Jump to content
Dogomania

GERO..15lat ciężkiego życia,na koniec schron,4 dni nadzieja w DS,niestety już za TM:(


marta0731

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja szefowa wzięła psa, który karmiony był pomyjami i nie chciał jeść nic innego. Długo trwało dopóki zaczął normalnie jeść, z tym, że Geruś ze strachu i ze stresu pewnie nie chce nic jeść. Martuś, a pytałaś się , czy w schronie jadł normalnie i czym go karmili?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel'] Martuś, a pytałaś się , czy w schronie jadł normalnie i czym go karmili?[/QUOTE]

Chyba folią z parówek...:angryy: bo właśnie przed chwilą kawałki czegoś takiego zwymiotował:bigcry::bigcry::bigcry: Może dlatego jeść nie chce? A jak się napił z ręki, to wyszło...

A w schronie dają w zależności co skądś tam dostaną... Dziś trafiłam na gotowane mielone mięso... Nie pachniało w stanie surowym:roll:

Ponoć na początku nie chciał tez jeść, a potem zaczął i też niewiele... Kurcze że to weekend, ja musze mu badania szybko zrobić!!!

No i on sie wogóle nie załatwia:shake: Byłam niedawno na spacerze, bo się obudził i znów nic... ani kropelki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']

co Gero ma w karcie? jak z jego zdrowiem? gdzie te guzy?

Marta chyba nie wspominala, ze Gero ma tez prostate[/QUOTE]

Gero ma guzy :(:(:(
Jeszcze go tak dokładnie nie oglądałam, bo nie chcę go tarmosić, ale jak zobaczycie na fotkach (zaraz spróbuję wstawić) niektóre są całkiem spore. Koło ucha, na szyi, na tylniej łapie i z boku dwa koło siebie. Wszystkie te większe są z jednej strony. Z drugiej jakieś małe też są. Ale wet schroniskowy mówił, że niegroźne i lepiej nie ruszać. Nie jestem lekarzem, zobaczymy co wet powie, jak pójdę w poniedziałek
Ten schroniskowy stwierdził tez powiększenie prostaty, ale stwierdził, że u staruszka to nic dziwnego. To tez sprawdzimy

Ponoć 25 sierpnia miał jakieś problemy żołądkowe, dostawał leki, mam nazwy, wszystko opowiem mojemu wetowi
Zawiozę mocz od razu i zrobimy badania krwi

Kora dostałam tylko umowę adopcyjną, w której nic nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Ale sie swietnie trzyma. 15 lat to piekny wiek.[/QUOTE]

Ja cały czas tego nie pisałam, bo mi to przez klawiaturę nie przechodzi...
Ktoś widział boksera żyjącego tyle lat i to w takich warunkach??? Bez weta, bez odpowiedniego wyżywienia, bez warunków itp itd???
Ja w to jakoś nie mogę uwierzyć, sorry
Tym bardziej, że Gero (tak się z tego cieszę!) jest normalny i "na chodzie" a nie jakiś ramol... Nie biega i nie hasa sobie, ale jest ok
Jest bardzo chudy i niezbyt wylewny, ale zachowuje się jak ludzki starszy pan a nie kaleka...
Ja nie wiem, skąd ten wiek mu przypisują... Czy z oceny weta czy z opowieści poprzednich właścicieli czy sąsiadów

W tygodniu zadzwonię jeszcze do tego schronu i spytam o to, bo jak byłam i natłok informacji, to mi to pytanie umknęło

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...