Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 2010 r


Hawanka

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monia85']A ja mam pytanie z innej beczki. Czy jest tam miejsce na rozstawienie własnego stolika i krzeseł, czy lepiej nie brać tych rzeczy ze sobą i nie tarasować miejsc.[/QUOTE]

Niektórzy hodowcy rozkładają swój stolik i krzesełka :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]W hali w której były wystawiane psy z grupy V były krzesełka poustawiane przy ringu. Można było z nim skorzystać i pooglądać wystawiane psy. Tak było w zeszłym roku.

Na zgłoszenie shiby weszłam z samoyedem, wybrałam boczne wejście którego pilnował starszy pan z baardzo grubymi szkłami w okularkach. I weszłam bez problemu.... Wchodząc do hali z grupa V pokazałam aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie i finito ......[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andromeda'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]W hali w której były wystawiane psy z grupy V były krzesełka poustawiane przy ringu. Można było z nim skorzystać i pooglądać wystawiane psy. Tak było w zeszłym roku.

[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
czyli sa szanse ze krzesełka benda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']Hawanka bierz wszystko ;) przy ringach dużo miejsca aaaa i nastawcie się na to że po ringu sobie nie pobiegacie - tak dla treningu . w zeszłym roku nie pozwalali na wejscie na ring przed sędziowanie ;)[/QUOTE]
tylko ja pociagiem jade i tak sobie mysle jak ja sie zabiore Hmmmmmm
nie mozna polatać a to skunksy jedni :D

Link to comment
Share on other sites

Wokół ringów na ogół są krzesełka. Można sobie usiąść o podziwiać psiaki :)
Przy ringach, na których wystawiane są yorki, shih tzu, pudle wystawcy rozkładają się z mnóstwem stoliczków, wyciągają akcesoria, grzebyczki, szczotki, poidełka, kokardki, lakiery... Wielkie puszenie trwa pełną parą ;) Aż cięzko czasem przejść...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marabit']Wie ktoś możne czy w Poznaniu wpuszczają na teren wystawy niezgłoszone psy?[/QUOTE]

W zeszłym roku sama byłam świadkiem jak jakaś pani chciała wejść z niezgłoszonym psem na wystawę i bramkarze nie chcieli jej wpuścić ale potem ich chyba jakoś ubłagała (nie pamiętam dokładnie bo właśnie odchodziłam od bramek). Przyznam że sama bym chciała wejść z moim szczeniakiem na wystawę w ramach socjalu.. może ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']W zeszłym roku sama byłam świadkiem jak jakaś pani chciała wejść z niezgłoszonym psem na wystawę i bramkarze nie chcieli jej wpuścić ale potem ich chyba jakoś ubłagała (nie pamiętam dokładnie bo właśnie odchodziłam od bramek). Przyznam że sama bym chciała wejść z moim szczeniakiem na wystawę w ramach socjalu.. może ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić? ;)[/QUOTE]
A w jakim wieku szczeniaczek? bo nie radzę iść na pewno z szczeniakiem tylko po jednym szczepieniu bo niestety dużo psów i nie zawsze właściciele odpowiedzialni. JA w zeszłym roku widziałam wymiociny na wystawie z robakami.... A można wejść poprzez zgłoszenie czyjeś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...