Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='borsaf'][B]Mocca,[/B] ja zrozumialam, że 140 zl za pokój 2 os.
[/quote]
Dobrze gadasz, kobito, to ja trochę plączę się w zeznaniach :oops: , tak to jest, jak się rzuca tylko jednym okiem na dogo podczas pracy :evil_lol: .
Miałam na mysli 70zł. na twarz, ale to i tak chyba zbyt mało na hotel tej sieci. Kiedyś szukałam u nich miejsca, ale jakos więcej wołali :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[B]Coztego [/B]- zerknij na te piłeczki. Nie wiem jaka jest Ci potrzebna średnica :roll:Poza tym wydaje mi się,że widziałam w mojej "metropolii " ;) coś podobnego - lecz dopiero jak będę "na chodzie" to sprawdzę.

[url]http://psiraj.pl/sklep/product_info.php?cPath=10_130&products_id=2600[/url]

[url]http://www.karusek.com.pl/index.php?cat=169&page=1[/url]

[B]Niedźwiedzica[/B] - [COLOR=DarkOrange]CUDO TA NASZA BABCIA [/COLOR]:loveu::loveu::loveu:, a jak ślicznie zrobiona :razz:. Nie ma piękniejszej główki na świecie :shake: - nie ma :shake:! Hesia też piękna dziewczynka :cool3:.

[B]Minio [/B]- zazdroszczę Ci tych dwóch panienek razem. Są słodkie. Jak patrzę na Twoje fotki to widzę to - co mogłoby być u mnie :lol: a nie jest :placz:...
[B]
Anisha[/B] - rwij futro, rwij :mad:. Nie żałuj :evil_lol:. Tylko patrzeć jak bicepsy same urosną.:grins: Nie będziesz musiała chodzić na siłownię. A odciski wcale nie przeszkadzają przy obieraniu ziemniaczków :evil_lol:.

[B]Terriermania[/B] - a u nas przyszedł czas na randki (cieczka). Ten akurat taki rudziutki, przystojny jak diabli, nawet wzrostem pasuje:

[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9261/randkayw0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, myślę,że Mercurego możecie sobiespokojnie odpuścić, to drogi hotel a do tego zazwyczaj sedziowie w nim nocuja, bo na wystawe rzeczywiście pzrysłowiowy "rzut beretem ",więc nawet nie wiem, czy jakies miejsca jeszzce są. Wczoraj mało na dogo siedziałam, tzn zalogowana byłam,ale zajmowałam się czyms innym, więc nawet nie zauwazyłam pytania Wind o hotel . Na jakim topiku ono było ? Z tego ,co mi znajomi mówili i co sama stwierdziłam, wystawcy rezerwowali miejsca juz wiosną. Jest niezbyt daleko od Targów hotel Dorian, ale to już nie 2 pzrystanki i jeszcze kawałeczek tzreba do niego dojść. Znajomym zarezerwopwałm pokoje w hoteliku Witom, naprzeciwko lotniska.Kawałek na wystawę jest,ale niezbyt drogo i fajny dojazd, hotel mały, domowa atmosfera. Troszkę oponowali przeciwko psom, bo w ub. roku jacys wystawcy zakłaczyli im pokoje, przygotowując psy na międzynarodówkę. Musiałam obiecać,że teraz nie bedzie fruwających kłebów kłaków :cool3:

Ina, Kardusia -Kocia te brwi ma przerysowane, bo ona cała już do poprawek jest :evil_lol::oops: pisałam,że nawet jej zbytnio nie czesałam, bo i tak mam w planie włożenie jej na stół. Te fotki to takie domowe, fajne światło, piekna pogoda,więc sobie pstrykam, jak czas pozwala :p

zadziorny- wolę już urlopu nie mieć :eviltong:, jak mam TAKI wniosek wypisywac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']
Dla odmiany..Hesiata ;)
[IMG]http://img164.imageshack.us/img164/351/heksiataaf8.jpg[/IMG][/QUOTE]

jakbym Klopsika widziała:loveu: :loveu:

