Jump to content
Dogomania

Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...


jostel5

Recommended Posts

Kolęda dla Nieobecnych ....[url]http://www.youtube.com/watch?v=-wjnOkexkws&feature=related[/url]

Sarence,która w całym swoim życiu nigdy nie miała Świąt,bo długo była bezdomna...A kiedy wreszcie znalazła swoich Ludzi-odeszła za TM...:(

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/choinkadlasary.gif/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6597/choinkadlasary.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='jostel5']Marta,a Państwo przygarnęli może inną bidę? Czy już nie chcą?Przynajmniej na razie...?[/QUOTE]

Przygarnęli.
Pani Marta na początku w ogóle nie chciała słyszeć o adopcji kolejnego psiaka, bo mówiła, że nikt nie zastąpi Jej Sareńki... później wstępnie poprosiła mnie, abym rozpoczęła poszukiwania, ale żaden psiak nie był taki jak Sara....

Ale w końcu doszło do adopcji z czego bardzo się cieszę, bo każdemu psiakowi życzę takich właścicieli.
Natomiast o Sarze nikt nie zapomniał.... ale rodzina zrozumiała, że Sareńce nikt życia już nie zwróci.... ( a szkoda :-( ) i teraz mogą pomóc innemu psiakowi....
P.Marta zresztą powiedziała kiedyś, że gdyby adoptując Sarę wiedziała, że będzie z Nimi tak krótko - decyzji by nie zmieniła, bo pokochała Sarę od pierwszego wejrzenia...

Link to comment
Share on other sites

Jolu - popłakałam się gdy to przeczytałam :-(

Zara (tak została nazwana już w nowym domu) została adoptowana z Klembowa . Trafiła tam z gromadką dzieci... oczywiście z interwencji.
Przez długi czas nikt się Nią nie interesował, a sunia chudła i była bardzo smutna. W Jej oczach nie było nadziei, nawet iskierki nadziei na lepsze jutro... GDy Ją Pani Marta zobaczyła - od razu zdecydowała, że to będzie Ona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']To dobrze.Tak powinno być. [URL]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/64713_313211095406731_100001535307545_875849_1801005563_n.jpg[/URL][/QUOTE]

Ja też się popłakałam...

Nigdy się nie zapomina swoich psów, nawet po wielu latach szklą się oczy jak się o nich myśli.

Cieszę się, że Państwo zdecydowali się pomóc Zarze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[COLOR=#999999][FONT=Geneva][B]​[/B]Śpij piesku, śpij...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]już odpocząć trzeba[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]Może będziesz miał[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]swój kawałek nieba[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]Może będzie tam[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]piękniej niż tu teraz[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]Może spotkasz tych, których tu już nie ma...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]Śnij, piesku śnij...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]w snach jest zawsze pięknie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]Ciepły dom, miejsca dość[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]na twe wierne serce[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]Przyjdzie czas spotkać się[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]potarmosić uszy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]Lecz dziś sobie śnij[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#999999][FONT=Geneva]a czas łzy osuszy.[B]​[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

[*] śpij psiuńku..... no i co tu więcej dodać....... łzy same napływają do oczu....zgodzę się z czyjąś wypowiedzią odnośnie teorii,że psiaki ze schronów tak walczą tam o przetrwanie,że potem w kochającym domu to poprostu puszcza....przechodzą mi ciarki na myśl o podobnym losie mojego Lolutka..... Saruniu ślemy Ci tam za TM ogromne buziaki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...