa :mad:.

[quote name='Gosia_i_Luka'][B]Zach[/B], ale Ty pomyśl, jaki z tego owczara materiał na IPO! Taka pasja!!:lying::megagrin:

[B]Kardusia[/B] - dietka super, myślę, że spróbuję. :cool3: Ale może być problem z tym niepodjadaniem, będzie trzeba rodzinie natłuc do głowy, albo Lukier będzie odizolowany w moim pokoju. :p
(...)
Ale oczywiście głównym problemem było to co u [B]zach[/B] - że przecież JAK JA MOGĘ TO ZROBIĆ LUCE??? Uspokoili się dopiero jak zapytałam, czy jak się ma jedno dziecko i rodzi się drugie, to przestaje się kochać to pierwsze? :cool3: Chociaż babci tak do końca tym nie przekonałam, bo mój tata to jedynak...;)

ps. jeśli chodzi o łapki, to ja polecam preparat [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2127&action=prod"]Tanaderm[/URL]. Tylko trzeba uważać, bo brudzi na żółto.[/quote]
[B]
Gosia [/B]- dietka wtedy ma sens jak stanowi w tym czasie jedyne źródło żywienia. Co jest ważne w tym wszystkim, są same korzysci z jej stosowania: oczyszczanie, poprawa kondycji i energii psa, likwidacja zbednego tłuszczyku ;). Spróbuj - warto :multi:.

Twoje słowa powierdzają przysłowie: "Z jedynaka ni pies ni sabaka"...;)

Dzięki - poczytam o tym Tanadermie :lol:.


[quote name='coztego']Nic szczególnego, zasadniczo rzecz biorąc nie są zbyt ładne, mocno spękane i szorstkie... Chyba "ten typ tak ma" :niewiem: Niestety zimą, na śniegu, lodzie i soli, owocuje to pęknięciami "na wylot" :cool1:

Jak byliśmy u [B]borsaf[/B] to byłam zaskoczona poduszeczkami Regona, takie gładziutkie i milusie :loveu:[/quote]

Bidna Kreśka :shake:...najgorsze te pęknięcia :-(
[B]Coztego[/B] - Regon to ma jeszcze młode poduszeczki - nie zdeptał :lol: - dlatego taki delikacik :p.
[COLOR=YellowGreen]
[COLOR=DarkOrange]A ja chyba od dzisiaj bedę karmiła sukę wołowymi suszonymi penisami i uczyła komendy "Dolly - PENIS - ATAK". Biada zboczkom :mad::mad::mad:...
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kardusia - no właśnie zdaję sobie sprawę, że dieta, jak u ludzi, nie może być mieszana z przysmakami - niestety. :lol: I trza będzie w domu reżim zarządzić.:p

ps. moja Luka ubóstwia penisy! Jest szansa, że zboczki nam nie straszne - już widzę białą wiszącą na... no... w każdym bądź razie wiszącą. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Teraz to włożyłam "Akutol" do kieszeni (taki opatrunek w aerozolu) - w razie czego to zakleję oczy.[/QUOTE]

No ale jak sobie zakleisz by nie oglądać takich zboków to jak do domu wrócisz? No chyba że Dolka zamiast za psa obronnego to za przewodnika służy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie o ekshibicjoniście ale też o dewiacji :cool3:

Właśnie przeczytałam najlepsze teksty z gazety Bravo Girl, doszłam do tego i umarłam:
"Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??"

:jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,siedze dzisiaj w domu bo mnie jakis wirus dopadł i sobie tak poczytuje. A tu horrory sie dzieja-zboczency,walki z psami:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[B]Kardusia [/B]nie gniewaj sie ale napisałas to w takiej formie plus komentarze:lol:ze usmiałam sie do łez:loveu:Ja juz daaawno miałam takie zdarzenie,w domu był kundelek znajda, chodził w kagancu bo był agresywny,kiedy na spacerze napotkalismy takiego pana Misiek rzucił sie na niego,pan podciagnał spodnie,odpalił motor/chyba nie tutejszy:evil_lol:/i tyle go widziałam.Ciekawe jak Parys by sie zachował w takiej sytuacji ? Ale chyba Niedzwiedzica ma racje,ze nie trzeba psa szczuc,tresowac jako psa obronnego,one chyba maja juz to zakodowane i wyczuwaja takie sytuacje nietypowe:cool3:mam nadzieje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']Nie o ekshibicjoniście ale też o dewiacji :cool3:

Właśnie przeczytałam najlepsze teksty z gazety Bravo Girl, doszłam do tego i umarłam:
"Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??"

:jumpie:[/quote]
[B]zach [/B]ja myslałam,ze juz dziewczyny nie pisza takich bzdur,bo jak nieraz słysze w autobusie rozmowy takich nastolatek,to mam wrazenie,ze one wiedza wiecej na temat tych spraw:cool3:wiecej od nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]zach [/B]ja myslałam,ze juz dziewczyny nie pisza takich bzdur[/QUOTE]

"Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !"

Koniec z tym nie czytam dalej, bo nie wytrzymam, wracam grzecznie do nauki..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']"Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !"

