Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 2010 r


Hawanka

Recommended Posts

[quote name='dominik- handling'][center][font=franklin gothic medium][i][size=3][color=royalblue]witam :)
gdyby ktoś potrzebował handlera ...
Bardzo chętnie wystawie pieska :0
będę w oba dni ....[/color][/size][/i][/font]
[b][color=deepskyblue]kontakt:
Gg: 13333780
e-mail: [email][email protected][/email][/color]
[/b][/center][/quote]

ponawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KaRa_']Udało mi się dzisiaj od znajomego co na targach pracuje,że wejściówka będzie kosztować 15zł :)[/QUOTE]

Mam pytanie , wejściówki będą kosztować 15 zł dla dorosłych i dla młodzieży?
czy dla dorosłych wejściówka będzie drożej kosztowała ? :)

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję transportu na wystawę do Poznania bez psa. Interesuję mnie ktoś kto zostaje na wystawie na dwa dni.
Dokładam się do kosztów paliwa. Miasta w których mogę wsiąść to:
Rybnik,Racibórz,Bytom,Zabrze,Chorzów,Katowice,Opole i ich okolice to kwestia dogadania się.
Czekam na odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Hej czy ktoś zna program pokazów na wystawie? Chodzi mi o pokazy posłuszeństwa, agility i inne które organizują co roku przy okazji wystaw.
I jeszcze jedno pytanie. Pamiętam że w zeszłym roku były stoiska z akcsoriami dla psów. Czy ktos się orientuje czy w razie czego będzie tam można kupić karmę Bosch Puppy, bo w żadnym sklepie nie mogę dostać a w internetowych każą czekać co najmniej półtora tygodnia (a mnie się kończy i muszę mieć nową paczkę do końca tygodnia).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']Hej czy ktoś zna program pokazów na wystawie? Chodzi mi o pokazy posłuszeństwa, agility i inne które organizują co roku przy okazji wystaw.
I jeszcze jedno pytanie. Pamiętam że w zeszłym roku były stoiska z akcsoriami dla psów. Czy ktos się orientuje czy w razie czego będzie tam można kupić karmę Bosch Puppy, bo w żadnym sklepie nie mogę dostać a w internetowych każą czekać co najmniej półtora tygodnia (a mnie się kończy i muszę mieć nową paczkę do końca tygodnia).[/QUOTE]
Stoiska z akcesoriami będą z cała pewnością.
A co do zakupów karmy Bosch wysłałabym zapytanie do dystrybutora :)

Link to comment
Share on other sites

Mam do Was pytanie, trochę się nie orientuję, a Wy wiecie na pewno...
Jak sprawdzić kto wystawia jakiego psa w konkretnej grupie? Klikam na plan sędziowania i pokazuje mi, że w pośredniej jest tyle, szczeniąt tyle... Osobno w pdf w wykazie wystawców owszem, są nazwiska, ale nie ma napisane jakie psy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Mam do Was pytanie, trochę się nie orientuję, a Wy wiecie na pewno...
Jak sprawdzić kto wystawia jakiego psa w konkretnej grupie? Klikam na plan sędziowania i pokazuje mi, że w pośredniej jest tyle, szczeniąt tyle... Osobno w pdf w wykazie wystawców owszem, są nazwiska, ale nie ma napisane jakie psy...[/QUOTE]

niestety oficjalnie takiej możliwości nie ma, a z tego co wiem to nawet "znajomości" w oddziale poznańskim nie bardzo się przydają bo ta wiedza w tym oddziale jest podobno ściśle chroniona ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...