Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

ale superaśny :) śliczny jest, taki pudlo-owczarek nizinny, nochal ma wyraźnie po owczarku nizinnym albo ewentualnie po sznaucerze. Ja na tych zdjęciach widzę jak on bardzo chce mieć pana i jak chce do domku. Wyglada na grzecznego, inteligentnego pieska, który nie stracił jeszcze nadziei

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Sylwia, odezwij się do papatkiole na PW. Pogadaj z nim proszę o przywiezieniu psa. Wysłałam Ci smsa, bo coś mi stary tel. nie łączy, wybieram numer i coś się zawiesza.[/QUOTE]

Napisalam do Arktyki....zobaczymy czy da rade....nie mialam telefonu bo bym odrazu zadzwonila...ma naszego Pudlisia...jest mu tam super...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny moje, ja rozmawiałam z Adamem o transporcie w sensie odbioru z Radomska. Tak jak mówię, w mojej opinii psiaczki powinny być złapane jutro, tak aby Adam rano mógł je swobodnie zabrać. Chciałabym o tym porozmawiać z p. Elą, czy je złapie i przetrzyma i rano ona mi je przywiezie czy ja po nie pojadę, czy też Adama pokieruje do niej. Czy jutro je złapiemy i na ten jeden dzień umieścimy w hotelu w Radomsku żeby już nam nie uciekły. Jakoś to trzeba dograć wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Dziewczyny moje, ja rozmawiałam z Adamem o transporcie w sensie odbioru z Radomska. Tak jak mówię, w mojej opinii psiaczki powinny być złapane jutro, tak aby Adam rano mógł je swobodnie zabrać. Chciałabym o tym porozmawiać z p. Elą, czy je złapie i przetrzyma i rano ona mi je przywiezie czy ja po nie pojadę, czy też Adama pokieruje do niej. Czy jutro je złapiemy i na ten jeden dzień umieścimy w hotelu w Radomsku żeby już nam nie uciekły. Jakoś to trzeba dograć wszystko.[/QUOTE]

No tak by było idealnie, tym bardziej ze juz na pokładzie bedzie psinka i nie za bardzo usmiecha mi się szukanie psiaka po nieznanych terenach ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z p. Elą. Psiaczki pozwalają do siebie podejść i się pogłaskać, ale nie wiemy jak zareagują na próbę złapania. Ale Temida wasza już różne psy łapała, więc może. Pani Ela nie ma doświadczenia w sprawach łapanek (choć to kobieta serce), więc ja pojadę osobiście i postaram się uczynić co w mojej mocy.
Psiaki dzisiaj były by przetrzymane w hoteliku, gdzie moje psinki. Oba są malutkie. Jesteśmy umówione tak po 15.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...