Astrucha jużz taka zarośnięta,że wygląda jak michu. Coś mi nadworny trymowacz strajkuje:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][B]Terriermania[/B], świat jest mały i dostałam je z zupełnie innego źródła - chciałaś i masz:lol:
[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7179/dscf2792tf7.jpg[/IMG]
[/QUOTE]

czyżby to była siostrunia mej Astry? :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ina, Kardusia -Kocia te brwi ma przerysowane, bo ona cała już do poprawek jest :evil_lol::oops: pisałam,że nawet jej zbytnio nie czesałam, bo i tak mam w planie włożenie jej na stół. Te fotki to takie domowe, fajne światło, piekna pogoda,więc sobie pstrykam, jak czas pozwala :p

[B]Niedźwiedzica [/B]- młodzież powiedziałaby "ale ściemka". Nie bądź taka skromna ;). Nawet gdybyś chciała w jakis sposób "zepsuć" Kocię ( np. oderwać jej brwi) :-o - to Ci w życiu to nie wyjdzie. Ona wg mnie ( i nie tylko) jest piekną sunią - mimo swoich lat :razz: i nawet jak twiedzisz,że jest do poprawek;). To nie tylko fajne światło, piękna pogoda i dobry aparat :cool3:...

Link to comment
Share on other sites

;)Kardusiu, "odrywanie" brwi Kociatej nie wchodzi w rachube, bo ona teraz wyrywania kłaków nie lubi i strasznie płacze, nawet jak jej kufę czeszę :diabloti:więc trymowanie ma totalnie odpuszczone (no, moze troszeczkę grzbiet przerywam i podszerstek tam wyczesuję,ale wtedy tez jest nieszczęsliwa , więc szybciutko to załatwiam, tak "po łebkach ).
Dlatego juz po wystawach nie chodzi, niech ma "złotą jesień życia" :iloveyou:Z wiekiem włos też się jej psuje, maszynka robi swoje,ale naprawdę nie mam serca jej męczyć. Dlatego nie sciemniam ;)i Koka naprawdę jest do robienia-bo włosy szybciej zaczynaja jej sterczeć a ja lubię, jak ona wygląda tak ładnie..nawet jeśli ktoś powie,że airedale terrier a maszynką cięty :watpliwy:
Wole ją częsciej robić,bo krócej wtedy na stole stoi..ona w ogóle nie cierpi czesania łap, znosi to godnie,ale miny przy tym stroi takie, jakbym ja krzywdziła przeokropnie. Za to jak ze stołu zejdzie, to ma takiego powera, szczęscie na pysiaczku,że hej :multi:


A na dowód,że skromna nie jestem;), pochwalę się,że fotka Koki pt "Torpeda" zajęła III miejsce w konkursie na zdjęcie miesiąca września na Dogomanii :multi::lol!::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedźwiedzica [/B] - ja wierzę,że jest do zrobienia ;). ONA jest tak elegancką suką, że nawet jak jej coś tam podrośnie , to JEJ to nie zaszkodzi :evil_lol: i nie zepsuje wizerunku. Ale też wiem,że Pańcia jest perfekcjonistką i nic nie przepuści :mad:. Co do stania na stole - to fakt, że z wiekiem coraz mniej IM się to podoba. Moja też już się kłóci ze mną, burczy pod nosem, udaje że zasypia - żeby się tylko od niej odczepić. A po trymowanku - lżejsza o ten kilogram futra - torpeda w pupie....i raptem odechciewa się spać :evil_lol::razz:;). Och te geny...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']
A na dowód,że skromna nie jestem;), pochwalę się,że fotka Koki pt "Torpeda" zajęła III miejsce w konkursie na zdjęcie miesiąca września na Dogomanii :multi::lol!::bigcool:[/quote]
[COLOR=Red][B]
[SIZE=3]GRATULACJE[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3] [/SIZE]:klacz::klacz::klacz::laola::klacz::klacz::klacz: [B][SIZE=3][COLOR=Red]dla Ciebie jako Fotografa i dla Babci Koci.[/COLOR][/SIZE]
[/B] [SIZE=1]Zaraz lecę obejrzeć to foto (tylko czy znajdę?:shake:).
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][COLOR=red]BRAWO NIEDZWIEDZICA:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]GRATULACJE DLA WIELKIEGO TALENTU[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Dla mnie też obydwie sumie zawsze były i będą wzorcowymi, zadbanymi Erdelami i do głowy mi nie przyjdzie myśleć inaczej.:lol: [/COLOR]
A babcie Koke to bardzo dobrze rozumiem :razz: bo w domku niedaleko mam przecież babcie Wiki i to co dawniej nie sprawiało jej problemu( dłuższe zabiegi pielęgnacyjne) teraz staje się dla niej uciążliwe a Wiki staje się wtedy jedzą:razz:

