Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 2010 r


Hawanka

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do nas tez już dotarła poczta :) nr i talony na katalogi na oba dni ufffff
Nie będzie biegania i wyjaśniania:)
Chociaż pewnie bez wizyty w biurze też się nei obejdzie bo zgłaszałam na oba dni parę hodowlaną i zapomniałam zapłacić:) ciekawe czy w katalogu będą moje potwory Pani z oddziału mi potwierdziła mailem że para przyjęta ale życie potraf płatać figle hihihi

Link to comment
Share on other sites

Na stronie oddziału jest już plan sędziowania i plan terenu wystawy.
Sobota:
Plan sędziowania:
[url]http://www.poznan.zkwp.pl/2010_plan_06.pdf[/url]
Plan terenu:
[url]http://www.poznan.zkwp.pl/2010_mapa.pdf[/url]


Niedziela:
Plan sędziowania:
[url]http://www.poznan.zkwp.pl/2010_plan_07.pdf[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']A w jakim wieku szczeniaczek? bo nie radzę iść na pewno z szczeniakiem tylko po jednym szczepieniu bo niestety dużo psów i nie zawsze właściciele odpowiedzialni. JA w zeszłym roku widziałam wymiociny na wystawie z robakami.... A można wejść poprzez zgłoszenie czyjeś[/QUOTE]

No własnie jakoś za późno obczaiłam że ta wystawa jest w pierwszy weekand listopada (a nie drugi, tak jak myslałam) czyli mój będzie dzień po drugim szczepieniu i tak zaczęłam się zastanawiać czy jest sens go zabierać.
Ale że na wystawie mógłby się czymś zarazić to bym się nie spodziewała, myślałam że wystawcy nie dbają jedynie o stan sierści... :/
A na jakiej to zasadzie np. mój pies (niezgłoszony) mógły wejść na czyjeś zgłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda81']a czy te pawilony są z sobą jakoś połączone ? Czy jak bedę chciała przejść na inny ring muszę wychodzić na dwór ?[/QUOTE]

Zależy, niektóre są połączone a niektóre nie i trzeba wyjść na dwór aby przejść (na szczęście są blisko siebie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']No własnie jakoś za późno obczaiłam że ta wystawa jest w pierwszy weekand listopada (a nie drugi, tak jak myslałam) czyli mój będzie dzień po drugim szczepieniu i tak zaczęłam się zastanawiać czy jest sens go zabierać.
Ale że na wystawie mógłby się czymś zarazić to bym się nie spodziewała, myślałam że wystawcy nie dbają jedynie o stan sierści... :/
A na jakiej to zasadzie np. mój pies (niezgłoszony) mógły wejść na czyjeś zgłoszenie?[/QUOTE]
Że przez płot poda Ci ktoś zgłoszenie albo zrobisz sobie kopie ale odradzam przy takim szczeniaku ledwo po drugim szczepieniu. Przy takiej ilości psów jest duże ryzyko zachorowania takiego brzdąca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']Kara dzięki za radę. Nie zabiorę go ale ciężko będzie się z nim rozstać na pół dnia :loveu:[/QUOTE]

Ja moje "dziecko" brałam 2 dni po szczepieniu (drugim) na wystawe ale to byla wystawa na dworze.
Na halową już bym jej nie zabrała, za bardzo bym się bała.

Link to comment
Share on other sites

My też już mamy komplecik :)

[quote name='Zuza i Noddy']Mam nadzieje, ze da rade wejść w sobotę, jak mam zgłoszonego tylko na niedziele.[/QUOTE]
To też tylko w niedzielę się wystawiacie? Myślałam, że w oba dni.
[quote name='Hawanka']tylko ja pociagiem jade i tak sobie mysle jak ja sie zabiore Hmmmmmm
nie mozna polatać a to skunksy jedni :D[/QUOTE]Hawanka, a którym pociągiem jedziesz? Bo połączenie jest nieciekawe, ode mnie jest sie w Poznaniu albo o 3.00, albo po 10.00. Teoretycznie mogłabym próbować tym drugim, basenji są oceniane o 11.00, ale z naszą PKP boję się ryzykować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']My też już mamy komplecik :)


To też tylko w niedzielę się wystawiacie? Myślałam, że w oba dni.
Hawanka, a którym pociągiem jedziesz? Bo połączenie jest nieciekawe, ode mnie jest sie w Poznaniu albo o 3.00, albo po 10.00. Teoretycznie mogłabym próbować tym drugim, basenji są oceniane o 11.00, ale z naszą PKP boję się ryzykować[/QUOTE]
Wysyłam PW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...