Koniec z tym nie czytam dalej, bo nie wytrzymam, wracam grzecznie do nauki..[/quote]
[B]zach [/B]prosze cie przestan,ja mam katar to wyobraz sobie jak wyglada monitor:oops::lol::roll:

Link to comment
Share on other sites

Kardusia-a ty tym lakierem chcesz zboczencowi wlosy czy **** usztywniać ?? :evil_lol::evil_lol: a z telefonu dzwonić na policje i 5 minut wysluchiwać komunikat : "Pogotowie policji, prosze czekać ..":evil_lol: toż on cię w tym czasie zamorduje/zgwałci/śmiechem zniszczy ( niepotrzebne skreslić ) :angryy:
Lepiej schwyć mocno Dolkę za obroże i ryknij gromko : Sp... , bo psa utrzymać nie mogę ! Przy jej rozmiarach XXL i garniturze zębiskw paszczy, to ON będzie miał pełne majtki.


Zach-niech żyje "przygotowanie do życia w rodzinie ":multi::multi: jakie mlodzieży w szkolach serwują. Nie obrażajac nikogo, byłam ostatnio świadkiem na wywiadówce, jak się rodzicielka dopytywała, czy te lekcje będą prowadzone zgodnie z duchem katolickim. Czyli,czy dziewczęta bedą kalendarzyka uczone :crazyeye::crazyeye::crazyeye: strach sie bać..:angryy::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kardusia[/B], nie zazdroszczę przygody. Każdy taki to wariat, a ja się panicznie boję wariatów, bo nigdy nie wiadomo co takiemu i kiedy do łba strzeli :shake: :shake: :shake:
Jako dziecko widywałam panów w prochowcach, a jakże, chyba żadne większe miasto nie było od nich wolne, natomiast raz natknęłam się, jako dziecko, na pedofila. Tak mi wyszło po latach. Otóż jako 10-cio letnia dziewczynka pojechałam na rowerze do koleżanki. Zaczęłyśmy obie coś majstrować przy dzwonku do roweru, gdy przyszedł pan, oczywiście w prochowcu. Powiedział, że nam pomoże. Odkręcił dzwonek i powiedział, że musi zejść do piwnicy, żeby coś w nim poprawić. Nie znałam sąsiadów koleżanki, myślałam, że to jakiś jej znajomy. Pan zawołał nas do piwnicy, powiedział, że dzwonek naprawił i żeby po niego przyjść. I ja, naiwna, zeszłam do tej piwnicy. Nie zdążyłam dotrzeć do owego pana, gdy starsza dziewczyna, która mieszkała w tej kamienicy, zaczęła schodzić za mną i mnie wygoniła dosłownie z tej piwnicy, a faceta zwymyślała. Wyszedł w końcu, oddał nam dzwonek i tyle żeśmy go widziały.
W sumie nic się nie stało, ale tak naprawdę nie wiem co stać by się mogło, gdyby nie Irena. Widuję ją czasami, zawsze mówimy sobie cześć, chociaż wiele osób przestało ją znać, ponieważ dziewczyna jest alkoholiczką, co i rusz widuję ją z innym panem, wygląda jak własna babka - zaniedbana, brudna, niechlujna, stara...

Link to comment
Share on other sites

[B]Rita[/B] - samo życie :roll:, spacerujemy z psami i nigdy nie wiadomo co nas spotka i w którym momemcie :roll:. Ile różnych Waszych przygód już tu czytałam....Nie wszystkie były przyjemne i wesołe :shake:. Choćby ostatnio ... INA...

A ten "akutol" mam JUŻ w kieszeni kurtki. Szczypie jak diabli na rance, a co dopiero jak bryzgnę JEMU w ślipia. Nie do pozazdroszczenia :diabloti:. To zamiast ręcznego miotacza gazu :evil_lol:.

[B]Niedźwiedzica [/B]- dobrze radzisz ...ale jednak chciałabym kiedyś w ekstremalnych warunkach Dolkę wypróbować czy da radę pokazać swą siłę i zęby. A z Policją.... nawet przez sekundę miałam taki przebłysk by po powrocie do domu zadzwonić i powiedzieć o tym, ale.....wiecie jak to jest. Na gwint ta fatyga...

[B]Zach[/B] - no to młodzież mamy faktycznie przygotowaną do życia w rodzinie:flaming:, a gazetka jest BEST ;)...

Link to comment
Share on other sites

Ożesz ty, Kardusia :evil_lol: chyba by mnie TZ zabił :evil_lol:
Własnie z lasu wróciłam, nikoguśko nie spotkawszy ;), to białe paskudztwo sypie i sypie, i muszę, aczkolwiek niechętnie :shake: przyznac,że pieknie jest:p
sucze -obie -ganiały jak szalone, Koka zadziwiła mnie werwą i pełnią psiego szcześcia,więc wybaczam naturze ten śniegowy wybryk. Podłogi po spacezre umyte świeżutką śniegówką, ktora z suczy skapała, idę teraz umyć wlosy, bo i tak są mokre :mad: piesy schną, wyprane niczym dywany :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Zobaczcie jakie twarde babki są :evil_lol::evil_lol::evil_lol::

[URL]http://kobieta.potrafi.patrz.pl/[/URL][/quote]
Dlatego nie mam prawo jazdy,widzieliscie reakcje tego kierowcy samochodu,przystanał popatrzył i pojechał.Zero reakcji zeby w czyms pomoc.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...