Link to comment
Share on other sites

O rany, dziewczyny, specjalnie skromna to nie jestem ,jak pisałam,ale teraz,zwłaszcza po tych wielkich, czerwonych literkach Iny to sie zawstydziłam :oops: a że perfekcjonistka ( czasami :cool3: ) to fakt. Cała rodzina mnie za to przeklina :diabloti:, tylko w ich ustach to brzmi inaczej, "czepialska,upierdliwa " czy jakoś podobnie :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']specjalnie skromna to nie jestem ,jak pisałam,ale teraz,zwłaszcza po tych wielkich, czerwonych literkach Iny to sie zawstydziłam :oops: [/quote]
Nie skromna (może wręcz nieskromna? :evil_lol: ) , ale wstydliwa - ciekawe połączenie :cool3: .
A ja przy [B]INIE [/B]to faktycznie [B]skromnie [/B]Cię pochwaliłam, ale równie szczerze! :loveu: Obejrzałam też propozycje do konkursu październikowego i powiadam Ci: zabieraj się z roboty i leć focić, bo na razie chyba każde Twoje zdjęcie (Twoich suń, mam na myśli :lol: :evil_lol: ) ma ogromne szanse na pierwsze miejsce! Fajne tam są pieski, ale foty takie w moim stylu - cienizna :evil_lol: .

Pytanie weterynaryjne, ale liczę na odpowiedź tutaj: Ile czasu potrzeba 2 letniej suczce zanim dojdzie do siebie po sterylce na tyle, że 22 kilowy serdel będzie mógł z nią/po niej skakać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']a że perfekcjonistka ( czasami :cool3: ) to fakt. Cała rodzina mnie za to przeklina :diabloti:, tylko w ich ustach to brzmi inaczej, "czepialska,upierdliwa " czy jakoś podobnie :evil_lol::eviltong:[/quote]

[B]Niedźwiedzica [/B]- byłam widziałam foto :crazyeye: jesteś niesamowita. Jak Ty robisz te zdjęcia,że tyle potrafisz w nich pokazać:hmmmm: ??? I akurat wyłapujesz takie momenty :cool3:... Pouczysz na zlocie ? Coś mi się wydaje,że nasz zlot przerodzi się w szkolenie - a nie tylko relaksik :eviltong: i pyfko. Zbiera się coraz wiecej tematów do przerobienia...
A rodziną to chyba nie mamy co się za mocno przejmować:shake: ;).
[B]Czy jest tu ktoś na forum, komu nie dokuczają w domu z tych samych powodów???
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]Coztego [/B]- zerknij na te piłeczki. Nie wiem jaka jest Ci potrzebna średnica :roll:Poza tym wydaje mi się,że widziałam w mojej "metropolii " ;) coś podobnego - lecz dopiero jak będę "na chodzie" to sprawdzę.

[url]http://psiraj.pl/sklep/product_info.php?cPath=10_130&products_id=2600[/url]

[url]http://www.karusek.com.pl/index.php?cat=169&page=1[/url]
[/QUOTE]
O, widzisz jaka Ty sprytna jesteś :cool3: Ja jak już trafiałam na sznurkową piłkę, to tylko taką, z której sznurek wystawał, żeby można było się przeciągać. A nie mogę takiej ze sznurkiem Kresce rzucać, bo się o ten sznurek potyka, ciamajda :evil_lol: Muszę wymierzyć suce pysk i wyliczyć jak duże piłeczki są mi potrzebne :p

