Jump to content
Dogomania

GERO..15lat ciężkiego życia,na koniec schron,4 dni nadzieja w DS,niestety już za TM:(


marta0731

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andegawenka']Na początku wszystko jest wyolbrzymione, jeszcze trochę czasu potrzebujecie oboje. Z czasem nabierzesz dystansu do jego starości i związanych z wiekiem problemów.[/QUOTE]
Ninuś święta racja! Tak zawsze na początku bywa. ;)
Martuś, czekamy na wiadomości od weta :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam krótko, bo Marta zapłakana strasznie, ja cała rozstrzęsiona, jest taki słabiutki, mówiła, że śrut ma pod skórą, ja boję się do niej dzwonić i jeszcze powiedział wet, że gdyby to był jego pies, to nie kazałby mu się męczyć :-(:-(:-(:-(:-(:shake::shake::shake::shake::shake:
Miała dzwonić do Germaine :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Ło matko, to może lepiej, że to nie jego pies. Mój starowinka z Dziadziuś też w wieku ok. 15 lat, przygarnięty tej zimy miał miesiąc temu kryzys. Myślałam, że przed nim nie ma już życia bez bólu. Byłam bliska decyzji o przeprowadzeniu za TM. Dziś Dziadziuś bryka w podskokach, a ja nie mogę uwierzyć w szczęście jego i moje.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest dobrze, tak, niestety jest źle
Gero miał dziś kryzys
W drodze do weta po pracy był tak słaby, że położył się na trawie i nie mógł ani nie chcial się podnieść. Bardzo ciężko oddychał.
Miał robione jeszcze raz usg i do tego prześwietlenie brzucha i klatki piersiowej. Usg pokazało wodę w jamie brzusznej. Dostał lek moczopędny, by pozbyć się płynu. Miał po nim dużo si... a on nic... A dostał największą mozliwą dawkę.
I nie podnosił się wogóle, naweet nie zrobił pod siebie, choć o tym marzyłam
O 21ej pojechałam do weta z powrotem, myslałam by podłączyć cewnik. Wet jeszcze raz zrobił usg. Nie stało się tak jak powinno, czyli wogóle nie pojawił się mocz w pęcherzu. Ponadto nie mógł zlokalizować jednej nerki, szukał uwierzcie bardzo długo... Ponadto doszukał się guza na wątrobie...
Zaraz następny post...

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie wet na wstępie powiedział, że jest bardzo źle i czy chcę go ratować pomimo wszystko
Nie muszę mówić jaka była moja odpowiedź
Ale na koniec jak to wszystko tak obejrzał, zrobił jeszcze raz badanie krwi (nie mógł wogóle znaleźć żyły, zapadły się) w trzeciej łapie się udało.
Nie znam się wiec przekazuję jak mówił, ale wskaźnik urea norma to 54 a Gero ma 270 - czyli mocznica

Jak spytałam co mam robić - ogólnie mówiąc powiedział, że to oczywiście moja decyzja, ale jakby to był jego pies to by go ............ nie przejdzie mi to przez gardło :(:(:(
Bo Gero się męczy i najprawdopodobniej cierpi

Wybaczcie ciotki jałowość moich wypowiedzi, ale ja już dziś tyle wyryczałam, ze nie mam siły...

Powiedział, że w miarę swoich mozliwości i sprzętu zrobił co mógł... Nie jest w stanie pomóc więcej... Zaleca mi jechać do wrocka

Link to comment
Share on other sites

Dlatego szukam transportu na jutro do Wrocławia z Wałbrzycha. Tylko tam pomogą Gero!!!
Kolega nie może razem ze mną wziąść wolnego, kiero się nie zgodzi, więc mnie nie zawiezie
Ja nie mogę jechać swoim autem, bo mam niesprawne

Nie mam mocy siedzieć przed kompem, a jutro też nie będę miała czasu, rano idziemy znów do weta, dlatego proszę o kontakt 793-152-189 jeśli uda się załatwić transport. Kasę zwrócimy, jakieś środki znajdziemy, albo ja, albo ciocie pomogą, albo Germaine, narazie to nieważne, trzeba jechać!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']
Powiedział, że w miarę swoich mozliwości i sprzętu zrobił co mógł... Nie jest w stanie pomóc więcej... Zaleca mi jechać do wrocka[/QUOTE]

Czyli nie chodzi o to, żeby tylko podtrzymywać lepszy stan kroplówką (bo teraz po niej znów jest troszkę lepiej)... Przyczyna tkwi najprawdopodobniej w sercu (przy osłuchiwaniu praktycznie go nie słychać), lub wątrobie (jest na usg bardzo ciemna, nie powinna, no i guz...) ... Porządne badania można zrobić tylko w klinice wrocławskiej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...