Jump to content
Dogomania

Jamniś-14 letni-już w DS !


ilon_n

Recommended Posts

właśnie wróciliśmy od weterynarza
niestety w nocy MarceleK miał biegunkę z krwią i brązowe wymioty - czyli też z krwią, wet zrobił mu USG i pobrał krew, jutro wyniki
z USG nie wynika nic strasznego, zobaczymy co wyjdzie w badaniach, być może trzeba będzie go na dietę nerkową przerzucić
trochę go pokłuto, bo dostał jeszcze dwa zastrzyki. Będzie też musiał brać tabletki przez dwa tygodnie, a przez najbliższe dni nifuroksazyd.
Wiele smakołyków już się dla niego skończyło, nie będzie wędzonych łapek z bazarków i innych takich.... ani próbowania czy kanapka Pańci jest smaczna

Link to comment
Share on other sites

O Marcel... tak mi przykro :(

Trzymaj się i zdrowiej...

Rulon

[quote name='werenn']właśnie wróciliśmy od weterynarza
niestety w nocy MarceleK miał biegunkę z krwią i brązowe wymioty - czyli też z krwią, wet zrobił mu USG i pobrał krew, jutro wyniki
z USG nie wynika nic strasznego, zobaczymy co wyjdzie w badaniach, być może trzeba będzie go na dietę nerkową przerzucić
trochę go pokłuto, bo dostał jeszcze dwa zastrzyki. Będzie też musiał brać tabletki przez dwa tygodnie, a przez najbliższe dni nifuroksazyd.
Wiele smakołyków już się dla niego skończyło, nie będzie wędzonych łapek z bazarków i innych takich.... ani próbowania czy kanapka Pańci jest smaczna[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

wyników badań jeszcze nie ma, coś się opóźniają
ale sam Marcel dziś czuje się zdecydowanie lepiej i wreszcie zaczął jeść, dużo pije i jest aktywniejszy
ale po tym jednym, wczorajszym dniu strasznie schudł
naprawdę wczoraj myślałam, że to początek końca, wyglądał po prostu fatalnie
ale ...tfu tfu tfu... mam nadzieję, że tylko mnie nastraszył i nie będzie już takich numerów odwalał
jutro idziemy na powtórzenie zastrzyków i dowiemy się co z dietką

P.S. będzie dobrze, właśnie sępi orzeszki od Pańcia

Edited by werenn
a coś dodałam
Link to comment
Share on other sites

[quote name='werenn']jestem wzruszony, naprawdę
ale wczoraj juz zjadłem co mi dali w michę i spałem z Pańcią z głową na podusi
słyszałem, że dziś znowu idę na zastrzyk, muszę znaleźć jakąs dobrą kryjówkę zanim wróci z pracy
Marcel[/QUOTE]

Chopie jak ja bym chciał iść na zastrzyk. I miec jeszcze wer... wem... wertflona

Rambo hipochondryk

Link to comment
Share on other sites

no wróciliśmy z zastrzyka, Marcel się darł jakby go ze skóry obdzierano
no i przechodzi na dietę nerkową jak Pajuszek, a ze smakołykami definitywnie koniec
muszę teraz dla odmiany być twarda
no i leki z dwóch tygodni przedłużono mu do 2 miesięcy
ale sam Marcel czuje się zdecydowanie lepiej i to jest najważniejsze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...