Jump to content
Dogomania

Mój Kochany Krosiu i jego galeryjka


apple

Recommended Posts

  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='jbk']Przyszłam pomachać łapką :) [IMG]http://www.gifownia.info/libs/3rdparty/phpThumb/images/Postacie/Cz%C4%99sci%20cia%C5%82a/machaj%C4%85ca_d%C5%82o%C5%84.gif[/IMG][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jesteś:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Tyyyyyyyyyyyy...
EEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
widziałam tu jakiego ładnego piesa:loveu:



Ty, Japkowa, jak Ci idzie odchudzanie, bo mi do przodu, hehehehe, krótko mówiąc, to zajebista dupa ze mnie:roll::loveu::loveu::evil_lol:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo Ci powiem brzydko:mad:



Ic stąd......precz super dupo:roll::placz:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: foty :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Efekt twojego zastraszania:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wpadam zobaczyć nie jednego ale dwa piesy :cool3::cool3:
co za rozpusta :evil_lol:


cześć Sisko :multi::loveu:
[/B][/FONT][/COLOR][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A w zapasie mam jeszcze ze ho ho:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Menrzuś']A T mi tu Japkowa awatarków nie wklejaj, tylko pełnowymiarowe foty zapodawaj :evil_lol:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ty nie podskakuj bo więcej nie wstawię:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Rinuś'][I][B]aaale chudy pies :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

dobranoc :loveu:[/B][/I][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ty też chyba dawno kopa w doope nie dostałaś co?:mad::diabloti::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam ... :multi::multi::multi:

Nie mam ostatnio humoru :shake:, ale jak was się tu poczyta - to się żyć zachciewa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: humor wraca ... :evil_lol::multi::evil_lol:


[url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/katowice-zaginela-6-miesieczna-sunia-138104/[/url]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']A chcesz w kartofla :diabloti:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:icon_roc:..............nie słyszałam tego[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:roll: to pomówienie [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie prawda...odczułam na mojej własnej prywatnej, kurzej skórce:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Medorowa']:peace:Peace[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No dooobra:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='halgre58'][B]Witam ... :multi::multi::multi:

Nie mam ostatnio humoru :shake:, ale jak was się tu poczyta - to się żyć zachciewa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: humor wraca ... :evil_lol::multi::evil_lol:


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/katowice-zaginela-6-miesieczna-sunia-138104/[/URL]
[/B][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Polecam się na przyszłość:grins:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Ugodowa z Ciebie kobiałka:loveu:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tylko udaję:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='sota36']Mea culpa! Cos dluuuugo mnie nie bo, ale te remont i matury ale z maturam juz koniec i sie poprawie!!!!!![/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No nareszcie:multi::multi::multi: Wracaj szybciutko:loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']Przyszłam obecność sprawdzić - Jabłkowa - NIEOBECNA! Będzie nagana![/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No coś ty.........a ty to niby taka obecna:razz:


W kurniku cię nie było:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie prawda...odczułam na mojej własnej prywatnej, kurzej skórce:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
zrobiła Ci się gęsia :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...