Jump to content
Dogomania

Mój Kochany Krosiu i jego galeryjka


apple

Recommended Posts

  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='majoka']Hej jabłuszkowa, namieszałam w kurniku hehe, pierwsze wejście i już coś nie tak:)))ale to z nerwów na panienkę z tego forum wrrr[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nic się nie przejmuj.......łepka na klocek nie wyslemy:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Medorowa']:roll::roll::roll: Mimo wszystko witam siem serdecznie:grins:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]chcesz czegoś:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Noooo....ale nie mów nikomu:roll:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no dobra :roll:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale Belli , Klockowej , Iv , Bili , Pedro , Selkecikowi ......... moge :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]??[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no dobra :roll:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale Belli , Klockowej , Iv , Bili , Pedro , Selkecikowi ......... moge :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]??[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tylko nie Belli i Pedro....to sa największe pleciugi......:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justy$ka']A ja sie witam po raz pierwszy...
I aż wzdycham oglądajac focie...:wink:
Sliczny boksiu...:loveu::loveu::loveu:
Sama też miałam bokserke... Odeszła w styczniu...
Ale zachwyt do tej rasy u mnie pozostał...
Za to teraz mam diabła - Larę...
Ojoj! :diabloti:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witamy i zapraszamy ponownie, chociaż uprzedzam że zdjecia u mnie tylko dla wytrwałych:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Rinuś'][I][B]Cześc głupku :loveu::evil_lol:[/B][/I][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No wiesz........od razu takie pieszczoty:diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tylko nie Belli i Pedro....to sa największe pleciugi......:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:....nie ......no nie powiedziałam ...no nic a nic :shake:że Ci gęsia skórka wyskoczyła :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:laugh2_2: a masz! :)


cześć Siska :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hej hopalska:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Agniest']Japcokowa - mam neta !:multi: otwieramy wino ? :cool3::cool3: :diabloti:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Lejjjjjjjj:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:....nie ......no nie powiedziałam ...no nic a nic :shake:że Ci gęsia skórka wyskoczyła :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]uff to dobrze bo by mnie mogli wykluczyć z kurnika:roll:
[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='majoka']hej kurzy móżdzek Cię nawiedził:diabloti:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jaaaak miło:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][CENTER][url]http://www.macierz.org.pl/images/kakao-filizanka.jpg[/url][/CENTER]
[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jeeeeeeeeeee:multi: kakaŁko:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

:loveu::loveu::loveu:

[quote name='Selket']Cześć ;) Przestałam myśleć... Ale to też mi nie wychodzi :oops:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ehhhhhh goopolku:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Wal śmiało - Pedro i tak wszystko wie :diabloti:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ala....nic mu nie mów....on tylko blefuje:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Iv_']:siara: :siara: :siara:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Coooooooo?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']No zastanawiam się czy blefuje czy nie właśnie :cool3: :p :evil_lol:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Oczywiście ze blefuje.....czy ty znasz faceta który cokolwiek wie zanim mu powiesz:razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Oczywiście ze blefuje.....czy ty znasz faceta który cokolwiek wie zanim mu powiesz:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


No Jabłkowa, to Ci się teraz udało :diabloti: :cool3: :diabloti: :cool3: :diabloti:
i w zasadzie to prawda :p :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']No Jabłkowa, to Ci się teraz udało :diabloti: :cool3: :diabloti: :cool3: :diabloti:
i w zasadzie to prawda :p :evil_lol:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ba.......:p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...