Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki od zbieracza- wszystkie znalazły DS :)


shani

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tanitka']zawiadomcie Fundację Niechciane i Zapomniane w Łodzi .... masakra jakaś :([/QUOTE]

Tylko nie wiem czy to coś da. Ostatnie moje kontakty z nimi niestety spełzły na braku pomocy z ich strony. :(

Jutro jak uda się to zabierzemy szczeniaki i może uda się zrobić lepsze zdjęcia. Będziemy w poniedziałek próbować uzyskać jakąś pomoc w naszym urzędzie miejskim jeszcze.
Dziękuję, że odwiedziłyście wątek.
Karinsien jak będzie coś wiadomo to napiszę w sprawie fantów dziękuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Tak oprócz szczeniaków pomocy potrzebuje 5 suk.
Co do Twojego pytania Nika to uświadomimy go żeby tego nie robił..zresztą on widzi sam jakie ma warunki więc myślę, że się nie zdecyduje.

Dzisiaj nie zabrałyśmy szczeniaków znowu nie ma go w domu :(

Psy możemy zabrać, ale nie mamy gdzie. On je odda bez problemu. Tyle, że ja mieszkam w małym mieście i nie mamy nawet żadnej fundacji tam ani nic. O miejscu gdzie można zabrać psiaki nie wspominając :(

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę aby miasto dało pieniądze na pomoc tym psom z uwagi, że mają one właściciela. Można by zrobic szaher-maher i bedą one bezdomne ale czy u na Waszym terenie ustawa o ochronie zwierząd jest respektowana i w jakim stopniu ? Będą Wam kazali podawać sprawę na policję i odbiją pałeczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Nie sądzę aby miasto dało pieniądze na pomoc tym psom z uwagi, że mają one właściciela. Można by zrobic szaher-maher i bedą one bezdomne ale czy u na Waszym terenie ustawa o ochronie zwierząd jest respektowana i w jakim stopniu ? Będą Wam kazali podawać sprawę na policję i odbiją pałeczkę.[/QUOTE]

No właśnie nie mam pojęcia jak jest z respektowaniem przepisów. Podobno można załatwić finansowaną przez urząd sterylkę i to będziemy próbowały dla suczek zrobić, ale nie ma po sterylkach gdzie je umieścić :( Wiem, że straż miejska najchętniej by je uśpiła :( Ale jak policja to nie wiem

Link to comment
Share on other sites

Wątpię czy urząd ma kasę na sterylki u prywatnej osoby. Jego psy są na łańcuchach i nie stwarzają problemu w mieście. Według mnie nic nie dadzą, radzę delikatnie spytać ale żadnych faktów aby nie zaszkodzić sprawie. Wyciągam od gmin kasę na utrzymanie mojego przytuliska, ale jestem stowarzyszeniem. Jako osoba prywatna nic by mi nie dali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Wątpię czy urząd ma kasę na sterylki u prywatnej osoby. Jego psy są na łańcuchach i nie stwarzają problemu w mieście. Według mnie nic nie dadzą, radzę delikatnie spytać ale żadnych faktów aby nie zaszkodzić sprawie. Wyciągam od gmin kasę na utrzymanie mojego przytuliska, ale jestem stowarzyszeniem. Jako osoba prywatna nic by mi nie dali.[/QUOTE]

Zobaczymy podobno da się załatwić sterylki, ale nie ma gdzie ich przetrzymać po nich.

Dwa sszczeniaki suczka i piesek wiek 3,5 miesiąca.
Jak tylko znajdę kabel od aparatu to wrzucę zdjęcia.
Sunia będzie ok. kolana ma uszy jak nietoperz i jest żywiołowym szczeniakiem
Piesek jest najmniejszy z miotu i najbardziej wystraszony. Taka przylepa. Psy strasznie śmierdziały zostały wykąpane i odrobaczone, za dwa dni będą odpchlone. Pozostaje jeszcze kwestia szczepień.

No i oczywiście pomocy dla tamtych zwierzaków, które pozostały. :(

Czy mogę prosić o pomoc? Jakąkolwiek? Finansową, w postaci dt, karmy. Proszę same nie jesteśmy w stanie sprostać finansowo.
Czy może ktoś pozapraszać na wątek? Ja jutro z rana też powysyłam zaproszenia.

Mamy szczeniaki, które są na zdjęciu 4 na pierwszej stronie tego małego czarnego i tą sunię z uszami jak radary. Zostało jeszcze 7 psiaków.

Pomóżcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Z Łodzi znam Anie&Kajber, może będzie miała jakiś pomysł? A karmę jakąś macie? ktoś je dokarmia?[/QUOTE]

Ostatnio karmę 15 kg kupiła ta Pani, z którą współpracuje, ale przy takiej gromadce na długo nie starczy. Narazie nie mamy finansów żeby kupić następną. Na pewno będziemy pomału kupowały może mniejsze ilości np po 3 kg, ale jeść coś muszą, a nie kości jak do tej pory.. na nich niestety długo nie pociągną

Napiszę do Ani dziękuję za podpowiedź

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Shani, finansowo jak wiesz jestem spłukana w tym miesiącu :oops: Nawet na bazar nie mam co dać, bo ostatnio oddałam co miałam :shake: Kiedyś było takie coś jak fundacja Medor ze Zgierza, może oni by pomogli, choć karmą? Kojarzysz kogoś od nich?[/QUOTE]

Jutro będę poszukiwać i próbować.
Dzięki za obecność na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam sobie podpis ;)
Shani, do pierwszego postu wstaw, że facet chętnie odda te psy, bo nowe osoby będą zdezorientowane czytając początek wątku. I wypunktuj listę potrzeb, może tak będzie łatwiej o pomoc? A, no i banerki - są nieregulaminowe :shake: Muszą być max 100pix wysokie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Zmieniłam sobie podpis ;)
Shani, do pierwszego postu wstaw, że facet chętnie odda te psy, bo nowe osoby będą zdezorientowane czytając początek wątku. I wypunktuj listę potrzeb, może tak będzie łatwiej o pomoc? A, no i banerki - są nieregulaminowe :shake: Muszą być max 100pix wysokie ...[/QUOTE]

Dziękuję za rady :) Dzisiaj część poprawię a resztę jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...