Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Zapraszam do Reksia , który był u mnie w hotelu i po ponad 2 latach od adopcji trafił do schroniska. Nie mogłam go tam zostawić na zimę. Jest po gruntownym badaniu i jest podejrzenie cushinga a to mnie finansowo zabije.

https://www.facebook.com/events/541148409370915/

 

Ludzie to są...

Czytałam o psiaku, może jeszcze ktoś go pokocha

Link to comment
Share on other sites

Max jest na lekach p/zapalnych i p/Bólowych ale jego stawy siadają na całej linii. Wszyscy mylą Maxa z Szarikiem choć ja widzę małe podobieństwo.

 

Starość jest okropna. Ja bym raczej nie pomyliła;)

 

Tęskniłam. I to bardzo. :)

Oleno, przez moment myślałam, że to Ty zrobiłaś te zdjęcia Szarikowi... ;)

 

Może w lato jak nie Lilu przyjmie odwiedze Szarika!

Link to comment
Share on other sites

Oj to ja coś przeoczyłam, ale wątek ma tyle stron, że nie jestem w stanie przebrnąć. Czyli Szarik ma zapewniony dożywotnio dom tymczasowy/ hotelik, ale gdyby ktoś sensowny zainteresował się psinką to wtedy nie jest wykluczona adopcja? Chyba tak to rozumiem. Tak czy inaczej, jeśli są ogłoszenia to i kciuki są potrzebne, nawet jak się ten dom już znajdzie to też, jak pokazało życie...

Pozdrowienia :)

Link to comment
Share on other sites

Oj to ja coś przeoczyłam, ale wątek ma tyle stron, że nie jestem w stanie przebrnąć. Czyli Szarik ma zapewniony dożywotnio dom tymczasowy/ hotelik, ale gdyby ktoś sensowny zainteresował się psinką to wtedy nie jest wykluczona adopcja? Chyba tak to rozumiem. Tak czy inaczej, jeśli są ogłoszenia to i kciuki są potrzebne, nawet jak się ten dom już znajdzie to też, jak pokazało życie...

Pozdrowienia :)

 

Wiesz chodziło mi o to, że Szariczek jest juz stary a że tyle lat siedzi u Lilutosi to pewnie on ten hotel traktuje jak dom. Kaska na razie jest, ale z deklaracjami przez te 5 (6?) lat bywało różnie, raz były, raz połowy nie było, teraz jakos ciułamy. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...