Jump to content
Dogomania

Shih-tzu-juz w LUBLINIE


marmar

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anilla']uśmiech nr 5;)
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/94/7b7b30bcaab6b8da.jpg[/IMG][/URL][/quote]

ale mu wygodnie:ylsuper: ale uszka ma zostawione? zapomniałyście mu wokół uszek przyciąć by ładnie odrosło;)

Link to comment
Share on other sites

odebrałam ;)
Gremlinek ma mieć jutro ściągane szwy dlatego wybieramy się do weta. A teraz - uwaga - Lakuś vel Sitek vel Gremlinek ;) wreszcie pojął, że o wiele lepiej jest robić siku na dworze:multi:
Pogoda nam sie zepsuła i teraz biedak z braku sierści marznie na dworze - chyba mu sprawię kubraczek ;)
A tak wogóle to mam w domu bardzo pokracznego grzywacza golasa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']JA JUZ SOBIE WYOBRAZAM, JAK GO TAM ROZPUSCICIE DO NIEPRZYTOMNOSCI!!!!!!!!!!:evil_lol:[/quote]

bardziej rozpuścić się go nie da :shake: staram się mu wbić do tej jego małej upartej głowki jak powinien się zachowywać pies bo jak narazie to zachowuje się jak rozkapryszony histeryk:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anilla']bardziej rozpuścić się go nie da :shake: staram się mu wbić do tej jego małej upartej głowki jak powinien się zachowywać pies bo jak narazie to zachowuje się jak rozkapryszony histeryk:lol:[/QUOTE]
I tak trzymać !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

wredny sikacz jak pada na dworze to kibel jest w domu:angryy: :angryy: :angryy:
jeszcze trochę i stracę cierpliwość a jak go opieprzyłam to mało mnie nie zeżarł - on ma chyba nie równo pod kopułą - na wszystko reaguje histerycznym szczekiem a jest w tym tak zawzięty że czekam tylko kiedy straci kontrole i faktycznie kogoś chapnie :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anilla']wredny sikacz jak pada na dworze to kibel jest w domu:angryy: :angryy: :angryy:
jeszcze trochę i stracę cierpliwość a jak go opieprzyłam to mało mnie nie zeżarł - on ma chyba nie równo pod kopułą - na wszystko reaguje histerycznym szczekiem a jest w tym tak zawzięty że czekam tylko kiedy straci kontrole i faktycznie kogoś chapnie :angryy: :angryy: :angryy:[/QUOTE]
[B]Może nie będzie aż tak żle?!.Wielkie ukłony za cierpliwość!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa i Zuzia']Zapraszamy do przycięcia sierści na uszkach! O ile palce nie będą Ci już potrzebne. :evil_lol: Mały skurczybyk.:shake:[/quote]


aaaaa:oops: toż to cała zagadka-hmm-ja wiem to [B]Shipbull[/B] czyli Schih-Tsu z charakterem Pit Bulla samca i najlepiej Red Nose'a z przeszłością na ringach ale do walk:angryy: ładne klocki Lakuś-mała cholero-ciocia rezygnuje z obcięcia włosków przy uszkach w takim razie a buzi dajesz obecnej mamusi zastępczej? czy jak coś chcesz to się podlizujesz?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

anilla napisała
[QUOTE]wredny sikacz jak pada na dworze to kibel jest w domu[/QUOTE]

Wcale nie wredny i nie sikacz :mad: On tylko baaardzo rozumny :loveu:
Tobie by sie chciało jak mokro pod łapkami i z góry leje wychodzic??
Ciocia Anillka zapomniała o ..kuwetce w łazience :evil_lol: :lol:

Mąąąądry psiaczek tak trzymać .

[QUOTE]jeszcze trochę i stracę cierpliwość a jak go opieprzyłam to mało mnie nie zeżarł [/QUOTE]

:lol: :lol: w małym ciele wielki ......duch:evil_lol: skąd ja to znam ....
myslisz ciotka że jak mały to głosu nie ma ?? W koncu też musi podyskutować :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']anilla napisała
:lol: :lol: w małym ciele wielki ......duch:evil_lol: skąd ja to znam ....
myslisz ciotka że jak mały to głosu nie ma ?? W koncu też musi podyskutować :diabloti:[/quote]

tak tylko mam w domu sześcioletnie - najdroższe mi małe ciałko, które sie boi przechodzić koło tego bandziora i to już nie jest śmieszne...

Link to comment
Share on other sites

Jak już pisałam wcześniej też rok temu wziełam zaniedbanego shih-tzu ze Schroniska czytając wasze posty mój Julek na początku też dokładnie tak się zachowywał czasami był miły ale jak coś mu się nie spodobało to pokazywał ząbki po tygodniu pobytu u mnie pogryzł mnie dośc dotkliwie no i miarka się przebrała po konsultacji z wetem zgodziłam się na kastracje nie mogę stwierdzić jednoznacznie czy ten zabieg coś zmienił w zachowaniu , ale powoli wszystko się ustabilizowało , Julek wyciszył jest miłym kochanym choć ma swój charakterek potrafi zaprotestować czasem warczy ale już nigdy nie usiłował ugryść

Link to comment
Share on other sites

Tak mój Julek też miał króciutko maszynką obcięte włoski w dodatku jedna strona łapki całkiem wyłysiała strasznie się drapał , dostał jakieś leki ale w tej chwili nie pamiętam co to było , jak wyleczyliśmy skórę podawałam mu Wita-Wet na sierść , szybko odrosła jednak ciągle się drapał stwierdziliśmy że może ma zły szampon i tu była przyczyna jego drapania , kupiłam szampon i odżywkę 1 All Systems i jego dolegliwości ustąpiły trochę to trwało ale jest ok choć jego fryzjerka ciągle mówi że jego włos jeszcze nie jest w pełni wypracowany to jesteśmy na dobrej drodze a poprzednie zaniedbania są już prawie niewidoczne . To pieski które wymagają dużek pielęgnacjii i szczególnego dbania o skórę i włoski . Jednak myślę że wet. w tej sytuacji jest konieczny a ropne zapalenie skóry jest bardzo uciążliwe dla psa i być może stąd takie jego zachowanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...