Jump to content
Dogomania

Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!


efra

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='efra']Edek dzięki za pomoc w prowadzeniu deklaracji, rób tak dalej ja na PW codziennie wyśle spis ile od kogo wpłyneło na konto, ja w tym nie jestem najlepsza.[/QUOTE]

Wydaje mi się, że deklaracje powinny być zamieszczone w 1 lub 2 poście, żeby każdy szybko mógł znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mondralala']Po zabraniu suni Fundacja powinna może zabrać budę, żeby - pożal się Boże - właściciel nie miał za lekko i za wygodnie, żeby wziąć innego psa. Trzeba go też mieć stale na oku. Może uda się wybadać, czy zamierza wziąć innego?[/QUOTE]
Niestety, tam już jest drugi, mały piesek, jak dotąd przywiązany na łańcuchu przy szopie. Myślę, że on będzie mógł zamieszkać w budzie po suni. Chyba, że Fundacja zarządzi inaczej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata N']Niestety, tam już jest drugi, mały piesek, jak dotąd przywiązany na łańcuchu przy szopie. Myślę, że on będzie mógł zamieszkać w budzie po suni. Chyba, że Fundacja zarządzi inaczej...[/QUOTE]

Biedak :( a nie można go też zabrać ???? Jak fundacja się nie zgodzi, żeby biedak miał tą budę to nie nazywałabym ich fundacją :(.Dziewczyny czy Wy będziecie też go dokarmiać ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata N']Niestety, tam już jest drugi, mały piesek, jak dotąd przywiązany na łańcuchu przy szopie. Myślę, że on będzie mógł zamieszkać w budzie po suni. Chyba, że Fundacja zarządzi inaczej...[/QUOTE]

Nalegam, by podano mi (na moją skrzynkę na dogomanii) adresu tego właściciela od siedmiu boleści, od razu zgłaszam interwencję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mondralala']Nalegam, by podano mi (na moją skrzynkę na dogomanii) adresu tego właściciela od siedmiu boleści, od razu zgłaszam interwencję.[/QUOTE]

Było by super gdyby się udało. Z tego co wiem dziewczyny dzwoniły i prosiły o interwencje dla Murzynki ale nikt nie chciał przyjechać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmurdz']hej, dorzucam 15 miesiecznie. do gory malutka! trzymam kciuki za szybka akcje! prosze o znak na priva jaj juz bedzie zbiorka[/QUOTE]

Super dziękuję :) już jest zbiórka bo w weekend jedzie do hoteliku :) wyśle konto na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata N']Niestety, tam już jest drugi, mały piesek, jak dotąd przywiązany na łańcuchu przy szopie. Myślę, że on będzie mógł zamieszkać w budzie po suni. Chyba, że Fundacja zarządzi inaczej...[/QUOTE]
Matko jedyna, dziewczyny trzeba będzie zrobić gościowi taką interwencję, żeby dostał zakaz posiadania psów... Wiem, łatwo się mówi.. :/ Załamać się można...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']edek - dziękuję, że tak się zajęłaś tutaj wszystkim/deklaracjami/kontem :Rose:[/QUOTE]

No jakoś tak wyszło, zaprosiłam Cioteczki i Wujaszków, którzy są kochani i się deklarują na Naszą bidę :) więc wypisałam, żeby był porządek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...