[QUOTE]Ile czasu potrzeba 2 letniej suczce zanim dojdzie do siebie po sterylce na tyle, że 22 kilowy serdel będzie mógł z nią/po niej skakać?[/QUOTE]
Moja półtoraroczna, 25 kg suka dochodziła do siebie 3 dni, zanim odzyskała siły na tyle, że zachciewało się jej szaleństw. Ale na szaleństwa zaczęliśmy pozwalać dopiero po 14 dniach od zabiegu, coby jej jakieś szwy wewnątrz czy na zewnątrz nie pękły :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Moja półtoraroczna, 25 kg suka dochodziła do siebie 3 dni, zanim odzyskała siły na tyle, że zachciewało się jej szaleństw. Ale na szaleństwa zaczęliśmy pozwalać dopiero po 14 dniach od zabiegu, coby jej jakieś szwy wewnątrz czy na zewnątrz nie pękły :p[/quote]
[B]Coztego[/B],dzięki za odpowiedź! :loveu: Czyli 19-20 dni to w zupełności wystarczający czas, tak? Pytam, bo właśnie do takiej rekonwalescentki pojedziemy z wizytą jadąc na światówkę, a nie chciałabym mieć jej później na sumieniu z jakimiś powikłaniami... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']
Pytanie weterynaryjne, ale liczę na odpowiedź tutaj: Ile czasu potrzeba 2 letniej suczce zanim dojdzie do siebie po sterylce na tyle, że 22 kilowy serdel będzie mógł z nią/po niej skakać?[/quote]

[B]Anisha [/B]- moja w tym roku była po cesarskim cięciu. Trochę inna sytuacja, bo wewnątrz macica zaszyta... Poza tym szew w te upały paskudził się. Cały czas rumianek i acudex były w ruchu. I mimo tego trudno gojącego sie cięcia - moja baba była bardzo ruchliwa. Suki szybko po cięciach dochodzą do kondycji. Myślę,że jak tylko dobrze szew się zrośnie i sunia będzie w dobrej kondycji i miała ochotę na figle :loveu:, to chyba moża im na to pozwolić :lol:. Shaggusiu tylko bez seksu :evil_lol: - szaleństwo owszem, ale bez seksu :shake:. Na to przyjdzie czas :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedźwiedzica,[/B] wielkie brava!:multi: teraz wysyłaj te swoje foty gdzieś dalej, do jakiejs redakcji to moze modelki jakieś gratyfikacje dostaną:evil_lol:

[B]Anisha[/B], Ty swoja fotę wstawiaj...tą co ufociłas przypadkowo UFO?. Wierzę, ze tylko nacisnęłaś guziczek aparatu ale wyszla z tego fota życia.
Dlaczego takie zawirowanie???:crazyeye::shake: Najgorzej, ze nikt Ci nie uwierzy, ze to nie fotomontaż za pomoca jakiegoś programu typu Photoshop czy Corel.

Link to comment
Share on other sites

[B]niedzwiedzico[/B] - ogromne gratulacje! Twoje fotki są tak piękne, bo mają duszę i nie można obok nich przejść obojętnie :loveu:

[B]Anisha[/B] - jak najbardziej piszę się na wspólne skubanko, to rzeczywiście fantastyczna przygoda, dokładnie tak, jak opisała to [B]zach[/B]. Natomiast nie zrażaj się absolutnie, ja miałam dokładnie te same problemy co Ty - [B]Aga[/B] wyrwała pół reklamówki, a ja w tym samym czasie ledwie garsteczkę, do tego mnie rwało przedramię, a na palcu pojawił się zaczątek pęcherza... Do każdej sesji przystępowałam jak do jeża, zapytaj [B]zach[/B] jak skarżyłam jej się, że nie cierpię wyrywać, nie potrafię i w ogóle wszystko NIE!
A teraz jest inaczej. Zaczęłam widzieć co robię, nie rwę już na oślep, widzę swoje błędy, a przede wszystkim mam dobre narzędzia. Mam stół, mam dobre trymery - teraz ta praca zupełnie inaczej wygląda.
Jak ja zaczynałam, to nie znałam NIKOGO w Gdańsku, kto mógłby tę czarną robotę wykonać za mnie. Dopiero później poznałam [B]goranik[/B], ale wówczas już sama trymowałam, więc przy okazji treningów agility pytałam o detale.
Teraz na Przymorzu powstaje nowy salon dla psów, dziewczyna pisała, że będzie trymować też, że skończyła kurs groomingu w Łodzi, więc zawsze będzie to jakaś rezerwa, ale jednak polecam Ci samodzielne dbanie o własnego szorstka :)
Nie bój się, na pewno Ci pomożemy :razz:

Widziałaś już ten TOP DOG? Przed przylotem Gosi wkleiłam chyba na walijczykach. Z tego, co czytałam, to będziesz w Poznaniu - świetnie, razem sobie połazimy po budach, tylko przygotuj dużo kasy. Może nabędziesz sobie jaki trymerek, albo cuś... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...