Jump to content
Dogomania

Calinka cala bielutka i delikatna-juz w nowym domu


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Al.Jerozolimskie/Promyka?[/QUOTE]
Trochę nie rozumiem, Al. Jerozolimskie są daleko, a Promyka blisko mnie- tak mi się wydaje, choć na Warszawie nic a nic się nie znam :roll: Jeśli trzeba by było w poniedziałek o 8 rano- spoko, tylko w jedną i drugą stronę komunikacją, dlatego musiałabym się umówić w jakimś "znanym" miejscu, bo po uliczkach Ja na pewno nie trafię:oops: Jeśli jutro po południu- jeszcze bardziej spoko.
Dostosuję się.

Link to comment
Share on other sites

witaj pidzej, to mój mąż ma zabrać sunie w poniedziałek rano, tylko problem jest w tym że on pracuje od 8 rano i nie może się spóźniać dlatego musiałby przekazać Ci sunie jeszcze przed 8, aha i nie pracuje na Promyka tylko na Płomyka. Jemu by najlepiej pasowało spotkać się gdzieś na Al. Krakowskiej może na jakiejś stacji benzynowej albo na McDonaldzie, bo stamtąd ma dość dobry dojazd do pracy a o tej godzinie są jak wiesz okropne korki,tylko nie wiem czy Tobie by pasowało, a skąd Ty będziesz jechać? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja Bielany, Wrzeciono, na Al. Krakowskie jechałabym komunikacją pewnie z 1,5 h w jedną stronę, a potem z tą psiną w drugą... Zaraz będę wiedziała, czy da się załatwić samochód i napiszę .

Ok, ekstra- mogę być tam przed ósmą, samochód załatwiony :) dokładnie to się jeszcze umówi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']...na Płomyka. Jemu by najlepiej pasowało spotkać się gdzieś na Al. Krakowskiej może na jakiejś stacji benzynowej albo na McDonaldzie[/quote]
tylko pamiętajcie że w Alei Krakowskiej są 2 McDonaldy przystanek od siebie i umówcie się przy tym samym ;)

Link to comment
Share on other sites

No to extra pidzej jesteś wielka, mój mąż niestety nie może jechać dalej bo tak to już jest w pracy. On mówi że najlepiej żebyście umówili się na McDonaldzie na rogu Al. Krakowskiej i ul. Łopuszańskiej to jest koło wiaduktu, będziecie wiedzieli gdzie? A najlepiej by było jak by miał z Tobą jakiś kontakt telefoniczny najlepiej na kom. jest taka możliwość? Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Boże nie było mnie jeden dzień a u Calinki takie nowiny :laola: brak słów-sama radość-jesteście super:smilecol:-jako stara gderliwa baba dodam tylko, że uważajcie w poniedziałek bo upały wracają i znowu w słońcu będzie 50 C:grab: woda i klima dla Calineczki:loveu: to przecudnie, że poniedziałkową noc prześmi w swoim nowym domciu i for ever:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm pidzej Calinka nie jedzie...tula i Dorota byly dzis w schronisku...podobno jest zarezerwowana przez pania wet dla jakiejs znajomej...mam nadzieje ze to bardzo dobry domek.
Ale moze bys chciala na tymczas Hopke-sunie,ktorej grozi zagryzienie,malutka,do polowy lydki
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1781898[/url]
albo rocznego pieska Gabrysia?
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1786075[/url]
Daj znac do jutra zebysmy wiedzialy co robic...

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony szkoda, nie mogłam się na nią doczekać, no ale jeśli będzie miała swój prawdziwy dom, to super.

Mam miejsca dla naprawdę małego pieska, a Gabryś wydaje się być z tych 'mniejszych większych'. Hopka jest chyba malutka? Mogę ją wziąć, najważniejsze by tolerowała psy.

A po przemyśleniu to nie wiem... mógłby być i Gabryś, ale które z nich bardziej potrzebuje pomocy? Chyba i tak wychodzi, że Hopka...
Ale że Gabryś od urodzenia w schronisku... :(
Może wezmę małą, ale i jej i jemu porobię ogłoszenia w Wawie ?

A, no i napisz, jak Calinka będzie już u siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...