Jump to content
Dogomania

Tv


Wala

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ze smutkiem stwierdzam, ze pol. Tv nic nie robi o zwierzetach.
I szkoda, bo np. troche edukacji-
jak z psem postepowac
jak o niego dbac
co on potrafi
i duzo, duzo innego
tez o zwierzetach potrzebujacych, schroniskowych
BARDZO by sie przydalo.

Tu jestesmy przyslowiowe 100 lat za cywilizacja!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']Kiedyś na animal planet był "przewodnik po rasach psów" najpierw o 17, póxniej o 12:30 , a następnie niespodziewanie się skończył :[[/quote]
Noo! To byl super program! Tez go ogladalam... :-( A moze my dogomaniacy napiszemy do animal planet zeby wznowili nadawanie tego programu? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Też lubiłam oglądać "Przewodnik po rasach psów":lol:, niestety nawet nie wiem że sie skończył, bo od dawna nie mam kablówki:placz:. Mam tylko TVP1, TVP2, Polsat i czasem TVN:shake:. A na tych kanałach żadko leci coś ciekawego o psach. Kiedyś leciał program "Top Dog" chyba na wakacje, nawet fajny:razz:. Na szczęście mam internet, to nie jest tak fajne jak programy w Tv:cool3:, ale trzeba sobie jakoś radzić:evil_lol:. Ale trzymam kciuki, żeby przywrócili "Przewodnik po rasach psów"

Link to comment
Share on other sites

Ja w zasadzie oglądam tylko Nacional Geografic, Discovery, Animal Planet i Plenate bo na innych kanałach nic ciekawego nie ma. No może czasem na Hallmarku jakiś film. Ale jestem w tej dobrej sytuacji , że mam kabel. Animal lubi porgramy powtarzać więc jak ich znam to Przewodnik po rasach psów wróci. Oprócz policjantów z Detroit są jeszcze Policja dla zwierzą w Miami i chyba w Nowym Jorku. No i Ratownicy zwierząt, Na pomoc zwierzętom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn'] Oprócz policjantów z Detroit są jeszcze Policja dla zwierzą w Miami i chyba w Nowym Jorku. No i Ratownicy zwierząt, Na pomoc zwierzętom.[/quote]
jeszcze z Houston;) (dobrze to napisalam?)

jakieś policje dla zwierząt zazwyczaj lecą wieczorem. 21 albo 22, cos kolo tego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...