Jump to content
Dogomania

Tv


Wala

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

wlasnie czytam program TV i co widze!!!!
[B]TVP3 NIEDZIELA 20.08 g 20.55 "Ekscentrycy" [/B]odcinek 8 i gdyby nie foto obok to nawet bym nie przeczytala oczym to. a wiec. dokumentalny. Francja. realizatorzy serii ukazuja niezwyklych ludzi i ich pasje. dzis poznamy m. in gary'ego i davida, ktorzy wraz ze swoimi psami biora udzal w mistrzostwach swiata w lapaniu frisbee

tylko dziwi mnie na fotce ze pies ma w zebach frisbee i skacze z nim przez agilitowa stacjonate:roll:

milego ogladania i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ostatnio mam nosa do wyszukiwania programow o psach :evil_lol:
"WIELKA KSIĘGA PSÓW" niedziela 27 08 8.45 TVP3 regionalna wrocław( choc u mnie pisze ze program lokalny wiec chyba tylko dla ludzi z okolic ale zawsze cos ;)) w zeszla niedziele bylo o bokserach, ktos moze widzial?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']ostatnio mam nosa do wyszukiwania programow o psach :evil_lol:
"WIELKA KSIĘGA PSÓW" niedziela 27 08 8.45 TVP3 regionalna wrocław( choc u mnie pisze ze program lokalny wiec chyba tylko dla ludzi z okolic ale zawsze cos ;)) w zeszla niedziele bylo o bokserach, ktos moze widzial?
pozdrawiam[/quote]
O bokserach nie widziałam, za to kilka tyg temu byl ciekawy odcinek o owczarkach niemieckich:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj ogladałam na NGC "Psie profesje" o 19.00 wiecie nic nie było by ciekawego gdybym kilka godzin wczesniej nie zalila sie mamie ze nie filmów o psach ze kiedys na 2 byl taki "Psie profesje":lol: a potem mama spychala mnie z kompa ja nie chcialam zejsc ale w koncu zeszlam wlaczylam tv patzre "psie profesje" to sie nazywa szcescie :lol: ciekawe moze dzis tez bedzie dwa odcinki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viv']gdzie trzeba sie zgłosic aby psiak mogl zagrac w reklamie/serialu/filmie . Czy sa jakies "kluby ktore sie tym zajmuja, czy tylko castingi (i gdzie znalesc o nich jakies info) ???[/quote]
coś mi się kojarzy, że istnieją jakieś szkoły aktorskie dla psów... ale nie jestem pewna... poszukaj w Googlach, tam na pewno coś o tym będzie;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...