Jump to content
Dogomania

śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jostel5']Najpierw pod nóż pójdzie podobno guz..Wet ze schronu powiedział,że i guz,i sterylka -robione razem- mogą nadmiernie obciążyć organizm suni.Żeby tylko ten guz nie był tym najgorszym![/QUOTE]
Ok, to ja jakos zle to zrozumialam... myslalam ze Lady nie bedzie musiala miec dwa razy narkozy. No ale faktycznie lepiej nie ryzykowac, wet wie o czym mowi!!

Jostel, bedzie dobrze!!! Musi byc!! Bedziemy mocno trzymac kciuki:-)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam e-maila od Pani Sylwii ,która jest wirtualną opiekunką Lady.Pani zadeklarowała pomoc finansową dla Lady...:)T rafiła na wątek suni na dogo przypadkiem,nie wiedziała,że sunieczka jest chora.

Wiecie,jestem szczęśliwa,że tacy ludzie są wśród nas,że NIE JESTEŚMY SAMI.
Poprosiłam Panią Sylwię o zarejestrowanie się na Dogomanii...Może się niebawem odezwie...? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Dostałam e-maila od Pani Sylwii ,która jest wirtualną opiekunką Lady.Pani zadeklarowała pomoc finansową dla Lady...:)T rafiła na wątek suni na dogo przypadkiem,nie wiedziała,że sunieczka jest chora.

Wiecie,jestem szczęśliwa,że tacy ludzie są wśród nas,że NIE JESTEŚMY SAMI.
Poprosiłam Panią Sylwię o zarejestrowanie się na Dogomanii...Może się niebawem odezwie...? :)[/QUOTE]

dziękujemy P.Sylwią:) i czekamy!

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo,że odwiedzacie Lady!:) Sunieczka "na żywo" jest jeszcze piękniejsza i milsza niż na zdjęciach.

Spacerek. :) Lady w obiektywie Muzzego.

[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8282/img9138resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6315/img9133resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4208/img9136resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7395/img9137resize.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam:)
Jaka tam Pani....Sylwia jestem:)

Bardzo się cieszę, że ktoś tą biedną Lady się zainteresował! Codziennie o niej myślę....codziennie się modlę, żeby ta kochana sunia znalazła ciepły domek ! Szkoda, że ja tak daleko mieszkam.....na pewno nie raz bym ją odwiedziła, przytuliła i pogłaskała:( z charakteru tak bardzo mi przypomina moją kochaną sunię, która odeszła 8 miesięcy temu....ech:( ) ...... Wracając do mojej kochanego wirtualnego pieska.... jak na razie mogę jej tylko pomóc finansowo. Chciałam się dowiedzieć czy ktoś znalazł jej DT i jak tam ceny się klarują:> Nie chciałabym, żeby po operacji biedna sunia trafiła do schroniska :( i będę się starała, w miarę moich możliwości... do tego nie dopuścić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miłośniczka87']Witam:)
Jaka tam Pani....Sylwia jestem:)

Bardzo się cieszę, że ktoś tą biedną Lady się zainteresował! Codziennie o niej myślę....codziennie się modlę, żeby ta kochana sunia znalazła ciepły domek ! Szkoda, że ja tak daleko mieszkam.....na pewno nie raz bym ją odwiedziła, przytuliła i pogłaskała:( z charakteru tak bardzo mi przypomina moją kochaną sunię, która odeszła 8 miesięcy temu....ech:( ) ...... Wracając do mojej kochanego wirtualnego pieska.... jak na razie mogę jej tylko pomóc finansowo. Chciałam się dowiedzieć czy ktoś znalazł jej DT i jak tam ceny się klarują:> Nie chciałabym, żeby po operacji biedna sunia trafiła do schroniska :( i będę się starała, w miarę moich możliwości... do tego nie dopuścić:)[/QUOTE]

Droga Sylwio dziękujemy za wsparcie naszej KOCHANEJ LADY!
DT a lepiej DS szukamy w całej Polsce - zawieziemy gdzie trzeba po wyleczeniu

Link to comment
Share on other sites

Witaj,[B]Miłośniczko[/B] (Lady):)! Cieszę się,że jesteś z nami!
Tak jak napisała Ewixon-sunieczka musi najpierw zostać wyleczona,bo ten guz jest taki hmmm...sporawy! Później będziemy jej szukać dt albo ds (będziemy ją intensywnie ogłaszać,pytać znajomych i znajomych znajomych :)) Przeciętny koszt tymczasu to kwota ok.300 zł miesięcznie-bez opieki weterynaryjnej,za którą -w razie potrzeby- płaci się oddzielnie.
Lady jest śliczna i łagodna,więc domek dla niej musi się SZYBKO znaleźć.
Nie martw się o nią-w Twoim imieniu ja ją na razie przytulam,miziam i wyprowadzam na spacerki.:)Myślę,że to samo robią też panie pracujące w schronisku,a także wolontariuszki,bo wszystkie mają serducha i lubią te nasze schroniskowe bidy.
Zaglądaj do Lady i do innych naszych psiaków.Podeślę Ci linki do wątków schroniska w B.P.

Link to comment
Share on other sites

[B]jostel5[/B]- bardzo się cieszę, że poświęcasz czas biednej Lady i zapewne nie tylko jej. Podziwiam determinację i chęć niesienia pomocy!!:)
Żeby więcej taki ludzi chodziło po tym świecie!!

Mam nadzieję, że operacja odbędzie się bez komplikacji i że Lady wróci szybko do zdrowia:) A co najważniejsze,......żeby znalazła szybko DS. Ja również, popytam się swoich znajomych czy też rodziny, czy przypadkiem ktoś by nie chciał takiego ślicznego i wspaniałego pieska. Jestem optymistką i wierzę, że Lady znajdzie ten swój stały domek i już nigdy nie wróci do schroniska!!

Link to comment
Share on other sites

wstawiłam małą na stronę Stowarzyszenia Pomocy Rottweilerom w dział inne psy w potrzebie, czy mała ma allegro, ogłoszenia itp.? jeśli nie to ja, albo ktoś od nas jej porobi kto wie może znajdzie się jakiś dom stał, albo chociaż tymczasik :)

[url]http://www.forum.rott.pl/viewtopic.php?t=639[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edytalbn']wstawiłam małą na stronę Stowarzyszenia Pomocy Rottweilerom w dział inne psy w potrzebie, czy mała ma allegro, ogłoszenia itp.? jeśli nie to ja, albo ktoś od nas jej porobi kto wie może znajdzie się jakiś dom stał, albo chociaż tymczasik :)

[URL]http://www.forum.rott.pl/viewtopic.php?t=639[/URL][/QUOTE]

dzięki edytalbn:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...