Jump to content
Dogomania

Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko


bros

Recommended Posts

niewyobrażalne dla nas jak jemu teraz jest dobrze, niewyobrażalne ...

kocyk suchy, miseczka pyszna, podłoga sucha bez smrodu kup i moczu, cisza wokół nie ma już pisku przerażonych szczeniaków całą dobę, światło w lustrze a nie nagrzana żarówka w klatce, trawa i słońce codziennie, i ludzie ... ludzie, ich głosy miłe, ich dotyk co chwilę, zapach .... Niewyobrażalne dla nas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eeh, z mojej branży amstaffowej. Przywieziono dziś asta poranionego, zaropiałego, wyniszczonego, chudego, drżącego.... zaraz lecę foty mu porobić. Dla zdrowego asta ciężko o dom, a co dopiero dla takiej ruiny. Znów walka każdego dnia będzie i błaganie: nie usypiajcie!

Link to comment
Share on other sites

Nowy domku jesteś cudowny! :D

/mam małe pytanko na marginesie czy nowy domek ma zabezpieczone balkony? przepraszam za to pytanie - może jestem troszkę przewrażliwiona, ale Jeżyk słabo widzi, a na dogo było ostatnio takie straszne wydarzenie, że psiak wyleciał :(/

Link to comment
Share on other sites

Piotr z Izą mieszkają na parterze :) i nie mają balkoniku :)


kochani niestety nie dojadę dzis do Was - przepraszam, mój pies byłby dziś sam ponad 12 godzin :( nie mogę mu tego zrobić, spanko na pewno dowiozę po poniedziałku , tak że na razie Jeżunio musi pospać na kocyku, myśle ze da radę :) Basia mi donosiła ze nie mogła wytrzymać i dzwoniła juz rano :) poprosiłam by sie powstrzymała i obiecała ze zadzwoni dopiero wieczorkiem :evil_lol: , wobec tego ja już nie bedę Was męczyć, ale jeśli chcecie z każdą nawet drobnostka dzwoncie do mnie o kazdej porze ! :) ściskam moich ulubieńców :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']Piotr z Izą mieszkają na parterze :) i nie mają balkoniku :)[/QUOTE]
To wspaniale :) Przesyłam wielkie ukłony w stronę Piotra i Izy i wszystkich, którzy do tej pory opiekowali się Jeżykiem. Dla takich chwil warto żyć! :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich :)
Jeżyk ma się bardzo dobrze. Ciągle jeszcze oswaja się z otoczeniem, ale już merda ogonkiem jak się go popieści ;)
Na spacerku ciągle mylony jest ze szczeniaczkiem! Chyba zaczniemy nosić książeczkę zdrowia na dowód :D
Uściski od Jeża, który dzięki Waszej wytrwałości i miłości trafił nas prosto w serducha :)

[IMG]http://kulkerson.files.wordpress.com/2011/04/dsc00856-e1303040441788.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']Piotr z Izą mieszkają na parterze :) i nie mają balkoniku :)


kochani niestety nie dojadę dzis do Was - przepraszam, mój pies byłby dziś sam ponad 12 godzin :( nie mogę mu tego zrobić, spanko na pewno dowiozę po poniedziałku , tak że na razie Jeżunio musi pospać na kocyku, myśle ze da radę :) Basia mi donosiła ze nie mogła wytrzymać i dzwoniła juz rano :) poprosiłam by sie powstrzymała i obiecała ze zadzwoni dopiero wieczorkiem :evil_lol: , wobec tego ja już nie bedę Was męczyć, ale jeśli chcecie z każdą nawet drobnostka dzwoncie do mnie o kazdej porze ! :) ściskam moich ulubieńców :)[/QUOTE]

Szkoda, że dopiero w tygodniu :D wytrzyma wytrzyma na kocykach i Twoim spanku, chociaż nie zawsze trafia tam swoim ciałkiem ;) nie męczycie nas, dzwońcie kiedy chcecie....i my obiecujemy się kontaktować w razie co. jak na razie żadnych poważnych problemów (tfu, tfu, odpukać :P). Pozdrowienia i do zobaczenia - mamy nadzieję że się szybko spotkamy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...